Goldwell, Kerasilk, Ultra Rich Care Shampoo

Goldwell, Kerasilk, Ultra Rich Care Shampoo

Pielęgnacja włosów suchych, zniszczonych i trudno poddających się stylizacji. Naturalne proteiny jedwabiu w kombinacji z pielęgnacyjnymi lipidami nawilżają i chronią włosy przed codziennymi przeciążeniami. Włosy pozostają gładkie, błyszczące i miękkie jak jedwab.

Bez zarzutu

Rzeczywiście fajnie nawilża włosy nie obciążając ich. Mają połysk i dobrze się układają. Ja jednak i tak muszę dodatkowo użyć odżywki zwłaszcza na końcówki. Ale to i tak jeden z lepszych szamponów jakich używałam a jeszcze stosunkowo nie drogi.
Nie wiem czy kupię - bo nie przywiązuję się do szamponów - zazwyczaj sięgam ciągle po coś nowego.

Używam tego produktu od:pierwsze
Ilość zużytych opakowań:

Naprawdę nawilża

Kupiłam ten szampon w okresie kiedy miałam rozjaśniane włosy i bardzo potrzebowały one nawilżenia. Muszę przyznać, że produkt spełnia swoje zadanie. Włosy po umyciu były gładkie i miękkie, a nie suche i sianowate. Doskonale się rozczesywały. Czego chcieć więcej od szamponu?

Po stosowaniu przeróżnych masek i witamin i zaprzestaniu rozjaśniania kiedy moje włosy były już w dobrym stanie, poczułam też różnicę przy stosowaniu tego szamponu. Jakby stał się dla nich za ciężki. Włosy szybciej się przetłuszczały i ogólnie były obciążone jakbym niedokładnie spłukała odżywkę. Dodam, że mam bardzo cienkie włosy. Zrezygnowałam więc z używania go, lecz świadczy to chyba tylko o tym, że ten szampon zda egzamin u wszystkich osób których włosy są przesuszone

Używam tego produktu od: dwóch - trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1,5

dobry szampon

Szampon dobrze nawilza suche wlosy.Przy tym wcale nie przetluszczaja sie szybko a wlosy sa miekkie i pprzede wszystkim swietnie sie układaja.Nadaje sie dobrze do wlosow farbowanych i przesuszonych,szybko poprawia ich kondycje.

Używam tego produktu od:2 m-cy

beznadzieja

za ta cene spodziewalam sie jakis rezultatow. i musze przyznac ze jest jeszcze gorzej, wlosy sa szorstkie, trudne do rozczesania i sztywne. po prostu tragedia. nie polecam absolutnie!!!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:zaczelam 1

Dobry. I tyle.

Szampon, jak przystało na produkt profesjonalny daje lepsze i szybciej zauważalne efekty niż inne, sklepowe specyfiki. Optymalnie nawilża włosy (choć moim zdaniem pomaga suchym, nie esktremalnie suchym włosom), nadaje im lekkość i bardzo ładny blask (mam włosy farbowane). Równoczesnie nie obciąża czupryny, pozostawiając ją czystą. Plusy za ładny zapach, wydajnośc, przyzwoitą skuteczność. Minusy za niespełnione do końca zapewnienia proucenta jakoby szampon miał być panaceum na bardzo zniszczone i suche włosy, może je trochę podratuje, ale bez odżywki z tej serii (czy innej, intensywnej kuracji) wiele nie zwojuje.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 / 500 ml

Za tą cenę oczekiwałam więcej

Plusy:
- ładnie pachnie - subtelny zapach kosmetyku profesjonalnego
-dobrze się pieni
-jest wydajny - 1 butelke zużyłam w prawie 2 miesiące stosowania co 2 dzień, czasem rzadziej, czasem częściej

No i niestety na tym koniec -daje tyle co dobry szampon z drogerii moim zdaniem.. Za komplet z odżywką zapłaciłam 60 zł a za 20 zł komplet glisskurr dałby mi taki sam efekt.. - ładne puszyste włosy ale nadal zniszczone

minusy
-nie widzę żeby moje włosy się zregenerowały - może odrobinę..
-swędzi skóra głowy! a rzadko mi się to zdarza
-często plącze mi włosy, ale nie zawsze, z dodatkiem odżywki juz ok

Niestety nie zgodzę sie z poprzedniczką - kondycji moich podniszczonych włosów nie poprwaił ani w tempie błyskawicznym ani w innym - a szkoda. Raczej sie juz nie spotkamy z URC - nie za tą cenę zwłaszcza że efektów żadnych spektakularnych nie widziałam

jeśli szampon będzie o połowę tańszy a ja będę miała już zregenerowane piekne włosy to być może kupię jeszcze raz kerasilka..:)

Używam tego produktu od: 2mc

Rewelacyjny!!!

Jak dla mnie to najlepszy szampon jakiego używałam. Niestety, ponieważ nie mam tymczasowo kontaktu z konsultantką Goldwell, muszę się bez niego obyć:( Mimo, iż włosy mam raczej w dobrym stanie ( długie, z połyskiem, jedyny problem to końcówki), a szampon przeznaczony jest do włosów zniszczonych ( i wiem, że ich kondycję poprawia błyskawicznie), spisał się znakomicie. Pozostawia włosy mięciutkie, lśniące, doskonale nawilżone, świetnie układające się, ślicznie pachnące, doskonale rozczesujące się ( co w moim przypadku łatwe nie jest)... Same zalety i tyle. Szampon jest rewelacyjny.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno, niestety:(

Dobry dla bardzo suchych.

Dobry szampon do ekstremalnie przesuszonych i zniszczonych wlosów. Ja mam wlosy raczej normalne z lekką tendencją do suchych i zniszczonych końcówek (raz z nimi jest lepiej, a raz gorzej pod tym wzgledem), poza tym włosy mam raczej matowe i brak im takiego zdrowego połysku. Ten szampon porządnie myje włosy, ładnie je pielęgnuje, subtelnie pachnie, włosy po myciu dobrze sie rozczesują. Minusy: moje włosy obciąża i powoduje, że szybko się przetłuszczają, podrażnia skórę głowy, powodując nieprzyjemne swędzenie, a poza tym jest dość drogi i trudno dostępny..

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2...
Recenzja: ...

Taki sobie

Włosy może nie są po nim złe, ale piękne też nie.Ze skórą głowy mam po nim problem: swędzi na drugi dzień. Włosy szybko się przetłuszczają po nim.Nie odczuwałam jakiegoś nawilżenia, ani regeneracji.Bez większych wrażeń. Uważam, że jest za drogi jak na taką jakość.

vichy ma rywala

Ja fanka vichy odżywczo-regenerującego zdradziłam mój ukochany szampon dla goldwela. Myślę, że te szampony są w porównywalnych cenach i mają porównywalną jakość. Nawet zapachy są podobne -takie delikatne i przyjemne. Szamponu można używać nawet samego i jak się zapomni lub nie ma czasu dla odżywki, to nic się nie dzieje. Dobrze odżywia i regeneruje włosy. Jest łagodny. Wydajny. Opakowanie przyjemne, a zamknięcie niemalże idealne - dobrze dozuje i wygodnie się otwiera. Nie mam się czego przyczepić, a jako właścicielka włosów wysuszonych farbowaniem na blond i codziennym modelowaniem, mam wysokie oczekiwania wobec szamponów. Krótko mówiąc rzadko wystawiam 5 gwiazdek, ale tym razem nie mam innego wyboru;) (ach chciało by się tak napisać o każdym kosmetyku ;) )

liczyłam na więcej

Kupiłam zachęcona opiniami wizażanek i nie jestem zachwycona. Nie spodziewałam się oczywiście żadnych cudów, bo tego chyba żaden szampon nie potrafi (a może to tylko ja mam pecha i trafiam kiepsko w przypadku kosmetyków profesjonalnych), oczekiwałam po prostu czegoś lepszego niż szampon z supermarketu.
Cóż, jest to dość dobry kosmetyk, ale według mnie niespecjalnie się różni od tych dostępnych w zwykłych sklepach. Pieni się przyzwoicie, wydajność dość dobra, chociaż nie powalająca - mam butelkę 250 ml i zużywam zawartość w podobnym tempie jak każdy inny szampon. Włosy mam długie i zniszczone, szampon im nie szkodzi, ale nie robi też nic specjalnie pozytywnego. Włosy bardzo szybko mi się przetłuszczają. Czasami zostawia uczucie, jakbym niedokładnie spłukała głowę, bywają obciążone i niezbyt przyjemne w dotyku. Nie widzę żadnej pozytywnej różnicy w ani w rozczesywaniu, ani w podatności na układanie, ani w połysku, ani w dotyku, po prostu w niczym. Zapach przeciętny, ale to najmniej ważne. Zapłaciłam za niego 25,40 i nie uważam, żebym zrobiła jakiś doskonały interes. Wobec braku pozytywnych skutków (przy braku szkód) dochodzę do wniosku, że wymagam więcej od profesjonalnego kosmetyku i daję sobie z nim spokój.

Łagodny ale skuteczny:)

Jako jedyny szampon nie podrażnia mi skory glowy tzn. nie swiedzi mnie i nie robia mi sie strupki na glowie. wiecej od szamponu nie wymagam, bo mam bardzo klopotliwe wlosy i bez ultra mocnej odzywki nawet najlepszy szampon nic nie da.