Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Fraise EDT

Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Fraise EDT

Delikatna woda toaletowa o zapachu truskawek z serii Plaisirs Nature - serii, która pachnie apetycznymi owocami. Oprócz wód toaletowych można dokupić inne kosmetyki do pielęgnacji ciała o tej samej nucie. Zapachy wód toaletowych są jednonutowe.

Nie, nie... :(

Naprawde porazka. Proponuje kupic truskawki i porownac zapachy. Ten to raczej zgnile truskawki, i do tego jakies chemiczne. Lubie zapach truskawek, ale od tego czegos robi mi sie niedobrze. Fuj!

najsmakowitsza :)

uwielbiam ten zapaszek, prawde powiedziawszy to są peirwsze "perfumy" które mi poprawiają humor , takie truskawki w środku zimyy :) mniam , nei wiem jak u innych ale ja w swojej buteleczce nei czuje żadnej chemii , jak tylko będe miala okazje kupie je napewno drugi raz :)

mmm

Uwielbiam ten zapach, takich świeżo zerwanych truskawek, żadnej chemii w tym nie czuć, po prostu mmm :).
Jak dla mnie najlepsza woda, jest trwała, słodziutka (ale nie przytłaczająca czy mdląca), orzeźwiająca - rewelacja po prostu.
Temu truskawkowemu cudowi dorównuje według mnie tylko gruszka z tej samej serii (chociaż pozostałe, np. pomarańczka, też niczego sobie) :)

Najlepszy!

Jak dla mnie numer 1 wśród zapachów. Zdecydowanie najsłodszy, dla niektórych mdły, ale nie spotkałam się z krytyką wśród znajomych, ponieważ trzeba go używać oszczędnie. Pasuje na lato. Jest trwały i wydajny. Prześliczny!

Jak z bazarku...

Ta woda ma paskudny zapach. Męczę te butelkę już nie wiem ile. Zapach chemiczny, coś jakby rozdeptana truskawka... Podobne są zresztą wszystkie zapachy z tej serii. Nawet ciuchów w szafie bym tym nie psikała... Może to zależy od gustu, bo mój chłopak stwierdził, że pachne jak skittles'y. Ja w każdym bądź razie nie podzielam jego entuzjazmu. Co do trwałości to owszem- są dość trwałe. I tanie. Ale nie polecam.

smaczne

Zapach super kojarzy mi się z truskawakami a bitą śmietaną i latem, minus za trwałość, do godziny, na początku zapach jest lekko chcemiczny ale po minucie czy dwóch już nie. Ogólnie bardzo fajna woda za nie wielkie pieniądze.

Słodziutki.

My view no 19:

* całkiem przyjemny zapach lecz jest ta nieśmiała nutka chemii
* buteleczka jest ładna
* dosyć długo się trzyma

absolutnie nie

szczerze piszac to musze stwierdzic iz ten zapach przypomina mi w pierwszym momencie przypalone mleko, nie mam pojecia dlaczego.Niestety tego zapachu nie moge strawic, bardzo mi przykro:(
Jesli chodzi o opakowanie to osobiscie nie mam nic do niego nie jestem wzrokowcem, a juz na pewno nie kupuje zapachu ze wzgledu na wyglad butelki.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:na cale szczescie 0 ale mialam mozliwosc jej wytestowania ...
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Truuskaweczki...

A według mnie ta woda pięknie pachnie truskawkami! Nie jest to zapach może do końca naturalny, czuję w nim nutkę "sztuczności", ale mimo to lubię się nim spryskiwać, bo od razu poprawia mi humor i przywodzi na myśl truskawki w bitej śmietanie jedzone latem i słoneczną pogodę. Niestety, bardzo szybko się ulatnia i po dwóch godzinach już go zupełnie nie czuję, ale...Mimo to warto go kupić, choćby dla chwilowej przyjemności, zwłaszcza że nie kosztuje dużo. Zużyłam jedną miniaturkę - 20 ml kosmetyku.

nie bardzo

zapach moze i truskawkowy ale bardzo proszkowy,slodki i duszacy.
ladny sie robi dopiero po paru godzinach.
zdecydowanie nie dla mnie,wiec oddalam go sporo mlodszej siostrzenicy.
ona jest zachwycona,wiec jako prezent dla dosc mlodego dziecka bardzo dobry.
buteleczka bardzo prosta,ale o skromnosci mowic nie mozna bo w 70% zaklejona napisami.
czyli ogolnie-nie za bardzo.