Celia, Chłodzący krem do nóg i stóp `Kolagen + kasztanowiec`

Celia, Chłodzący krem do nóg i stóp `Kolagen + kasztanowiec`

Kojący krem dla zmęczonych nóg z efektem błyskawicznego chłodzenia i odprężenia. Przynosi ulgę opuchniętym nogom i stopom, nawilża i uelastycznia naskórek. Polecany do pielęgnacji dla osób narażonych na długotrwałe stanie lub mających skłonności do obrzęku nóg.
Aktywne składniki:
- kolagen - aktywnie odbudowuje strukturę skóry, silnie nawilża i odżywia,
- kasztanowiec - uszczelnia naczynka krwionośne i zmniejsza ich skłonność do pękania,
- mentol - odświeża i przynosi uczucie odprężenia.

Cena: 6,50zł / 100ml
/m/

Przyjemnie chłodzi

Bardzo fajny krem , szczególnoie na lato , gdy jest gorąco i puchną kostki. Przynosi ulgę zmęczonym nogom po całym dniu chodzenia i fajnie nawilża. Kupiłam ze względu na niską cenę , ok. 4 zł i zawartości kasztanowca w składzie.Używam go , gdy bolą mnie nogi z całego dnia.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Odświeżenie i miłe mrowienie

Pracuję w drogerii kosmetycznej. Wybierałam pomiędzy kilkoma produktami. Padło na Celię gdyż lubię Perfectę i cena kusząca. Po nasmarowaniu nóg i stóp po chwili pojawia się przemiłe uczucia mrowienia i chłodzenia co naprawdę odpręża i przynosi ulgę. Dotychczas coś takiego działo mi się jedynie po chłodzącej maści konskiej, która jest duuużo droższa. Polecam ten kremik każdym nóżkom.

Używam tego produktu od: kilku dni