Tołpa, Huminea Strefa T, Tonik-żel 2w1 (do cery trądzikowej, z niedoskonałościami)

Preparat pełniący jednocześnie funkcję toniku i odżywczego produktu pielęgnacyjnego o lekkiej, żelowej konsystencji. Działa przeciwzapalnie, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, przyspiesza regenerację skóry i gojenie drobnych ran. Odtruwa skórę i chroni ją przed wolnymi rodnikami, działa antybakteryjnie. Zapobiega przetłuszczaniu się skóry i intensywnie ją nawilża. Preparat szybko się wchłania, zapewnia efekt zmatowienia, nie powoduje uczucia ściągnięcia, usprawnia funkcjonowanie skóry i poprawia jej kondycję. Można nakładać pod makijaż.

Preparat ma brązowy kolor ze względu na dużą zawartość humino-kompleksu. Nie powoduje zabarwienia skóry.

Skład: Aqua, Peat Extract, Propyle Glycol (and) Artictium Lappa Root Extract, Polysorbate 20, Panthenol, Carboner, Sodium Hydroxide, Parfum (Linalool, Hexyl Cinnamal), Methylparaben, Propylaparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol. (26.06.2007)

Cena: 16 zł / 200 ml

C U D O W N Y

Mozna go dostac za bezcen, widzialam go za 12 zł w super pharmie, a jest bardzo wydajny. nie sciaga cery, blyskawicznie sie wchlania, pieknie pachnie,leczy skórę!!! krostki i przebarwienia szybko znikaja, a nowe sa o wiele mniejsze i pojawiają się coraz rzadziej. Kupiłam go nie czytając żadnych recenzji, spodobało mi się minimalistyczne opakowanie. i trafilam!co prawda przy pierwszym uzyciu mialam jakies niejasne wrazenie ze robie glupote, nie wiedzialam jak go nalozyc, bo bylam przyzwyczajona do wacikow, ale wklepalam i zdzialal cuda. jest niesamowity, tak jak cala seria. wspaniale sprawdza sie przed nalozeniem makijazu. na niego jakis lekki kremik i po nalozeniu podkladu nie ma mowy o zadnych suchych skorkach!

Używam tego produktu od:1 rok

Wreszcie!

po pierwsze- nareszcie znalazłam kosmetyk, który nie szkodzi mojej skórze a jednocześnie ma ładny zapach :)
po drugie- super konsystencja, żel jest bardzo wydajny i łatwo się wchłania,
po trzecie- naprawdę spełnia swoje zadanie i tonizuje, i nawilża, nie muszę nakładać kremu, moja skóra jest miękka i promienna (w życiu bym się tego nie spodziewała)
po czwarte- świetnie pielęgnuje moją kapryśną skórę, widzę stałą poprawę wyglądu cery, po jego aplikacji łatwiej nakłada mi się minerały.

I wreszcie- koniec z wacikami, walającymi się tubkami i słoiczkami, ten produkt ma wszystko czego mi trzeba :)

Używam tego produktu od: 2 mies.

dlamnie KWC

-tonizuje
-likwiduje zaskórniki
-przyjemny
-bezalkocholowy

Lubie preparaty roślinne. Spełnił moje oczekiwania.

Używam tego produktu od:3 mcy

dobry

Produkt kupiłam na firmowym stoisku Tołpy za 22 zł. chyba przepłaciłam. Ale było warto. Lubie produkty naturalne, ziołowe i tym podobne ;). Bardzo fajna konsystencja, gęsta dobrze się nakłada, wydajny. Używam go 2 razy dziennie, dobrze matuje, odświerza, oczyszcza, ale niestety zaskórników nie likwiduje.
Polecam jako wspomagacz przy leczeniu trądziku i osobom, które chcą oczyścic skóre. Trądziku moim zdaniem nie leczy, ale dobrze matuje skóre.Używam tego produktu od:1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 nie całe

Warto wypróbować

Kupiłam. Nie wiem co napisać mam mieszane uczucia, przede wszystkim konsystencja mi wogóle nie odpowiada, to jest moj pierwsze tonic - zel, może nie jestem przezwyczajona. Czekam aż się skończy i kupię jakis normalny tonik. Zalety: łagodny, nie podrażnia (nawet oczu), niby naturalny, ładne opakowanie. Myślę, ze warto spróbowaćUżywam tego produktu od:3 miesięcy

Nawilża i łagodzi

To mój pierwszy produkt Tołpy i jestem z niego zadowolona.
Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, delikatnie nawilża skórę. Preparat szybko wysycha na skórze i nie powoduje uczucia ściągnięcia. Nie zostawia też wyczuwalnej warstwy. Ma bardzo ładny, ziołowy zapach.

Pomaga w utrzymaniu zdrowej, czystej cery. W okrecie letnim wystarczająco nawilżał mi skórę, nie musiałam używać kremu.

Tonik jest bardzo wydajny i przyjemny w stosowaniu. Używam tego produktu od: miesiąca

Fajny :)

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat tego specyfiku. Nie jest to magia, ale kondycja skóry naprawdę mi się po nim poprawiła. Niespodzianki, jeśli już się pojawią, znikają szybciej, niż kiedyś, a dodatkowo, ten żel poradził sobie z suchymi skórkami mimo, że nie używam już po nim żadnego kremu. Zastrzeżenia mam jedynie co do właściwości odtłuszczająco-matujących, a konkretniej do tego, że takowych nie zauważyłam. No, ale w tej materii jeszcze żaden kosmetyk sie u mnie nie sprawdził. Mam nadzieję, że moja cera nie uodporni się na niego zbyt szybko, bo jest bardzo wydajny, a ja planuję kupić kolejną buteleczkę, kiedy ta się skończy.
Właśnie - sama oszczędna w formie buteleczka jest estetyczna (no, może dopóki się jej nie dotknie by odkryć, że to tylko plastik).

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie peirwszego

torf górą

Nie jest to cudo, które rozprawi się w tempie ekspresowym z niedoskonałościami. Więc skąd KWC? Nacieram się torfem od kilku miesięcy i cierpliwość się opłaciła- ujarzmiłam gejzery i inne kataklizmy, z którymi inne cudowne kosmetyki reklamowane hasłami typu "zaaplikuj-zapomnij" nie dawały sobie rady. Pomimo, iż żel Tołpy jest przeznaczony do tłustej cery w żaden sposób nie wysusza mi buźki, jest raczej dopełnieniem kuracji nawilżającej:) A co do jego wydajności można pisać pieśni pochwalne. Mój ci on!

Jeśli ktoś ma opory i skojarzenia ze smrodliwymi substancjami uspokajam- zapach zaliczam do przyjemnych i przyjaznych nosom

Używam tego produktu od: ok. 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

hmm :)

Wlaściwie, to nie wiem co sadzic o tym produkcie. Nie widzę żadnych wad ale spektakularnych efektów rownież nie. Myślę, że mogłabym sie bez niego obejść.
Podoba mi się w nim konsystencja, szybko sie wchłania-pomimo pierwszego wrażenia, ze uczyni ze mnie mulatke, to pozostawia buzie nawilżoną i oczyszczoną (bez efektu błotnego:).Opakowanie również bardzo estetycznie (nie tandetne). Co do działania- oczyszcza, raczej nie powoduje szybszego znikania wyprysków (moje są niestety bardzo oporne), ale co najważniejsze nie szkodzi! (a to też ważne).Cena w stosunku do wydajności- bardzo przyzwoita.
Reasumując- fajny ale nie nieodzowny. Przyjemnie jednak mieć go w swoich zbiorach :)

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w 1/4 pierwszego

odpowiada mi

Trudno stwierdzić czy on naprawdę coś daje. Z jednej strony to produkt do strefy T i chyba większe efekty przyniósłby gdybym zakupiła cała serię. Tylko, że oprócz mieszanej cery posiadam też problem przesuszeń okresowych i ten żel mnie troszkę za mocno wysusza. Musze używać w zamian bardzo odżywczego kremu, żeby nie zabić efektu i doprowadzić do odwrotnych skutków. Smaruję się jak zaleca producent: rano i wieczorem. Dość szybko się wchłania i ma dość neutralny zapach. Wydaje mi się że gdy pojawi się jakiś wyprysk to on go po prostu zmiękcza w środku i nie pozwala mu wyjść na powierzchnię. Jestem zadowolona z tego produktu i z pewnością ta butelka żelu starczy mi na podwójne stosowanie przez następne pół roku- wychodzi zatem niezwykle tanio w skali roku. Nie ma jednak jakichś wybitnych właściwości i mój problem sporadycznych wyprysków nie zniknął, ale z pewnością mi pomaga. Zobaczymy jak będzie przystosowaniu długofalowym i ewentualnie poprawię recenzję.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:napoczęte 1

dobry

poprawił stan mojej cery, na samym poczatku efekty były dobre stosowałam razem z serum matującym, dla osób z cerą mieszaną polecam trik: pilling enzymatyczny ja uzywam meritum dermiki, póżniej żel-krem, następnie krem nawilżający i znowu zel krem , wszystko tzreba wmasowywac delikatnie przez jakies 2 min kazdy preparat, bużka na następny dzien jest swieza czusta, polecam, aha zel krem jest bardzo wydajny, starczy na pewno na długo i oczywiscie niska cena warto kupic

Używam tego produktu od:7 msc
Ilość zużytych opakowań:1/3

Na tak

Zapach kosmetyków Tołpy jest jednym z licznych plusów i tym razem się nie zawiodłam, używanie to czysta przyjemność. Opakowanie ascetyczne, zakrętka oldskulowa ;-) - bardzo mi się to podoba,jest ozdobą półki. Tonik ma żelową konsystencję, jest brązowego koloru. Od razu po zastosowaniu czuję lekkie ściągnięcie, które po chwili znika i buzia staje się gładka i nawilżona - dobrze zapobiega niespodziankom, a jeśli już się pojawią,goją się szybciej.

Używam tego produktu od:1 mieś.