Joko, Virtual, Kredka do brwi

Joko, Virtual, Kredka do brwi

Kredka do brwi Virtual idealnie podkreśla rysunek brwi. Dołączony jest do niej grzebyk do czesania i układania brwi. Konsystencja kredki pozwala na wykonanie precyzyjnej kreski.
Przy jej pomocy można odpowiednio wyregulować i skorygować linię brwi oraz optycznie zagęścić włoski.
Dostępna w dwóch odcieniach.

Cena: 7zł
/m/

naturalność

Mam małą obsesję na punkcie swoich brwi. Muszą być wyraźnie podkreślone, ale tez nieprzerysowane.
Na tę kredkę trafiłam przypadkiem w zwykłej drogerii i to jest najlepszy produkt to brwi ze wszystkich!
Odcień to bardzo jasny brąz, zbliżony do koloru moich włosów. Przez to kredka daje efekt bardzo zbliżony do naturalnego, nie da się tą kredką zrobić sobie krzywdy w postaci dwóch krech czarnych jak smoła nad oczami ;)
Dołączony grzebyk bardzo dobrze dyscyplinuje brwi.
Jedynym minusem kredki jest to, że szybko się kończy- ale za taką cene naprawde można to wybaczyć.
Podsumowując- świetny produkt.

Ilość zużytych opakowań: 1 cała

bardzo dobry produkt

Kupiłam kredkę firmy Joko zupełnie przypadkiem. Co się okazało już po 1 zastosowaniu ze jest to moje KWC. Kolejne użycia tylko mnie w tym uświadomiły. Choć, kredka nie jest wodoodporna nie rozmazuje się, mam odcień ciemnego brązu i jest on bardzo naturalny,kredka posiada wygodny grzebyczek do przeczesywania brwi. Poprzednio używałam kredki firmy szfir jednak kredka firmy joko jest nieporównywalnie lepsza. Poprzednia kredka bardzo się rozmazywała, była za miękka i wyglądała nie naturalnie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu ponieważ poważnie zastanawiałam się nad makijażem pernamentym brwi a ta kredka mnie od tego pomysłu odwiodła.

Używam tego produktu od: około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jest to moja pierwsza kredka, nie zużyta do konca