AA, Make Up, Matujący podkład kryjący do cery tłustej i mieszanej

AA, Make Up, Matujący podkład kryjący do cery tłustej i mieszanej

Nowoczesna konsystencja beztłuszczowej emulsji umożliwia łatwą oraz komfortową aplikację oraz błyskawiczny i długotrwały efekt matujący. Zawiera witaminy A, C, E oraz kwas hialuronowy.
Bezzapachowy, nie zatyka porów, odporny na wodę i pot, nie powoduje podrażnienia spojówek, testowane na osobach z atopią i trądzikiem, zawiera filtr UV SPF 6, posiada pH neutralne dla skóry. Dostępny w 4 kolorach.

Cena: 15,50 zł

Pół na pół

Hmm... na pewno nie można do końca go krytykować gdyż w cale taki zły nie jest. Faktycznie matuje, na twarzy trzyma się cały dzień, co do pokrycia to tutaj już jest trochę gorzej, ale przy mniejszych niedoskonałościach sobie radzi. No i dodatkowo świetnie zgrywa się z bronzerem czy różem - tworzy efekt pięknie wykonturowanej twarzy.
Mogę powiedzieć, że nadaje się do cery "po przejściach" czyli wysypkach, uczuleniach itp. gdyż jest dość delikatny.
Z drugiej strony najjaśniejszy odcień o wiele za ciemny ! Czasem dobrze współgra z moją buzią a czasem tworzy maskę. Nie wiem od czego to zależy, bo zawsze nakładam taką samą ilość ;/.

Plusy:
- matuje
- nadaje się do konturowania (oczywiście z bronzerem i różem)
- dość trwały
- nie spływa
- cena
- antyalergiczny
- konsystencja (dobrze się rozporowadza)

Minusy:
- za ciemnie odcienie
- nie pokrywa większych niedoskonałości
- tworzy efekt maski (nie zawsze)

Dla osób o jasnej karnacji zdecydowanie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Bez szału.

Posiadam wcześniejszą formę tego produktu, stara wersja była/jest o wiele lepsza od tej nowej, przede wszystkim głównie zmieniła się konsystencja tego produktu , trudno się rozprowadza na twarzy oraz pozostawia efekt maski czego w szczególności nie znoszę. Kupując tą wersję podkładu spodziewałam sie zupełnie czegoś innego.. okropny i drażniący zapach chemii który pozostaje na twarzy bardzo długo, po kilku godzinach twarz zaczyna się świecić .. ;/ W gamie odcieni przeważają głównie ciemne kolory, jeżeli o mnie chodzi mi to absolutnie nie przeszkadza jednak nie polecam dla osób z bardzo jasną karnacja.
Podsumowując :
+Cena
+Dostępność
+ Odcienie ( w sam raz dla mnie)

-Konsystencja
-Zapach
- Pozostawia efekt maski
- Krótkotrwały
- Pozostawia plamy
- Nie odpowiednie dla osób z jasną karnacją.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

średni

Plusy:
- niska cena
- łatwo się rozprowadza na skórze

Minusy:
- za ciemne kolory podkładów
- nie kryje
- wyskakują krosty po pewnym czasie stosowania

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Średniak nie dla cery mieszanej.

Plusy:
+ ładnie wygląda twarz pokryta nim (zaraz po nałożeniu)
+ łatwo się rozprowadza

Niestety podkład nie nadaje się do cery mieszanej czy tłustej. Zero matu. Ponadto, odcienie są dość ciemne a na twarzy jeszcze bardziej ciemnieją. Trwałość jest nie za specjalna, wystarczy dotknąć twarzy delikatnie a podkład się ściera. Oczywiście nie jest również kryjący, wyrównuje kolor skóry, ale nie kryje niedoskonałości.

Używam tego produktu od: rok

co za smród... plus ten kolor

Nigdy więcej. Kolor kość słoniowa bardziej przypomina pomarńczę. Niestety, dodatkowo ciemnieje i mamy efekt maski. ciekawa jestem jakie są efekty po nałożeniu ciemniejszej kolorystyki. Straszny też jest zapach bardzo chemiczny, utrzymuje się przez cały czas. Zdecydowanie nie dla mnie.

Jeśli chodzi o plusy to zapewne niska cena ( ale przy tej jakości nie powinni oczekiwac jakiejkolwiek zapłaty), faktycznie matuje, jednak to co napisałam wyżej bezapelacyjnie go skreśla.

Stosowałam przez tydzień ten podkład po czym wylądował w koszu.

Jestem na nie.

Używam tego produktu od: tydzień, dłużej się nie dało
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Nigdy więcej !

Kupiłam odcięń 01 kość słoniowa około pół roku temu.
Zaczne od tego że odcien 01 czyli najjaśniejszy to jest jakaś zsolaryzowana marchewak jest niesamowicie pomarańczowy i ciemny a po około 2-3 godzinach dodatkowo ciemnije na twarzy !

Plusy:
- cena
- dostępność
- opakowanie

Minusy:
- kolory
- konsystencja (woda)
-ciemnije po nałożeniu
- nie matuje
- słabe krycie
- ma jeszcze to coś co działa na niekorzyść lecz nie da się tego ubrać w słowa.

Ilość zużytych opakowań: ćwierć pierwszego

taki sobie

uboga gama kolorystyczna to chyba najwiekszy minus :) niby ma matować, niby ma kryc ale ani jedno ani drugie się nie sprawdziło, przy 2 nałożonych warstwach tworzy straszną maskę na twarzy. Co do odcieni to najjaśniejszy kość sloniowa jest za jasny i wpada w róz, 2 piasek strasznie ciemny, wpada w pomarańcz, 3 miód wydaje mi się jaśniejszy od 2 ale też wpada w pomarańcz, 4 czekolada, to juz odcień naprawdę dla spalonych w solarium :)

Używam tego produktu od: pare razy użyłam
Ilość zużytych opakowań: 1/3 tubki

Dużo naobiecywali.

Robiłam parę podchodów do tego produktu, jednak jedynym plusem tego podkładu jest jego opakowanie. Opis w ogóle nie zgadza się z kosmetykiem.

- Bardzo żadka konsystencja.
- Nieprzyjemny zapach.
- Kolory po paru minutach na buzi robią się sztuczne ,jak farba do manekinów.
- Nie można mówić o szybkiej aplikacji kosmetyku ,ponieważ tworzą się okropne zacieki.
- Kosmetyk nie wchłania się za dobrze przez co nie możemy mówić o pudrowym wykończeniu.
- Szybko sie ściera ,przy czym zostają brzydkie plamy.

Możliwe ,że dla cery suchej lub mieszanej był by on idealny, nie wiem. Jeśli chodzi o cerę tłustą, nie polecam.

Używam tego produktu od: Około roku.
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania.

Szału nie ma, ani tragedii

Plusy:
-bogata gamma barw,
-wygodne opakowanie,
-całkiem nieźle matuje,
-długo utrzymuje się na twarzy,
-przystępna cena,
-nie podkreśla skórek,
-nie tworzy efektu maski,

Minusy:
- kolor Kość słoniowa to tragedia, bo pomimo tego, że jest to podobno kolor najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny, więc bez jasnego pudru,ani rusz,
-ciemnieje na twarzy i robi się marchewkowy,
-okropny zapach (chociaż jak się przyzwyczai, ujdzie).

Być może wrócę kiedyś do niego, jestem na etapie wykańczania tubki i szukania czegoś innego

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ŚMIERDZIEL I W DODATKU ZERO KRYCIA

tak jak składałam pokłony za podkładem AA rozświetlający , tak ten to jakaś porazka.
Po pierwsze drugie i po trzecie. Podkład ma tak specyficzny zapach , ze niestety na mój gust najzwyczajniej śmierdzi. Nie kryje wcale i odcienie są zbyt pomaranczowe. Nie KUPIE!

Używam tego produktu od: tygodnia

Tandeta

Okropny! Najgorszy podkład w moim życiu. Najbardziej zaważyła na tym gama kolorów. Potworne! Pomarańczowe odcienie. Najjaśniejszy(kość słoniowa) to istna brzoskwinia z lekką pomarańczą. Nigdy więcej tego podkładu. Zraziłam się totalnie tą firmą. Raczej nigdy wiecej nie kupię. Krycie moze to i tak ma ale jaki efekt maski wychodzi... Do tego ten brzydki zapach. Brak słów po prostu...

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte, nigdy nie skończone

Nigdy więcej.

Ten podkład to jakaś pomyłka... Miał być matujący i kryjący a tu... nic. Kompletna klapa.
Minusy:
- zdecydowany brak krycia i matowienia, już po chwili świeciłam się jak bombka choinkowa
- okropny zapach, jak taki naprawdę wredny samoopalacz
- mam dość jasną cerę więc wzięłam najjaśniejsze co było - kość słoniową. Może i w opakowaniu jest jasny ale gdy go nałożyłam na całą twarz to aż się przestraszyłam... cała byłam w brązowych plamach... on po prostu ciemnieje na twarzy!
- bardzo mała gama kolorystyczna
Plusy:
Jak dla mnie nie ma. Pół gwiazdki za dość wygodne opakowanie.