Fitomed, Masło shea

Fitomed, Masło shea

Masło shea - karite Fitomed działa korzystnie na każdą skórę. Nie jest komedogenne, działa łagodząco i kojąco również na cerę trądzikową i tłustą. Szczególnie korzystnie działa na skórę suchą, ubogą w tłuszcz i słabo nawilżoną, łuszczącą się, pękającą, spierzchniętą i starzejącą się. Masło karite Fitomed jest dobrze tolerowane przez alergików oraz osoby z dermatozami, egzemą oraz atopowym zapaleniem skóry. Goi drobne ranki i pęknięcia naskórka, łagodzi zaczerwienienia i oparzenia, w tym posłoneczne. Kobietom ciężarnym zaleca się stosowanie masła shea Fitomed jako naturalnego balsamu uelastyczniającego skórę. Taki balsam nie zawiera konserwantów, substancji zapachowych, barwników i in. składników niepożądanych dla kobiet w ciąży.

wygładzające, nawilżające, zmiękczające, regenerujące, natłuszczające
w słoiku
bogate
masło
50 - 100ml, <50ml
sucha, wrażliwa, odwodniona
balsamy

Super!

Bardzo dobrze nawilża włosy i są po nim pięknie lśniące. Lecz mimo wszystko służy mi jako mój krem na noc. Śwetnie nawilża skórę,
pozostawia ją gładką, delikatną, miękką. Nie powoduje zapychania, czy też innych czynników drażniących. Sprawdza się także bardzo dobrze na osobach,
które mają duże problemy skórne i nie mogę stosować większości kremów dostępnych na rynku.
Mimo wszystko masło w moim domu ma wiele zastosowań, stosuję je jako krem pod oczy na noc bo świetnie nawilża oraz działa przeciwzmarszczkowo.
Dodatkowo zawsze, ale to zawsze nawilżam nim szyję i dekolt, ponieważ ma duże działanie odżywcze i nawilżające.

Ciekawy produkt

Ogólnie masełko jest super ma boski taki naturalny zapach, ciekawa konsystencję która pod wpływem ciepła rąk jakby staje się bardziej wodnista, super nawilża skórę i działa na niej cuda, przyjemne w zastowowaniu opakowanie. Jedyny minus to fakt że strasznie długo się wchania i trzeba bardzo długo je wmasowywac w skórę

Po okresie letnim moja skóra była tak przesuszona że aż biała wyglądało to okropnie więc gdy zauważyła to moja koleżanka dała mi do wypróbowania to masełko ,nawilżenie i efekt było natychmiastowe więc zakupiłam swoje osobiste i jestem zachwycona .

Nawilżenie w czystej postaci! <3

Naprawdę musisz to mieć!
Jestem totalnie zachwycona dzialaniem tego produktu. Zapewnia chyba najlepsze nawilżenie ze wszystkich produktów jakie stosowałam.
Używałam je zarówno do ciała jak i np. na usta, na które również działa fenomenalnie.
Skóra jest jak odżywiona. Jest jędrna i wygląda naprawdę świeżo. Ma bardzo porządną konsystencję, ale szybko się wchłania. Nie klei się oraz nie pozostawia tłustego filmu ani żadnego nieprzyjemnego uczucia.
Posiada bardzo delikatny zapach, wręcz nie wyczuwalny. To co najważniejsze! Skład w 100 naturalny, a cena - jak za grosze. Bardzo polecam przetestowanie go, bo śmiało stwierdzam, że dla mnie lepszy niż nie jeden balsam ;)

Mega nawilżenie

Jestem pozytywnie zaskoczona tym masłem, co prawda zapach jest średni aczkolwiek po nasmarowaniu nic nie czuć,potrzebowałam na okres zimy i wczesnej wiosny mega nawilżenia dla mojego ciała, a.że balsamow używam zazwyczaj na lato,toteż zakupiłam to masło. Zdecydowanie super nawilzylo moje ciało przy czym jest bardzo wydajne

Cudo

Masło jest naprawdę cudowne i posiada wiele zastosowań.
Próbowałam już robić z jego udzialem pomadki zapachowe, mydelka oraz świeczki.
Zastosowań ma ogrom jednak uwagę skupia również gdy wędruje samotnie na naszą skórę. Opakowanie w sloiczku bardzo praktyczne.
Nawilża, napina oraz sprawia że skóra staje się promienna i wygląda świeżo.
Bezzapachową formułę uwielbiam i z łatwością możemy rozprowadzić je na skórze. Szybko się wchłania i daje natychmiastowy efekt gładkiej skóry. Bardzo wydajny kosmetyk i starcza na długi czas.

Masło jak masło

Z masłem shea jest ta sprawa, że albo sie je kocha albo nienawidzi - zwłaszcza przy pielegnacji twarzy. O ile cała reszta ciała sprawdza sie przy recenzowanym produkcie raczej okej, tak skóra twarzy odczuła u mnie zauważalne zapchanie , co kompletnie wyeliminowało ten produkt jezeli chodzi o np. walke ze zmarszczkami czy nawilżanie twarzy. Jeżeli wiec kupujemy je do np. pielęgnacji stóp to ok, do twarzy juz mniej.

Opakowanie jest ładne, zapach szału nie robi ale jest do zniesienia.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Ulubione.

Uwielbiam ten produkt, używam go do nawilżania ciała, stóp, dłoni jak i również twarzy, nie zapycha, nie podrażnia.
Zapach dziwny, lecz po rozsmarowaniu nic nie czuć.
Co ważne masło shea jest bardzo wydajne. :)
jedynym minusem może być to, że trzeba go najpierw zagrzać w dłoni aby rozprowadzić. Jednak mi to nie przeszkadza :)

Masło shea

Byłam bardzo ciekawa działania tego produktu więc postanowiłam w końcu kupić gdyż nie jest drogie. Nadaje się do dłoni jak i stóp bo ma świetne działanie nawilżające, zapach nie przyciąga ale ważne że działa. Produkt jest bardzo wydajny.

Bardzo dobre do dłoni i stóp

Bardzo porządny produkt. Idealnie nadaje się do stóp i dłoni, szczególnie zimą. Szybko się wchłania i ppomimo że to 100% masło (olej) to nie zostawia aż tak tłustej powłoki jak mogłoby się wydawać. Do twarzy i ciała nadaje się średnio bo niestety zapchało.

Doskonały na ciążowe rozstępy

Masło shea stosowałam dwa razy dziennie na skórę brzucha, pośladków i ud w czasie ciąży. Mimo iż przytylam 17 kg i miałam naprawdę jeden z pokaźniejszych brzuszków na ulicy (padały nawet podejrzenia że siedzą tam bliźniaki) nie wyszedł mi ani jeden rozstęp! Nie jest to przypadek ani zasługa genów ,bo po okresie dojrzewania mam rozstępy na pośladkach i udach. To zasługa masła shea i mojej sumienności . Żaden krem kupiony w sklepie nawet "za miliony" nie da tak spektakularnych efektów jak masło shea. Aktualnie testuje masełko na ujędrnienie skóry brzucha po porodzie (plus oczywiście suchy masaż szczotka) zobaczymy jakie będą efekty . Konsystencja rzeczywiście może zrażać, ale polecam przełożyć sobie trochę masełka do małego słoiczka i przed smarowaniem podgrzać . Roztopione łatwiej się nakłada i jest zdecydowanie wydajniejsze. Zapach - pokochałam. Polecam każdej przyszłej mamusi .

Uwielbiam

Bardzo fajny produkt.
pierwotnie w zwartym kawałku koloru białego,
może wydawać się, że ma grudki,
bardzo wydajne,
przez bogatą konsystencję ciężko jest je rozsmarować,
szybko się wchłania,
nie klei się,
bardzo dobrze, dogłębnie nawilża,
posiada delikatny zapach.

Polecam na mocno spierzchnięte obszary.