Lirene Dermoprogram, Aqua Cristal, Krem nawilżająco - przeciwrodnikowy na dzień SPF 10

Technologia Ciekłych Kryształów Nowoczesna technologia zapewniająca wielopłaszczyznowe dogłębne nawilżenie. Dzięki niej krem, wykazując wysoką bio - zgodność z budową naturalnego cementu międzykomórkowego, szybko się wchłania oraz równomiernie rozprzestrzenia w strukturach skóry, bez pozostawiania tłustego filmu, zapewniając:
- łatwe przenikanie oraz szybką przyswajalność składników aktywnych,
- intensywne działanie w głębokich warstwach naskórka,
- uszczelnienie naskórka i zmniejszenie utraty wilgoci.
Błękitne algi - unikalny składnik, który dzięki swym właściwościom stanowi silnie nawilżający, naturalny kompleks białkowo - lipidowo - cukrowy. Aktywuje i stabilizuje proces odbudowy naturalnego zapasu wilgoci w naskórku, gwarantując:
- intensywne i długotrwałe nawilżenie,
- eliminację suchości i uczucia napięcia.
*66% stosujących krem przez 2 tygodnie
Podstawą działania kremu jest nowatorskie połączenie Technologii Ciekłych Kryształów oraz unikalnych właściwości błękitnych alg, zapewniające intensywne, dogłębne nawilżenie. Zawarte w formule dodatkowe składniki aktywne wydłużają efekt nawilżenia oraz chronią przed przedwczesnym starzeniem się skóry:
- neutralizująca szkodliwy wpływ wolnych rodników witamina E,
- łagodzący D - pantenol i alantoina oraz filtr UV SPF 10.
Efekty stosowania kremu:
- intensywnie oraz dogłębnie nawilża przez 24 h,
- chroni skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych,
- regeneruje, odżywia i przywraca skórze jędrność,
- wygładza i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy,
- zapobiega procesowi utraty naturalnego zapasu wilgoci.
Krem przywraca skórze komfort optymalnego nawilżenia i doskonale chroni przed przedwczesnym starzeniem. Odpowiedni dla każdego typu cery, zwłaszcza odwodnionej i przesuszonej.
Udowodnione rezultaty*:
- likwiduje napięcie i szorstkość skóry - 97%,
- sprawia, że skóra jest miękka w dotyku - 100%,
- chroni przed wysuszaniem - 93%,
- poprawia elastyczność i jędrność skóry - 86%.
93% kobiet potwierdza chęć używania kremu w przyszłości.
66% kobiet potwierdza dogłębne działanie kremu.
* Test In Vivo - ocena po 2 tygodniach używania.
Krem nałożyć rano na oczyszczoną skórę i delikatnie wmasować. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Idealny pod makijaż.
0% parabenów.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tocopheryl Acetate, Octocrylene, Sodium Polyacrylate, Panthenol, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Allantoin, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Disodium EDTA, Imperata Cylindrica roqt Extract, Sorbitol, PEG-8, Carbomer, Algae Extract, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate, CI 42090, CI 16035.

Idealny lekki krem na dzień

Używam tego kremu od kilku lat. Stosuję go rano po umyciu twarzy i pozostawiam do wyschnięcia przed nałożeniem kremu BB. Krem super się wchłania, dobrze nawilża (na dzień idealnie), nie lepi się i nie świeci. Ma przepiękny zapach. Właśnie kończy mi się pudełko i z przerażeniem odkryłam, że krem chyba wycofano z produkcji, bo nigdzie go już nie można kupić. Nie ma go w żadnej drogerii ani na stronie Lirene. Wielka szkoda :(

Makijaż po nim spływa

Mam cerę tłustą, po połączeniu z tym kremem staje się tłusta dwa razy bardziej :( Według mnie bardziej nadaje się na noc niż na dzień pod makijaż.

Plusy:
+ dobrze nawilża
+ łatwo się rozprowadza
+ wydajny

Minusy:
- dość długo się wchłania i pozostawia tłustą warstwę na twarzy
- makijaż po nim szybko spływa, twarz po krótkim czasie już zaczyna się błyszczeć

Nawilża ale uczula

Zacznę od tego, że jestem w szoku. I to niestety nie z powodu pozytywnych cech tego kremu. Jestem w szoku ponieważ nigdy nie miałam problemów z żadnymi kosmetykami, a ten krem wywołał u mnie reakcję alergiczną. Po odstawieniu go, praktycznie po jednym dniu wszystko wróciło do normy. Ale to właściwie mój jedyny zarzut.

Z plusów:
-cena
-zapach
-konsystencja (dobrze się rozprowadza na twarzy)
-nadaje się pod makijaż (przynajmniej pod mineralny)
-szybko się wchłania

"Poprawy elastyczności i jędrności" jak pisze producent, nie zauważyłam, ale gdyby nie uczulenie, pewnie nadal bym go używała.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

nie dla mnie

niestety po zmianie mojego ukochanego Duo-C od Lirene na nowy inny Duo-C,
zaczęłam szukać zamiennika,
krem dobrze nawilża, ale ma wyczuwalny zapach, który na początku mocno mnie irytował, ale na szczęście to minęło i teraz po chwili już go nie czuję,
ma dosyć gęstą konsystencję,
ale dobrze się rozprowadza

Cudeńko

Kremik Lirene kupilam przypadkowo;skończył mi się poprzedni krem iwostinu ,ktorego używałam podczas lata z wyższym filtrem.Przyznam,źe kupiłam go z braku laku i byłam niezbyt pozytywnie nastawiona do tego produktu,pomyślałam-kolejny niby cudowny kremik,który pewnie bedę musiała jakoś domęczyć ale ...jednak nie! Zacznę od tego,że świetnie się wchłania,nie pozostawia na skórze świecącej się warstwy,twarz się nie błyszczy,w ogóle nie czuję,że go mam na twarzy,po prostu wchłania się,znika i zapominam,że go mam.Świetnie nawilża,przez cały dzień-a taki efekt przy mojej suchej cerze to na prawde fenomen,przy stosowaniu innych kremów musiałam je wsmarowywać 2razy dziennie.Krem świetnie wygładza i uspokaja cerę,która wygląda na wypoczętą,świerzą.Zapach ma też przyjemny,konsystencja jest lekka i bardzo fajnie się go rozsmarowywuje.Cena r

Jak dla mnie ideał :)

Moim problemem jest sucha a jednocześnie bardzo przetłuszczająca się skóra. Dotychczas kremy jakie miałam które dobrze nawilżały, jednocześnie były strasznie tłuste. Na szczęscie udało mi się znaleźć złoty środek którym jest właśnie ten krem. Świetnie nawilża, a jednocześnie jest lekki i twarz po nim jest matowa. Na plus także estetyczne opakowanie, zapach oraz konsystencja. Chyba zaprzyjażnimy się na dlużej:)

nawilżający

Krem drogeryjny, nawilżający. Dobra konsystencja, dobrze sie wchłania, ma mily zapach. Korzystna cena. Wada - pozostawia lekko błyszczący film na skórze, efekt ten szybko sie nasila - skóra błyszczy jak przetłuszczona. Krem byl przerywnikiem, szukam lepszych, tak wiec raczej juz go nie kupie.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Super kosmetyk za przystępną cenę

Krem poleciła mi kosmetyczne lata temu i od tego czasu regularnie gości na mojej półce . Lubie próbować nowości , ale zawsze do niego wracam.

+ rewelacyjnie długotrwale nawilża – za to największy plus !
+ szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy , nie świeci się co jest dla mnie ważne bo nie nakładam na twarz żadnego makijażu
+ delikatna konsystencja i przyjemny zapach
+cena

- nie ma

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Mój ulubiony krem pod makijaż

Idealny
+estetyczne solidne opakowanie
+fajna konsystencja nie lejąca nie tłusta ale gęsta
+szybko się wchłąnia
+ładny zapach
+skóra wygładzona
+dobrze nawilża
+filtr
+niedrogi

Wady? Nie ma.

POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: poł pierwszego

Mój niezbędny na co dzień.

Minusów nie odnajdując, przedstawiam plusy:

- cena
-nawilża i matuje świetnie
-zapach nie odrzuca, jest przyjemny, a nawet obojętny
-idealny pod fluid i na skórę bez niczego

Polecam bardzo szczerze.

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: 50ml

doskonały

Wspaniały krem na dzień polskiej firmy:

+ bardzo dobrze nawilża (a wiem co mówię, bo póki co żaden krem na dzień nie dawał rady),
+ natychmiastowo wchłania się do matu,
+ zmiękcza skórę, wygładza,
+ doskonały pod makijaż,
+ gęsta, lekko musowa konsystencja (nie wylewa się, nawet po odwróceniu kremu do góry nogami),
+ ładnie pachnie,
+ wygodne i lekkie opakowanie,
+ dobra cena,
+ nie podrażnia,
+ w duecie z podkładem rozświetlającym AA tworzą najlepszy efekt dla mojej skóry - nawilżają i utrzymują twarz w całości,
+ nie podrażnia, jest delikatny,
+ posiada niski filtr (mi to wszystko jedno),

Jest tylko jeden minus:
- słabo dostępny - spotkałam go tylko w Naturze.

Polecam!

Używam tego produktu od: wrzesień 2013
Ilość zużytych opakowań: zużyte 2/3 opakowania

Dobry krem w niskiej cenie

Jestem pozytywnie zaskoczona. Tak jak w tytule - jest to po prostu dobry krem w niskiej cenie.
Usuwa uczucie nieprzyjemnego napięcia skóry, które towarzyszy mi po jej umyciu. Całkiem dobrze nawilża. Bardzo dobrze się wchłania. Nie pozostawia lepkiej ani świecącej warstwy. Ma filtr - 10SPF. Niby niski, ale zawsze coś :) Poza tym ja i tak nakładam na niego krem BB który ma filtr 35SPF także dla mnie wystarcza. Stwarza bardzo dobrą bazę pod podkład czy właśnie mój krem BB. :-)

Polecam!