Dr Breta, Oliwka zmysłowa do higieny intymnej

Dr Breta, Oliwka zmysłowa do higieny intymnej

Przeznaczona jest, podobnie jak balsam do pielęgnacji intymnych części ciała po umyciu mydłem Intymnym lub Zmysłowym, szczególnie w przypadku skóry suchej i wrażliwej. Przygotowana na bazie oleju z nasion winogron ma właściwości antyseptyczne, przeciwzapalne i pielęgnacyjne, uzupełnione ekscytującym zapachem olejku ylang-ylang znanego jako afrodyzjak z Bali. Wspaniale nawilża i natłuszcza skórę, a ułatwiając poślizg daje uczucie miękkiego komfortu. Można ją także stosować do natłuszczania skóry całego ciała.

Cena: 12 zł / 150 ml

cudowna

Uwielbiam ją za jej naturalność, cudowny zapach i fantastyczne właściwości. Generalnie moją dolegliwością jest suchawa skórka, a ta oliwka czyni ją super mięką i delikatna, no i ten zapach. Cudo.

Pomaga w trudnych sytuacjach

Bardzo polecam.
Sprawdza się -i to zdecydowanie- przy:

przetarciach, otarciach, swędzeniach, pieczeniach, przesuszeniach i podrażnieniach miejsc intymnych.
Jest wydajna.

To chyba wystarczy do rekomendacji produktu.

Może minusem jest zapach (naturalny, mocno ziołowy), ale nie o niego tu chodzi. Jednak -ku sprostowaniu- nie jest to zapach "zmysłowy".

Ilość zużytych opakowań: ku końcowi pierwszego

przydatny, nie zmysłowy

Na uwagę zasługuje naturalnosć produktu. Ja używam jako oliwki do ciała. Zostawia nieco tłustą warstewkę ale mnie to nie przeszkadza. Godny polecenia po depilacji woskiem, gdyż nie dosć że usuwa resztki wosku to dezynfekuje skórę. Niestety zapachowo też dominuje ostro pachnący olejek z drzewa herbacianego , a nie ylang wiec trudno mówić o zmysłowym zapachu.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
3/4 opakowania

dla pań i panów!

Skład:Grape Seed Oil,Mixture of Essential Oils.Naturalny ,ziołowy zapach,producent to podkreśla a ja potwierdzam.Zapobiega i leczy,zawsze mam ją wśród swoich kosmetyków.Jest bardzo komfortowa...Jeden problem-w aptece pani kręci nosem i oferuje zachodnie odpowiedniki,oczywiście droższe!
Używam tego kosmetyku od trzech lat
ilość zużytych opakowań:kilka