Estee Lauder, Large Eyeshadow Brush 9E (Pędzel do cieni)

Estee Lauder, Large Eyeshadow Brush 9E (Pędzel do cieni)

Pędzel do nakładania cieni na całą powiekę, duży o naturalnym włosiu na szklanej rączce. Jego rozmiar umożliwia nałożenie cienia bazowego na całą powiekę aż po łuk za jednym pociągnięciem.

Wielozadaniowy

Pedzel otrzymałam w prezencie. Zaskoczył mnie jego rozmiar, jak sie pozniej okazalo w praktyce nadaje sie nie tylko do powiek.
Dodam ze z pedzlami mialam glownie stycznosc w malarstwie zarowno akwarelowym jak i olejnym, makijaz jako taki pojawił sie u mnie dosc pozno, zatem nie mam ani duzego doswiadczenia ani porównania jesli chodzi o pedzle do makijazu. Zanim wybrałam ostatecznie pedzel zapoznalam sie z
rodzajami oraz ich przeznaczeniem.

+ gestość włosia
+ jakosc wykonania
+ wlosie nei wypada
+ nie traci ksztaltu
+ naturalne włosie kozy
+ doskonale łapie pigment i rozciera
+ swietnie sprawdza sie do aplikacji rozświetlacza

+/- dość duży

Pedzel słuzy do aplikacji cieni bazowych. Z uwagi na jego rozmiar aplikacja odbywa sie za jednym pociagnieciem, swietnie rowniez sie sprawdza przy rozcieraniu oraz przy aplikacji rozswietlacza, wowczas jego ksztalt jak i rozmiar staja sie ogromną jego zaletą.
Pedzel prezentuje sie niezwykle elegancko, włosie geste, dobrze zbite, miekkie i wysokiej jakosci, raczka z plastiku imitujaca szkło.
Dzieki naturalnemu włosiu łatwo łapie i oddaje pigment.
Nie jest to pedzel niezbedny, ale dla mnie niezwykle wygodny i wielozadaniowy za co go lubie.

Wymiary pedzla:

Dlugośc wlosia: 2,5 cm
Szerokośc włosia: ok 2 cm
Długość pedzla: ok 16 cm

Niestety z tego co widzialam na stronie EL juz został wycofany wiec ciezko go dostac.

Pedzel jest wygodny, lekki i przede wszystkim funkcjonalny a jego rozmiar paradoksalnie sprawia ze jest jednym z moich ulubionych pedzli.

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: sztuka