Lirene Dermoprogram, Body Colour, Żel do higieny intymnej z lukrecją

Lirene Dermoprogram, Body Colour, Żel do higieny intymnej z lukrecją

Żel posiada właściwości łagodzące i kojące, dzięki zawartemu wyciągowi z lukrecji; doskonale sprawdzi się jako środek pomocniczy podczas farmakologicznego leczenia stanów zapalnych oraz u kobiet uczulonych na mydło. Odpowiednio dobrane składniki żelu pozwalają na utrzymanie naturalnej bariery ochronnej.
Subtelny zapach i delikatna formuła pozostawia Twoją skórę odświeżoną i złagodzoną.
Do codziennej pielęgnacji intymnych części ciała, dla osób ze skórą wrażliwą i podatną na zapalenia. Bez konserwantów.

Ten zapach...

Wypróbowałam już kilka różnych form artykułów do higieny intymnej i ten żel rzeczywiście należy do moich faworytów. Żel jest delikatny, nie podrażnia, jest rzeczywiście neutralny a wręcz łagodzący. Działanie odświeżające jest fantastyczne, tylko ten zapach...
Zdecydowanie zbyt intensywny!!! Ładny, ale w tym stężeniu nieznośny! Gdyby nie to, byłby to ideał.

Lubię

Zgadzam się, że tolerancja skóry na kosmetyk, zwłaszcza przeznaczony do miejsci ntymnych , jest kwestią indywidualną.
Mnie żel służy, jestem zadowolona z jego działania- łagodnej pielęgnacji, uczucia świeżości, które zapewnia, właściwości kojących.
W mojej opinii- bardzo dobry, łagodny, ekonomiczny kosmetyk.

Niestety podrażnił mnie

Opakowanie ładne, wygodne i bardzo praktyczne. Zapach dosyć intensywny, ale mi akurat przypadł do gustu. Konsystencja żelu zadowalająca. Jednak kosmetyk moim zdaniem nie odświeża. A co najważniejsze podrażnił mnie, a nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzyło!! Nie należę do wrażliwców, dlaetgo moje zdziwienie jest tym większe. W resultacie został w połowie zużyty jako płyn do mycia rąk. Moim zdaniem nie spełnia swgo zadania.

bardzo dobry

Świetny żel do higieny intymnej - jest skuteczny, a przy tym łagodny. Właściwie niczego więcej nie można wymagać od kosmetyku myjącego, właściwości leczniczych na pewno żadnych nie ma, ale też nie zaszkodzi i nie podrażni. Zapach ma bardzo ładny, dość intensywny, mnie się szalenie podoba, ale uważam że delikatny środek do mycia powinien być bezwonny. Kolor żelu jest bezbarwny, konsystencja może trochę za rzadka, ale być może dzięki temu nie ma w nim jakichś drażniących zagęszczaczy. Używam czasem tego żelu jako kosmetyku uniwersalnego - myję nim całe ciało i twarz, a także używam do golenia - sprawdza się świetnie. Żel można zabierać w podróż (dozownik ma blokadę) zamiast trzech butelek do mycia różnych części ciała, jedną Erisa - duża wygoda i oszczędność miejsca. Polecam, to bardzo dobry i bezpieczny kosmetyk!

w porządku

Bardzo dobry żel do higieny intymnej. Nie podrażnia. Nie uczula. Jest wydajny. Daje przyjemne uczucie świeżości. Butla jest duża, ale zaopatrzona w wygodny dozownik. Cena również przystępna. Mi odpowiada.

Przyzwoity

Według mnie żel ten spełnia obietnice producenta. Dobrze i na długo odświeża i łagodzi podrażnienia - nic więcej od niego nie oczekuję. Mnie osobiście zapach się podoba, choć rzeczywiście jest on dość intensywny. Butla jest duża, przez co uważam ten produkt za dość wydajny. A pompka wcale nie wyciska za dużo żelu - zawsze można nacisnąć tylko do połowy i wydobyć jednorazowo tylko połowę miarki.;-) Podoba mi się także konsystencja tego żelu, taka śliskawa, ułatwiająca rozprowadzenie, a zarazem bardzo łatwa do spłukania. No i jeszcze cena - według mnie niewielka w stosunku do pojemności.

Całkiem dobry

Jest bardzo łagodny, doskonały dla delikatnej/podrażnionej skóry. Zapach całkiem przyjemny aczkolwiek gdybym miałą na to wpływ, zmieniłabym go. Niestety jest mało wydajny, według mnie trochę za słabo się pieni.
Uczucie świeżości utrzymuje się dość długo. Ogólnie jest godny polecenia, ale do idealnych nie mogę go zaliczyć.

Porządny

Jakoś tak ten żel nie wzbudza we mnie zachwytu:-) Niby wszystko jest z nim w porządku, dobrze myje, nie pieni się bardzo obficie, odświeża, nie podrażnia, ale też jakoś nie jestem nim zachwycona. Przede wszytkim przeszkadza mi zapach, który jest wyjątkowo sztuczny i drażniący. Wydaje mi się, że żel intymny, żeby nie podrażniał, mógłby się obejść bez takiego silnego perfumowania. Poza tym jest mało wydajny, np. w porównaniu z Lactacydem. Przyczynia się do tego też pompka, która "wyciska" za dużo żelu.
Tani i ma dużą pojemność, co rekompensuje jego wady.
Podsumowując: ani ziębi ani grzeje:-)

jestem zadowolona

kosmetyk spełnia obietnice producenta. Utrzymuje higienę, chociaż niektórym ten kwiatowo-mydlany zapach przeszkadza; jest delikatny, dodatkowo ta śliska, żelowa konsystencja- dla mnie stanowi atut preparatu.Mnie jak dotąd nie uczulił, a z innymi preraratami miałam problemy. Estetyczne opakowanie z dozownikiem.

przyjemny

Jak dla mnie bardzo przyjemny żel, który skutecznie odświeża, przyjemnie kwiatowo pachnie i łagodzi podrażnienia. Skutecznie niweluje wszelkie zapaszki, nawet te spod paszki... ;)
Świetnie łagodzi podrażnienia po depilacji, czy goleniu. Nie rozumiem dlaczego tyle dziewczyn go nie lubi. Tani, wydajny i jak dla mnie świeżo pachnie.

lubię

Muszę przyznać ,że lekko zdziwiły mnie mało przyjazne opinie Wizażanek na temat tego żelu,bo mi jak najbardziej się on podoba :) A przede wszystkim lubię jego zapach,bardzo delikatny,świeży :) Nie uczula ,nie podrażnia,dobrze się pieni.Opakowanie poręczne z dozownikiem. Niesamowicie wydajny i przede wszystkim bardzo tani!!!

ilość zużytych opakowań: kończę 3

Poprostu DOBRY :)

skończyła mi się moja pianka i postanowiłam wypróbował wychwalonego przez moja siostre i mame Lirene. Lubię kosmetyki Eris,są najczęsciej porządne.

Ten żel też taki jest:) fajnie oczyszcza i odświerza, jest delikatniutki,nie porażnia,a raczej chroni przez podrażnieniami.
Leciutko się pieni,jest mięciutki.
Nie zbyt mi odpowiada jego zapach.

Jest nie drogi-wydajny.
no i ma pomkę za co + :)