Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Max Factor Colour Adapt to podkład dopasowujący się do koloru skóry. Podkład ten zawiera elementy reflektujące naturalny koloryt skóry. Dzięki temu pozwala uniknąć efektu maski. Producent obiecuje absolutnie idealne dopasowanie się podkładu do koloru cery z jednoczesnym wyrównaniem jej kolorytu i zamaskowaniem niedoskonałości. Podkład Max Factor Colour Adapt zawiera lotne olejki silikonowe, dzięki czemu łatwo się rozprowadza.

fluidy
kryjące, matujące, rozświetlające, ujednolicające
w słoiczku, z pompką

nic specjalnego

uzywalam go tylko 2razy, z probki, kolor natural.
mimo ze mam jasna cere i najczesciej spore klopoty z dobraniem dosc jasnego podkladu to ten byl i tak za jasny, taki jakis ziemisto-blady!!
przyjemnie sie rozprowadza, buzia jest mila w dotyku- za to dwie gwiazdki.
niestety efekt ten nie trzyma sie dlugo, prawie w ogole nie kryje.
moja normalna skore troche przesuszyl, po kilku godzinach nastepuje takie niemile uczucie sciagniecia...
mnie bardzo rozczarowal, szcegolnie za te pieniadze!!!
przetestujcie przed kupnem!!
************
miałam jeszcze kikla próbek i odejmuję jedną gwiazdkę.
Podkład przesuszył mi strasznie skóre, teraz sie łuszczy i wygląda.....nienajlepiej

U mnie sie sprawdził

Używam tego podkładu z próbki.Po pierwszym użyciu nie wiedziałam jak go ocenić,jest tak inny od fluidów,które miałam.
Z pewnością nie nadaje się do każdej cery(suchej, przesuszonej,mieszanej w kierunku suchej),na mojej mieszanej( z tendencją do przetłuszczania się)sprawdza się idealnie.
Dobrze się rozprowadza,czuje jak zmienia swoją konsystencję na skórze w pudrową warstewkę.
Nie jest widoczny na twarzy,nie tworzy efektu maski,trwały-trzyma się cały dzień,raczej nie ma właściwości kryjących,przeznaczony do idealnych cer.
Przed kupnem radziłabym jednak przetestować go na twarzy bo na pewno nie każdy będzie z niego zadowolony.
Recenzja: ...

nie dla mnie

niestety daleko mu do ideału , konsystencja ok , rozprowadzenie również ,cena -bez szaleństw . I to wszyskie plusy.
Minusy zaś : wysusza skórę ( mam mieszaną ze skłonnością do suchej zimową porą ) a kolorek 70 natural który wydawałby się odpowiedni dla mnie zrobił ze mnie ziemistego potwora . Fe...