Remington, Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590

Remington, Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590

Właściwości:
- do 57% większa ochrona przed zniszczeniem i łamaniem się włosów,
- technologia Keratin Protective = Powłoka Advanced Keratin Ceramic i ekskluzywny czujnik temperatury Heat Protection,
- czujnik temperatury Heat Protection z przyciskiem on/off i wskaźnikiem,
- wbudowany cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniowa regulacja temperatury w przedziale 160 - 230°C - szybkie nagrzewanie w 15 sekund z sygnałem gotowości,
- dłuższa konstrukcja płytek 110mm,
- ruchome płytki wyrównujące nacisk na włosy,
- funkcja blokady ustawień temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkowym przestawieniem - funkcja Turbo Boost - umożliwia szybkie osiągnięcie maksymalnej temperatury,
- automatyczne wyłączanie po 60 minutach,
- blokada płytek dla łatwiejszego przechowywania,
- luksusowe etui odporne na wysokie temperatury,
- uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie,
- obrotowy przewód.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Moja i nie oddam nikomu

Prostownicę dostałam od męża na prezent urodzinowy.
Moje włosy są trudne do ujarzmienia.
Marzyłam o porządnej prostownicy która nie będzie mi tak niszczyła j niszczonych włosów.
Mąż wiedział o czym marze i trafił z prezentem w sedno .
Prostownica znajdowała się wewnątrz opakowania kartonowego niestety nie mogę go opisać bo poprostu pozbyłam się kartonika.
Wewnątrz kartonika znajduje się Prostownica etui termoochronne oraz instalacją obsługi.
Prostownica posiada płytki nasączone kreatyną.
Prostownica wyglądem jest bardzo elegancka .
Wykonana z plastiku szarego z metalicznym połyskiem oraz ciemno szarego.
Prostownica posiada czujnik temperatury który ma za zadanie chronić włosy osłabione przed zbyt wysoka temperaturą i zniszczeniem włosów.
Płytki w prostownicy są ruchome dzięki czemu prostownica nie szarpie i nie wyrwa włosów.
Płytki w kolorze różowego złota. Prostownica posiada 5 stopniowa regulację temperatury.
Prostownica ma również oborowy kabel jednak jest on stanowczo za dlugi i za każdym razem się plącze.
Prostownica posiada płytki ceramiczne.
Mam włosy do ramion są cienkie prostownica świetnie daje sobie z nimi radę.
Prostuje je bardzo szybko na najniżej temeraturze .
Po prostowaniu włosy są lsniace i widocznej zdrowsze .
Od kiedy stosuje prostownice nie zauważyłam nowych uszkodzeń na strukturze włosów.
Polecam fajny produkt który nie niszczy tak włosów.
Prostownica w zestawie ma futerał ochronny dzięki czemu gdy się spieszymy możemy włożyć do niego prostownice i mimo że jest bardzo nagrzana nic się z futerałem nie stanie

• Design produktu: 4

Bardzo dobra

Remington, Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590 to bardzo dobra prostownica. Szybko się nagrzewa. Ma odpowiednie ustawienia. Płytki nie ciągną włosów. Kabel jest dość długi. Dobrze się trzyma. Sprawdza się tez do fal.

Prostownica idealna dla każdego

Zakupiłam prostownicę już 3 lata temu nadal jestem zachwycona. Nie niszy włosów, mam wrażenie że włosy są bardziej nawilżone a nie wysuszone.
Prostownica jest w miarę lekka i poręczna. Nie ciągnie włosów. Kolorystycznie pasuje do innych produktów które posiadam z tej serii.
Polecam na lata.

Moja miłość

Ta prostownica jest najlepsza, a wiele już wypróbowałam. Moje biedne, rozjaśnione i wiecznie puszące się włosy są jej wdzięczne. Wyprostuję raz i mam spokój do kolejnego mycia. Miałam wieczny problem z puszeniem po wszelakich prostownicach tutaj ten problem znika. Zdecydowanie polecam.

genialna

Prostownica nie niszczy włosów, można ją nastawić na taką temperaturę jaka nam odpowiada. Ma prosty wyświetlacz, jej obsługa nie jest trudna. Do tego ma wygodne etui w którym trzyma się prostownice.

• Łatwość obsługi: 5

Genialna prostownica do codziennego użytkowania

Prostownicę kupiłam ponad rok temu i stosowałam ją przez kilka miesięcy prawie codziennie. Mimo to nie zniszczyła moich włosów, po zastosowaniu jej włosy stawały się gładkie, lśniące i wyprostowane na wiele godzin. Nie było również problemu z używaniem jej jako lokówki, fale wychodziły naprawdę ładne, a wykonanie ich nie było problematyczne. Faktycznie moc olejków zawarta w płytce prostownicy działa cuda i nie jest to jedynie chwyt reklamowy. Ogromną zaletą jest również możliwość ustawienia odpowiedniej temperatury, prostownica nagrzewa się bardzo szybko, bardzo wygodnie pracuje mi się z prostownicą Keratin Therapy. Gratis otrzymałam etui, które jest niestety średniej jakości, bardzo tandetne.
Z prostownicy jestem naprawdę bardzo zadowolona i z chęcią polecę ją każdej niezdecydowanej osobie!

Bardzo dobra

Prostownice mam już od paru lat i jestem bardzo zadowolona. Włosy po jej użyciu są gładkie i nie ulegają zniszczeniu. Bardzo wygodna w użytkowaniu jest odpowiednia regulacja temperatury. Zabieram ją praktycznie na wszystkie wyjazdy.

wspaniały produkt

Kolejna moja prostownica, ale pierwsza tej marki. Zachęcona opiniami liczyłam na to, że poradzi sobie z moimi wiecznie puszącymi się włosami nie niszcząc ich przy okazji i naprawdę nie rozczarowałam się. Włosy są gładkie, efekt utrzymuje się cały dzień. Z prostownicy korzysta też moja córka, która na co dzień ma kręcone włosy i też jest bardzo zadowolona.

Bardzo fajna prostownica

Pierwsze odczucia? Wow… Dawno nie miałam prostownicy, która tak gładko poradziłaby sobie z moimi włosami ❤️ na zdjęciu widac efekt po pierwszym ruchu :) Włosy mam wysokoporowe, a prostownica dała sobie radę na najniższej temperaturze :) Na górnej płytce jest czujnik, który dba o temperaturę włosow :) bardzo prosta w uzyciu!

fantastyczna!!!

Kupiłam, ponieważ czytałam o niej duzo pozytywnych opinii na Internecie . Spotkałam ja w dość atrakcyjnej cenie i zdecydowałam się ją kupić i fakt - nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolona! Super prostuje włosy dzięki czemu sa mega gładkie - nie spala włosów i nie wysusza ich a co najważniejsze dla mnie - włosy nie elektryzują się po niej!

Świetna!

Prostownicę kupiłam w zestawie ze szczotką prostującą za 279 złotych. Prostownica ma ładne, praktyczne etui. Sama wygląda bardzo estetycznie, elegancko ale nie to jest tutaj najważniejsze. Szybko się nagrzewa, cudownie sunie po włosach, nie szarpie, nie wyrywa. Prostuje raz dwa, pięknie wygładza włosy. Ma regulację temperatury, co oczywiście jest bardzo przydatne.
A moje włosy: są falowane, z tendencją do puszenia, zwykle wyglądają nijako, więc albo je prostuję albo związuję. Prostowanie przebiega bardzo szybko (zwykle prostuję na najniższej temperaturze, czyli 180 stopni), nie wiem czy niszczy włosy, pewnie trochę tak, natomiast nie jest to jakoś mocno zauważalne. Gościnnie skorzystała z niej u mnie inna osoba i również była zachwycona - głównie tym takim miękkim, delikatnym sunięciem po włosach - aż ciężko to opisać ale faktycznie jest to przyjemne uczucie. Ogólnie mocno polecam. Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ mam nadzieję, że będzie długi mi służyć :)

Niesamowita

Mam ją już 5 lat! I nadal świetnie się sprawdza. Kupiłam ostatnio inną (bo potrzebowałam drugiej) i Remington nadal wygrywa.
Super prostuje - każdy może wybrać temperaturę, która najlepiej się sprawdza do danego typu włosów.
Nie elektryzuje włosów, nie ciągnie, nie wyrywa włosów (tak, są prostownice, które wyrywają).