Goldwell, Kerasilk, Ultra Rich Care Shampoo

Goldwell, Kerasilk, Ultra Rich Care Shampoo

Pielęgnacja włosów suchych, zniszczonych i trudno poddających się stylizacji. Naturalne proteiny jedwabiu w kombinacji z pielęgnacyjnymi lipidami nawilżają i chronią włosy przed codziennymi przeciążeniami. Włosy pozostają gładkie, błyszczące i miękkie jak jedwab.

Czego chcieć więcej???

Od lat już nie używałam produktów Goldwella i powrót do nich był znakomitym posunięciem :D Mam słabiutkie włosy, cienkie i delikatne. Po zimie były przesuszone, bez połysku i "życia". Od niedawna zaczęłam używać tej serii (mam też odżywkę) - ich kondycja ogromnie się poprawiła i przestały się tak strasznie plątać. Dużym plusem jest niewiarygodna wydajność :D Mam wielką butlę i będę go strasznie długo zużywać :D Pod uwagę wziąć należy także korzystną, jak na tego typu kosmetyki, cenę :D Istotne jest także to, że mimo bogatej formuły, nie obciąża włosów i nie powoduje ich szybszego przetłuszczania.
Dla mnie bomba!!! :D

*****

Szampon świetnie się pieni , jest wydajny , doskonale oczyszcza i jednocześnie nawilża oraz zmiękcza włosy w trakcie mycia . Z rozczesaniem włosów nie ma problemu . Szampon ma bardzo przyjemny zapach . Efekt : sypkie , puszyste , miękkie , błyszczące włosy które naprawdę świetnie poddają się modelowaniu . Bardzo dobry szampon . Piąta gwiazdka gratis - za korzystną cenę .

fajniusi i milusi

Nabylam 500ml na allegro, szampon ma fajne opakowanko ale za to napewno plusika nie dostanie;).
Daje mu 4ry solidne gwiazdeczki, za:
*Pieknie sie pieni i nie podraznia
**Nawilza moje wlosy
***Jest wydajny straszzznie
****Wsumie to pierwszy od dluzszego czasu szampon ktory mi sie spodobal.

wspaniały!!!

Uwielbiam go, moje sztywne i nastroszone włosy wreszcie zaczęły się układać, co więcej, są miękkie, elastyczne, jedwabiste. W połączeniu z odżywką - rewelacja!

Jest po prostu świetny

Jestem zachwycona działaniem tego szamponu. Myje bardzo dobrze i delikatnie. Nie powoduje podrażnienia skóry głowy, zniknęło gdzieś swędzenie podczapkowo-zimowe. Ma delikatny zapach i perłowy kolor. Włosy są lekkie, puszyste i błyszczące.
Kupiłam go, gdy poznałam jego działanie u mojej fryzjerki i nie żałuję. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego dużego

Super :))))

Bardzo dobry szampon do przesuszonych i zniszczonych częstych farbowaniem włosów takich jak moje. Super wygładza i zmiękcza włosy. I nadaje niesamowity połysk. Ma przyjemny delikatny zapach. Bardzo polecam :)))