Lierac, Hydra - Chrono+, Intense Rehydrating Balm Emergency Hydration (Balsam intensywnie nawilżający)

Nowoczesny preparat – serum nawilżające dla skóry odwodnionej.
Formuła została wzbogacona o składniki silnie nawilżające i przywracające skórze komfort. Dzięki delikatnej konsystencji dosłownie wtapia się w skórę. Polecany dla każdego rodzaju skóry odwodnionej.

Skład: Aqua, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Betaine, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Ophiopogon Japonicus roqt Extract, Rosa Damascena Flower Water, Lactobacillus/Water Hyacinth Ferment, Prunus Serrulata Flower Extract, Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Ceteareth-30, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Urea, Hydrolyzed Wheat Protein, Propylene Glycol, Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polyacrylamide, C 13-14 Isoparaffin, Tromethamine, Dimethiconol, Glycine, Chlorphenesin, Parfum (Fragrance), Sodium PCA, Mannitol, Laureth-7, Sodium Lactate, Phenoxyethanol, Pentylene Glycol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Citric Acid, Sodium Dehydroacetate, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Red 4 (CI 14700), Tetrasodium Glutamate Diactate, Biotin, Red 33 (CI 17200), BHT, Sodium Hydroxide.

Cena: ok. 100zł / 40ml
/m/

Raz na jakiś czas

Po użyciu 2 próbek musiałam kupić pełnowymiarowe opakowanie - byłam zachwycona!

Moja skóra potrzebowała nawliżenia, więc stosowałam codziennie na noc. Okazało się, że tak częste stosowanie powoduje u mnie zapchanie porów i wysyp zaskórników zamkniętych.

Nie nawliżał tak jak chciałam.. może dla mniej wymagającej skóry byłby lepszy.

Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Przyjemniaczek

Bardzo byłam zadowolona z tego kremu. Świetna żelowa konsystencja, piękny zapach i przyzwoite nawilżanie. Super się wchłaniał nie pozostawiając lepiej warstwy- dobrze współpracował ze wszystkimi podkładami jakich używałam. Niestety jego cena trochę odstrasza do częstego zakupu.

Używam tego produktu od: 2miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

piękny

Szybko się wchłania, intensywnie nawilża, pozostawia gładką skórę no i oczywiście super pachnie i nie ma co ukrywać lierac dba o nasze zmysły ;) jeśli chcecie rozpieścić swoje ciało i rozbudzić zmysły warto czasem zainwestować w taki balsam.

Mój Ideał!

Krem przywrócił mojej skórze dawną dobrą kondycję. Wiele mu zawdzięczam, jest naprawdę świetny i skuteczny!
+Konsystencja kremu jest delikatna, lekka, szybko się wchłania
+Krem mocno nawilża, a pryz tym nie jest tłusty
+nadaje się pod makijaż
+jest w wygodny, praktycznym opakowaniu
+ładnie pachnie
+działa długotrwale

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

WSPANIAŁY 3 w 1 serum-krem-maseczka w jednym :)

tak jak poprzedniczki uważam, że krem jest bardzo dobry i bardzo treściwy :) na dzień tylko do bardzo suchej skóry ja stosuję go na noc kilka razy w tyg . Uwielbiam jego żelową konsystencję i jego działanie. Używam zazwyczaj kosmetyków silnie nawilżających ale nie zapychających ze względu na wągry i zaskórniki z dobrych firm głównie vichy. Ale muszę przyznać, że ten balsam bije wszystkie na głowę :) wspaniały jako maseczka niewielka ilość wystarczy aby skóra odżyła i powróciło niesamowite uczucie komfortu :) jest to chyba najlepszy krem nawilżający i odżywczy jaki stosowałam a było tego sporo wliczając w to różne serum maseczki itp. on zastępuje je wszystkie a do tego ten zapach.....

Lepszy niż niejedna maseczka

Krem ma konsystencję różowego, przyjemnie pachnącego "kisielu". Rozprowadza się łatwo i przyjemnie, szybko się wchłania. Jednak moim zdaniem stosowanie go pod makijaż nie jest najlepszym pomysłem. Jest na to zbyt treściwy.

Genialnie sprawdza się, gdy skóra jest odwodniona, przesuszona. Zastosowany na noc szczególnie po dobrym peelingu enzymatycznym daje rano efekt "napompowanej wodą", odświeżonej, ożywionej cery. Po raz pierwszy jedno zastosowanie kosmetyku dało mi aż TAKI efekt.
Działa zdecydownie silniej niż preparaty podobnie działające z LRP, Biodermy czy Vichy.

Stosowanie go na co dzień jeśli nie ma takiej potrzeby jest marnowaniem potancjału tego kosmetyku.
Ja traktuję go jako naprawczą maseczkę/serum i w tej roli stosowany max kilka razy w tygodniu sprawdza się znakomicie. Także jako SOS balm przed imprezami:)

Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiące w razie potrzeby
Ilość zużytych opakowań: 1 op. w trakcie

Bardzo fajny, różni się od tych za 50 zł

Cena kremiku to ponad 100 zł, ale ja go kupiłam w truskawce za 50 zł. Mam cerę mieszaną, ale producent rekomenduje do cery każdej.
Cudowny zapach, lekka konsystencja, cudownie się wchłania.
Podkład bardzo się na nim ładnie rozprowadza.
Nawilża. Co prawda wydaje mi się że dla mojej skóry skłonnej do zapychania i wrażliwej lepszy jest avene ale ten go pobija zapachem i konsystencją.
To taki żel zupełnie nielepiący tylko gładziutki, śliski wręcz, o jasnoróżowym kolorze. Produkt jest wydajny.
Myślę że do cery suchej i normalej powinna być rewelka.