Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Fraise EDT

Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Fraise EDT

Delikatna woda toaletowa o zapachu truskawek z serii Plaisirs Nature - serii, która pachnie apetycznymi owocami. Oprócz wód toaletowych można dokupić inne kosmetyki do pielęgnacji ciała o tej samej nucie. Zapachy wód toaletowych są jednonutowe.

Wspomnienie lata

Słodka poziomka :) jak w tytule: idealna na lato. Prosty,lekki i szybko znikający zapach,nie meczący podczas letnich upałów. Coż,nigdy nie byłam wymagająca ;)
Oczywiście ta prostota i fakt, że zapach szybko znika to niby wady, ale ja nie toleruję absolutnie żadnych bardziej skomplikowanych perfum latem,a jednak lubię czymś pachnieć. Wodę toaletową dostałam w prezencie i od razu ją polubiłam. Po godzinie przestaję ją czuć ale rano zdarza mi się wychwycić kilka nutek zapachu na ubraniu z poprzedniego dnia.
Jest wydajna a małe opakowanie można wszędzie ze soba zabrać. No i cena- przyjazna,bardzo przyjazna.

Używam tego produktu od:ponad pól roku
Ilość zużytych opakowań:połowa 20ml

zbyt "krótkie"

To był pierwszy kosmetyk z YR, którego "powąchałam" i zakochałam się bez pamięci. Zapach jest fantastyczny, absolutnie naturalny, bardziej poziomkowy niż truskawkowy, ale obracamy się wśród podobnych owoców ;) Miałam z tej serii także płyn do kąpieli (którego pewnie zjadłabym, gdyby nie ostrzegawczy opis), a bardzo żałuję, że nie ma mleczka ani balsamu.
Jedynym minusem perfum jest trwałość, która moim zdaniem jest śmieszna, bo nie dłuższa niż dwie godziny.

Używam tego produktu od: 5-6 lat
Ilość zużytych opakowań:3 (z przerwami)

smakowita

Przypadkowo wypróbowałam tę wodę w sklepie YR, przeszłam się z zapachem na nadgarstku kilkanaście minut i wróciłam po duzą butelkę:)
zapach jest bardzo słodki, orzeźwiający, intensywny ale niezwykle przyjemny. Truskawki YR nie są do końca naturalne ale i tak zapach odurza. Doskonały na lato, bardzo świeży.
Woda jest trwała, na ciele trzyma się cały dzień, na ubraniach jeszcze dłużej ejst wyczuwalna. Przy okazji jest wydajna.
Opakowanie jest bardzo proste ale estetyczne - bardzo podoba mi sie ta stylizacja.
Woda jest bardzo wydajna, ma duża pojemność i przystępną cenę.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

bardzo przyjemny :)

jest zdecydowanie bardziej poziomkowy niż truskawkowy jak to się uparł producent ;) ale mi to nie przeszkadza, chciałabym żeby to pierwsze wrażenie lekko kwaskowe i bardzo owocowe trochę dłużej się utrzymywało:) ale potem i tak jest nieźle - słodziutko, wakacyjnie, beztrosko:) czuję się wtedy jakbym miała z siedem lat i jadła pyszne wakacyjne owoce w wiklinowym fotelu na tarasie:) w sam raz żeby powróciły bezcenne wspomnienia :))) polecam tym bardziej że trwałość niezła i cena do przejścia :))

moj zapach :)

zdecydowanie mój zapach.
trwały,
znajomi pytają skad mam taka POZIOMKOWA wode toaletowa... :)
zgodzę się, że bardziej pachnie to poziomkami niż truskawkami.
najlepiej spryskać się w chłodny jesienny dzień, gdy ma się ochotę na świeże truskawki... boski !

fajny, ale na krótko

Na początku rzeczywiście pachniał truskawkami, był idealnie słodko-kwaśny. Jednak w miarę użytkowania zaczął mi się nudzić, wyczuwałam przede wszystkim alkohol i cukier... Pewnie gdybym kupiła mały flakonik zużyłabym całość z niezmienną przyjemnością.

Opakowanie skromne, ale estetyczne, idealne w podróży.

Trwałość średnia - jak większości wód toaletowych na mojej skórze.

Otocznie go lubi;>

Używam tego produktu od: prawie rok

idealne

Zapach jednonutowy - lubię takie - bardziej pachnie poziomką, nie jest duszący, słodki ale świeży.
Całkiem trwały, jak za tą cenę - czuć mnie było jeszcze na drugi dzień, po spryskaniu włosów jak już któraś zauważyła roztacza się przyjemną truskawkową (poziomkową?!) mgiełkę zapachu - bezpretensjonalny zapach na słoneczny dzień, pobudza i odświeża.
Buteleczka - bardzo skromna, praktyczna, nic nadzwyczajnego, ale do tej serii idealnie pasuje, wiadomo o co chodzi, nie wstydzę się buteleczki pokazać, całkowicie na miejscu!

Używam tego produktu od: kwiecień 2007
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

za taka cene tak!!!!!!

za taka ocene to sie naprawde oplaca trwalosc przynjamniej u mnie bardzo dobra czulam go nawet na drugi dzien na poczatku troche mocny ale potem przemienia sie w pyszne truskawkowe lody z polewa i troche jakby czuc wate cukrowa niebo lepszy od maliny
Używam tego produktu od:niedawna:)
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 100ml

wszyscy mowia 'kocham cie' ;)

zapach przyjemny, rzeczywiscie nie czuc chemii czy cos. taki slodki ale nie duszacy, raczej delikatny, na niedzielne popoludnia ;) na pewno lepszy niz malina (za slodka a jaka duszaca!)
spryskuje rowniez wlosy - o ludzie co sie wtedy dzieje! nie moge opedzic sie od facetow rozplywajacych sie nad zapachem moich wloskow :D
faceci rzeczywiscie reaguja na ten zapach - od starszych panow po podlotkow ;)

Używam tego produktu od:....

mm... poziomki :P

Kiedyś siedząc w pracy usłyszałam głos stojacej obok mnie kobiety - "oo a co tu tak ładnie pachnie? :D Uśmiechnęłam się tylko pod nosem i nie zdradziłam, że miała okazję wyniuchać wspaniałe Fraise z Yves Rocher:>

Zapach we flakoniku nie jest zbyt przyjemny, ale po spryskaniu nim skóry staje się naprawdę wspaniały. Ładnie się rozwija i wcale nie czuć żadnej chemii. Zarówno mnie i mojemu TŻ nie kojarzy się z truskawkami- on zawsze mnie wącha i mruczy "mmm... poziomki ;) i tak już zostało, nasze ulubione poziomkowe perfumy..

Byłyby bardziej wydajne gdyby dłużej trzymały się na skórze, ale buteleczka 17ml jest bardzo poręczna więc można ją wszędzie ze sobą zabrać.

Jeden z większych minusów używania perfum- ciągłe oganianie się od skuszonych zapachem os ;) [kusi też facetów, ale wiadomo ich nie odganiam :P]

Używam tego produktu od:4 m-ce

Truskaweczce mówię NIE!

Myślałam że zapach będzie słodki i przyjemny - malina z tej serii np mi się podoba, jeżytna również. Nie wiem co jest w tej truskawce ale mnie odrzuca! Jest jak oranżada z zawartościa olbrzymiej iliości niezdrowych substancji ,,E
Kwaśny,sztuczny do bólu,płaski, mdły... Najgorszy chyba ze wszystkich, zaraz po nim wędruje gruszka.Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

Raczej dla nastolatek

Rozwodniony lizak ewentualnie trochę sztuczne owoce z jakąś dziwną miodową(?)słodyczą.Z prawdziwymi truskawkami ma to oczywiście niewiele wspólnego,ale na skórze rozwija się całkiem nieżle.Dla mnie jako woda toaletowa zbyt drażniące,ale niewykluczam zakupu innych kosmetyków z truskawkowej linii.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy