St. Ives, Swiss Formula, Odświeżający Tonik do Twarzy

St. Ives, Swiss Formula, Odświeżający Tonik do Twarzy

Opis: Zawiera unikalny kompleks składników rozjaśniających i przeciwdziałających błyszczeniu się twarzy. Wyciąg z rumianku łagodzi i zmiękcza skórę, a zawarte w recepturze beta-hydroksy kwasy wspomagają usuwanie zanieczyszczeń, nadmiaru tłuszczu i resztek makijażu. Tonik St. Ives Swiss Formula pobudza naturalny proces odnawiania się skóry, rewitalizuje i odświeża.

Cena: 16 zł / 200 ml

jeden z moich faworytów

Tonik jest świetny. Ma cudowny fioletowy kolor, który ja bardzo lubię, przez co od razu mam lepsze nastawienie do niego. Super oczyszcza i odświeża. Nie podrażnia skóry i ładnie pachnie. Równie dobrze mógłby kosztowac i 100 zł, bo za 100 zł znajduje się gorsze rzeczy. Na tym toniku nigdy się nie zawidłam. Ma tylko jeden potężny minus - nie można go praktycznie dostać. I za to odejmuję gwiazdkę. Zawsze jak gdzieś go wypatrzę to kupuję 2 butelki na zapas. Ale na chwilę obecną , w tym roku go jeszcze nie wytropiłam.

okej

Fajny tonik ale zdecydpowanie dla pań o skórze tłustej - jak ja ew mieszanej, bo zawiera duzo alkoholu, czuć to zarówno w zapachu jak i w tym ze mocno sciąga.Mi jednak nie wyparzył" buzi , więc proporcje sa pewnie wyważone.Ładny zapach, dobre wlasciwosci pielęgnacyjne dla skory tłustej

uwielbiam

Doskonaly do mojej mieszanej cery, ale jak ktos ma sucha to mu za bardzo moze wysuszyc
zapaszek i oczyszczanie lekko podobne do clean&Clear
zapaszek lekko spirytuskowy ale mi takie pasuja. Oczyszcza i odswieza niesamowicie, uzywam do oczyszcenia buzi (nawet niezle zmywa makijaz-ale z twarzy, bron boze z oczu)
Wspaniale odswieza.
Bardzo wydajny i ladny fioletowy kolorek fajnie wyglada w porecznej buteleczce
Jesli jednak ktos nie lubi formuly Clean &clear to i tego nie polubi
dla mnie-super
minus-baaaardzo ciezko go zakupic