Manhattan, Long - Lasting Gel Eyeliner (Eyeliner w żelu)

Manhattan, Long - Lasting Gel Eyeliner (Eyeliner w żelu)

Cena: 22zł / 4g
/m/

OK.

Jakoś mnie nie zachwycił! Z jednej strony niby ok., ale coś mi nie pasuje! Trwałość, pigment jest w porządku. Mimo wszystko konsystencja mnie nie urzekła, na dodatek ten słoiczek mnie denerwuje!

Używam tego produktu od: 2lata

Ideał

Usłyszałam o tym producie kiedy szukałam kolorowych eyelinerów. Kupiłam petrol i fiolet. I zakochałam się. Co prawda fioletowy zwiódł mnie, bo strasznie twardy jest i trudno nabrać taką ilość, by było widać kolor, a petrol jest cudowny. Następnie kupiłam czarny. I tu już wpadłam na całego. Dzięki niemu maluję idealne kreski, co nigdy wczesniej mi się nie udawało. Czerń jest wyrazista, nie odbija sie na powiece, co zawsze mi się zdarzało. Gdy mam przedłużenia to trochę mi brudzi w kąciku oka, ale idzie to z łatwością naprawić odrobiną wody i chusteczką. Ostatnio kupiłam szary. Też mi sie bardzo podoba, aczkolwiek praktycznie go nie widać. ale nie oczekiwałam ze będzie bardzo wyrazisty wiec mnie nie zawiódł.

Podsumowując:
+ wyraziste kolory
+ łatwo zmyć wieczorem
+ kreski nie rozmazują/odbijają sie w ciągu dnia
+ cena (najdrozej mnie wyszedł chyba czarny za ok 20 zł, pozostałe kupiłam taniej)
+ pędzelek dodawany (nie zawsze) jest cudowny
+ wydajny
+ konsystencja

+- mnie trochę uczulał na początku (tylko czarny), ale po jakiś 2 tygodniach przestał

- trudno go dostać w polsce, zwłaszcza czarny, którego od miesięcy nie widziałam

Ilość zużytych opakowań: nie wykorzystałam nawet połowy w żadnym z 4 kolorów

Testowałam zarówno brązowy, jak i czarny

Zdecydownie hit, ponieważ otrzymałam świetny produkt w bardzo niskiej cenie :) Mialam okazję mięc do czynienia z czarnym oraz z brązowym eyelinerem.

Plusy:
- głęboki kolor,
- trwały,
- odporny na łzawiące oczy,
- nie uczula,
- baardzoo wydajny!
- łatwo usunąć produkt z oka przy demakijażu.

Minusy:
- nie zaobserwowałam :)

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2 opakowania

Uwielbiam go

Bardzo mi się podoba. Ma intensywnie czarny kolor, jest idealną bazą pod smokey i fantastycznie się rozciera. Do tego dobrze się go nakłada i długo trzyma się na oku bez naruszenia. Na linii wodnej także jest praktycznie nie do ruszenia.
Dodatkowo jest bardzo wydajny.

lubię go :)

Uwielbiam eyelinery w żelu. Ze wszystkich, które wypróbowałam ten jest najlepszy z tych niskopółkowych.

+ intensywna czerń
+ łatwość malowania
+ trwałość

Co tu więcej pisać same plusy...

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Ulubieniec do makijażu oczu

Mój pierwszy eyeliner w żelu. Długo się przekonywałam do tego zakupu, ale wreszcie nadszedł "ten" moment.
Posiadam ten produkt w kolorze 03 Grey (zdjęcie: Internet)

Obietnica producenta:
"Eyeliner do rysowania precyzyjnych kresek w innowacyjnej formie. Kosmetyk posiada żelową konsystencję, która sprawia, że produkt z łatwością się rozprowadza na powiece, a do tego umożliwia narysowanie idealnej kreski. Świetnie się nadaje do rysowania każdego rodzaju kresek, również tych cienkich i ostro zakończonych. Jest bardzo trwały i wodoodporny. Po zastygnięciu nie rozmazuje się i nie znika z powieki. Utrzymuje efekt podkreślonej powieki na długi czas. Dodatkowym atutem produktu jest jego wodoodporna formuła, która sprawia, że eyeliner nie tylko jest odporny czas ale też na warunki pogodowe."

Szklany słoiczek o pojemności 4 gram.

Moje doświadczenia:
Siedział u mnie z trzy miesiące zanim zdecydowałam się go używać. Dostałam go w prezencie, nigdy dotąd nie używałam żelowych linerów. Jakiś czas temu kupowałam sobie pędzle przez Internet, postanowiłam zaopatrzyć się też w pędzelek do eyelinerów właśnie po to, żeby wypróbować ten kosmetyk.
Już po pierwszym użyciu wiedziałam jedno - to bomba i petarda w jednym! Narysowanie ładnej kreski zajmuje dosłownie chwilkę, w przeciwieństwie do płynnych linerów nie trzeba czekać, aż kosmetyk wyschnie na powiece, bowiem robi to od razu. Kolor - ja mam szary - jest mocny, wyrazisty i - w przeciwieństwie do linerów w konturówce - nie ściera się z upływem czasu.
Jeżeli wykonam makijaż tym produktem rano, to jeszcze późnym wieczorem mam kreski w idealnym stanie. Jestem zachwycona działaniem tego produktu, nie wyobrażam sobie codziennego, jak i imprezowego makijażu, bez tego kosmetyku.
Łatwo zmyć go produktem do demakijażu. Nie jest wodoodporny.
Mam go od 6 miesięcy, używam od dwóch. Nie zastygł w słowiczku, nadal jest plastyczny i łatwo nim malować.

Cena i dostępność:
Do kupienia w każdej drogerii i Internecie. Cena waha się od 6 zł (Internet) do 25 (drogerie sieciówkowe).

Podsumowanie:
Ulubieniec! Na pewno zaopatrzę się w inne kolory, przede wszystkim czarny. Wydajny, wytrzymały, tani i łatwo dostępny. Polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

ulubiony

Używam wyłącznie żelowych eyelinerów, jednak długo szukałam wśród nich tego najlepszego. Odkąd zaczęłam używać tego, nie zamieniłabym go na żaden inny.

Plusy:
+piękna, głęboka, dobrze napigmentowana czerń
+trwalość, mam go już kilka miesięcy,a nadal jest prawie tak świeży, jak na początku
+idealna konsystencja, kosmetyk nie jest ani za rzadki (nie rozmazuje się i szybko zasycha na powiece), ani zbyt gęsty (łatwo rozprowadza się na skórze)
+dostępność
+cena (kupiłam go na allegro za... 8 zł)

Minusów nie dostrzegam. Polecam każdemu, kto dopiero uczy się malować kreskę idealną, bo dzięki temu eyelinerowi będzie to dużo łatwiejsze :)

ulubiony

uwielbiam go. dostałam w prezencie, ale po skończeniu opakowania na pewno znów go kupię, bo jest wart swojej ceny. długo się trzyma, zdarzało mi się w nim zasypiać po imprezie i rano nadal miałam niemalże idealne kreski :D do tego jest wydajny i łatwy w nakładaniu, polecam!

plusy:
+ super wydajny
+ cena
+ głęboki kolor
+ dobra konsystencja
+ długotrwały
+ łatwy w aplikacji
+ szybko schnie

minusy:
nie widzę żadnych???

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy

tak sobie

Kupiłam go za jakieś około 5 zł w internecie

używam od niecałego roku mam w kolorze fioletowym

- jest tępy zastyga w słoiczku i trzeba kilka razu przesuwać pędzlem żeby zrobił sie z niego żel
przez co potem trudniej jest namalować idealną kreskę

+ trwałość całkiem niezła dokładnie nie sprawdzałam bo rzadko maluje się tym kolorem ale nie odbijał się nigdzie

Używam tego produktu od: niecałego roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

jest ok

Jest bardzo trwały i łatwo sie nim maluje kreski. Mam odcien czarny, ktory niestety nie jest mocno napigmentowany. Mieszam go z duralinem i wtedy jest swietny.
Oprocz tego ma fajne opkaowanie, jest go duzo.
Jest wg mnie za drogi, bardziej się oplaca go kupic na allegro przy okazji innych zakupów.

Używam tego produktu od: poł roku

Idealny!

Mój pierwszy eyeliner w żelu. Od razu mi przypasował i już wiem, że nie będę eksperymentować z innymi!

+cena (na allegro około 7zł)
+bardzo wydajny (używam go codziennie od około 9 miesięcy, a mam jeszcze pół słoiczka)
+opakowanie
+trwałość!!!
+nie rozmazuje się
+nie blednie, jest idealnie czarny
+nie zmienia z biegiem czasu konsystencji

minusów brak

Wielokrotnie byłam już pytana czego używam do zrobienia tak ładnych kresek, które utrzymują się super nawet w upały. Polecam go wszystkim ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, w połowie

Mój ulubiony!

Jest to najlepszy eyeliner jaki miałam do tej pory okazję używać
PLUSY
+ konsystencja
+ bardzo długo się utrzymuje
+ nie rozmazuje się, nie ściera
+ głeboka czerń
+ cena
+ wydajność

MINUSY
brak

Zawsze nkładam bazę na powiekę, nie wiem jak eyeliner utrzynmuje się bez niej

Używam tego produktu od: 3 miesiecy