Miss Sporty, Eye Pencil

Miss Sporty, Eye Pencil

Kredka do oczu o mięciutkiej, ale nie za bardzo konsystencji, wyraziście rysuje, linia jest bardzo ładna, nie rozmazuje się.

Efekt
metaliczne, brokatowe, matowe
do temperowania

taka sobie

Kredka jest technicznie idealna- miekka, latwo sie nia rysuje kreski, dobrze sie tez ja temperuje. Niestety kolor, chociaz czarny jest malo wyrazisty, a kilka pociagniec wplywa niekorzystnie na rownosc kreski . Najgorsze jest jednak to, ze straszliwie sie rozmazuje, co wyglada okropnie. Zupelnie nie nadaje sie na deszczowe dni, ostatnio wygladalam jakbym plakala przez godzine :/ Plusem jest jednakze niska cena. Mimo wszystko nie polecam.
ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

bardzo dobra tania kredka

Mam kolor brązowy, jest jak dla mnie odpowiednio intensywny. Miękka, dobrze się nią rysuje kreski, po kilku godzinach powoli znika. W relacji jakość/cena jest super.

Fajna

Lubię tę kredkę, ponieważ łatwo rysuję nią kreski i do tego dobrze się temperuje, co jest dla mnie dużym plusem. Mam kolor czarny, niestety nie jest zbyt intensywny. Lubię wyrazisty makijaż, a ona jest raczej dla osób, które wolą naturalny. Ale po kilku "pociągnięciach" osiągam całkiem niezły efekt :) Ostatnio znowu ją kupiłam, bo jak dotąd nie znalazłam lepszej.

bardzo dobra

Dobra kredka do oczu o odpowiedniej miękkości - nie zbyt twarda, nie zbyt miękka. Można wykonać przy jej pomocy zarówno codzienny, naturalny makijaż jak i zarówno mocny, bardziej wyrazisty make-up wieczorowy. Nie drażni moich oczu. Trwałość - średnia(adekwatna do ceny), ale nie spłuwa i nie tworzy zacieków pod oczami, tylko tak "znika" równomiernie. ;)

świetne

Bardzo dobre kredki.Mam brazowa i ciemnoszara .Jestem bardzo zadowolona , nie sa ani za twarde ani za miekkie mozna nimi wyczarowac cieniutkie kreseczki jak i mocniej podkreslic oko .Latwo sie temperuja.Godne polecenia szczegolnie za ta cene 7 pln

super

mam nadzieje ze to ta do tempwrowania jest, nie pamietam jak sie nazywala. Mialam kolor bardzo ciemny granat chyba nr 7 pisalo na niej uniwersal. Piekny granat ktora nie wyglada na niebieski tylko naprawde jest ciemny, perfekt dla tych ktore nie lubia czarnych kredek, bo czern jest za odrynarna.Przy szaroniebieskich oczkach jest jak najbardziej naturalna, ale podkresla oko i jego barwe. Jakos nie moge znalezsc takiego koloru w innych firmach, wszystkie sa za jasne na oczach, wygladaja jak ciemny niebieski. Kredka trzyma sie bardzo ladnie na oczkach, jest twarda ale nia za twarda, wiec mozna namalowac cieniutka kreske. Kredka nie rozmazuje sie i ladnie wyglada tez we wnetrzu oka....

ok

Skoro dodałam to też ocenię.
To już moja druga kredka miss sporty.
Jest bardzo wydajna, naprawdę łądnie maluje, linia nie jest poszarpana, kredka mięciutka, poprostu fajna.
Używam jej do dymnego makijażu tzn narysowaną już dosyć grubą linię rozcieram aplikatorem efekt- smoky eyes, moim zdaniem super.
Polecam, ponieważ jest to całakiem dobry produkt za malutkie pieniążki.