Make Up For Ever, Aqua Brow (Wodoodporny cień do brwi w kremie)

Make Up For Ever, Aqua Brow (Wodoodporny cień do brwi w kremie)

Wodoodporny cień do brwi w kremie. Formuła oparta na bazie wosków i pigmentów. Dostępny w siedmiu odcieniach.

pomady do brwi, cienie do brwi

Świetny na lato wodoodporny

Długo zwlekałam z kupnem tego produktu, sama nie wiem dlaczego, może dlatego, że byłam przyzwyczajona do kredek do brwi albo cieni, ale... ten kosmetyk odmienił mój makijaż!
Trzyma się niesamowicie, nic się z nim nie dzieje, nie wędruje, nie maże się, pięknie się z nim pracuje, jest naprawdę łatwy w użyciu i można z nim osiągnąć różne efekty - od naturalnego dorysowywania włosków po mocne podkreślenie brwi. Piękne kolory, bardzo uniwersalne, ciężko sobie zrobić nimi krzywdę. Opakowanie bardzo praktyczne, można wycisnąć dokładnie tyle produktu, ile się chce, jest higieniczne i zgrabne .

To jest naprawdę dobry produkt

Mała, niepozorna farbka zamknięta w plastikowym, dość miękkim opakowaniu wykończonym dziubkiem z maleńką dziurką przez którą wydobywa się produkt.

Wielkość główki od szpilki to i tak za dużo, by stworzyć makijaż brwi... zatem jest TURBO WYDAJNA

dzięki niej i precyzyjnemu pędzelkowi można bardzo dokładnie wyrysować brakujące włoski, lub po prostu wypełnić lukę jednolitym kolorem.

Świetnie podkreśla brwi, jeśli delikatnie wyrysuje się roztartą linię od dołu

Chyba najprecyzyjniejszy na równi z pisakami produkt do brwi.
Cienie, pomady, kredki absolutnie nie dają tak precyzyjnego efektu

Poza tym jest długotrwała- wytrzymuje ze mną cały dzień

I pokuszę się o stwierdzenie wodoodporności- deszcz jej nie straszny

Fajny produkt

Chciałam wypróbować czegoś innego do brwi i natrafiłam na tą pomade. Generalnie jest ona ok chociaż uważam że ciężko na początku się nią posługiwać. I trzeba posiadać pewna wprawę aby brwi były nią ładnie podkreślone. Sama pomada jest wydajnaa ładny kolor bardzo długo się utrzuje i dość ciężko zmywa. Generalnie ok ale dla wprawionej ręki.

Bardzo dobry produkt

Miałam odcień 30. Ładny ciemny brąz - ani rudy, ani czarny, ani szary;) Ogólnie paleta barw produktu przystępna.

Aqua Brow do brwi jest niezastępiony, jeśli chcemy wyraźnie je podkreślać.
Gęsta pasta w małej tubeczce z dozownikiem jak od kremu pod oczy czy maści do oka. Dzięki temu nie wysychał jak pomady czy linery w słoiczkach. Nie zmieniał też konsystencji przez ciągłe maczanie w nim pędzla. Zaczął się rozwarstwiać dopiero po wielu miesiącach, a i to dało się ratować jeszcze duralinem;)

Sposób użycia jest oczywiście bardziej skomplikowany niż standardowej kredki czy cienia do brwi, ale i o wiele trwalszy.
Nanosiłam minimalną kropkę na dłoń, ewentualnie drugą minimalną kropkę z duraline dla poślizgu i cienkim skośnym pędzelkiem rysowałam "włoski".
Duraline zdawał się momentami niezastąpiony, bo jednak zmiękczał konsystencję i ułatwiał pracę.

Z czasem zamiast na dłoni mazałam po szkiełku zegarkowym (takim laboratoryjnym - polecam jako akcesorium do make upu;)), bo zwyczajnie omijałam wówczas etap uciążliwego zmywania tego trwałego produktu z dłoni.

Kolor nie zmienia się w ciągu dnia, ani pod wpływem wilgoci. Wytrzymuje w nienaruszonym stanie wiele godzin.

Przy tak wysokiej pigmentacji i skoncentrowaniu produktu wystarcza ona na wiele miesięcy - u mnie sporo ponad rok niemal codziennego stosowania.

Zdecydowanie polecam, jeśli ktoś może i lubi poświęcić chwilę więcej dla trwałego efektu.

Absolutnie kocham !

Kocham ten produkt !
To absolutne kwc na zawsze ! Używam tej pomady już od 6 lat i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Oczywiście, w trakcie szukałam innych specyfików do brwi ( nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez ich pomalowania) ale ten jest niezastąpiony!
Nie rozmazuje się po nałożeniu, zastyga i pozostaje na cały dzień, a nawet noc jeśli jest taka potrzeba. Po nałożeniu nie ma efektu ściągnięcia brwi, nie pozostawia grudek ani na brwaich ani na pędzelku. Dzieki niemu mozemy uzyskać wspaniały efekt, daje się go cieniować, włoski pozostają utrwalone w jednym miejscu ale wszytsko to wygladą naturalnie.
Co bardzo ważne dzięki swojemu, prostemu, ale jak się okazuje jakże wspaniałemu opakowanie ( mini tubka) produkt nie wysycha po otwarciu tak jak to się dzieje przy okazji słoiczków. Na wychwalanie pod niebiosa zasługują również kolory ! Ja używam ciemnego ( nr 30) i jestem pod wrażeniem. Nie ma w sobie rudego odcienia ani też czarnego. Nie cierpię gdy pomada w słoiczku jest ciemno brązowa a po nałożeniu robi się prawie czarna, albo ma taki rdzawy, rudawy odcień. Tego na pewno nie znajdziemy w aqua brow.
Cena może niektórych odstraszyć ale proszę pamiętajcie, że to bardzo wydajny produkt. Jedno opakowanie starcza na bardzo długo a maluję brwi codziennie.
Polecam z całego serca ! Ja na pewno będę go używała dopóki będzie produkowany.

Supertrwały

Aqua Brow jest rewelacyjnym i mega trwałym produktem do brwi. Gdyby nie fakt, że denerwował mnie sposób jego nakładania (tzn. musiałam wyciskać go na dłoń i ją brudzić) pewnie do dziś zostałabym przy tym produkcie. Stosowałam go ponad dwa lata. Jedno opakowanie, przy codziennym stosowaniu, wystarczało mi na około 1,5 roku. Występuje w bardzo ładnych, naturalnych odcieniach. Nałożony na brwi jest odporny na pot, wodę, przetarcie ręką, noszenie czapki czy cokolwiek. Nawet z dłoni było bardzo ciężko go zmyć. Bardzo polecam!

Wydajny, precyzyjny, z szeroką gamą kolorystyczną

Kolory

Posiadam odcień Ash - jestem blondynką, ale brwi mam ciemne. Miałam problem ze znalezieniem koloru wśród innych firm - były zbyt rude lub zbyt ciemne. Ash jest idealny. Wybór kolorów jest spory i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Żelowa, wyciskana z tubki. Bardzo dobrze napigmentowany - niewielka ilość wystarczy do pomalowania całej brwi. Efekt można stopniować.

Efekt

Nakładam go skośnym cienkim pędzelkiem. Można zarówno podkreślić brwi delikatnie, jak i nadać mocniejszy kształt - wszystko zależy od ilości produktu. Efekt utrzymuje się cały dzień - nie straszny mu basen, czy rączki półrocznego synka - jest tam gdzie powinien być, nie rozmazuje się.

wart swojej ceny

Absolutny ulubieniec, mimo że testowałam wiele produktów zawsze wracam do tego.
Uważam że jest najlepszy. Produkt niezwykle wydajny, wystarczy odrobinka by podkreślić brwi.Pasuje mi jego żelowa konsystencja, nie jest tępy. Bardzo dobrze mi się nim pracuje. W łatwy sposób można stopniować natężenie, uzyskując w zależności od preferencji bardzo subtelny lub przerysowany efekt.
Szczególnie cenie w tym produkcie jego trwałość.
Kosmetyk wart swojej ceny.

Uzależnia!

Produkt używam odkąd pojawił się na polskim rynku, zaraziłam nim przyjaciółki, mamę - ideał!

Aqua Brow jest w moim przypadku bardzo wydajnym produktem. Mam gęste i ciemne brwi, więc wymagają tylko "konturu" i "charakteru". Aqua Brow posiadam w odcieniu 25. Kolor idealny dla naturalnych brunetek.

Produkt utrzymuje się cały dzień nienagannie na brwiach/skórze. Kolor nie utlenia się, wygląda naturalnie jeśli posiadaczka umie się z nim obchodzić. Nakładam go pędzelkiem do eyelinera z Bobbi Brown.

IDEAŁ do brwi nr 15

Mam jasną skore o ciepłych tonach, włosy jasny brąz, oczy piwne. Ta farbka o numerze 15 idealnie skomponowala sie z moimi brwiami i wlosami. Po nałożeniu na rekę wydaje się być jasna, ale na brwiach po paru minutach gdy zaschnie ciemnieje nieznacznie. Dla mnie na plus. Trzeba nauczyć się ja nakladac, najlepiej mi to wychodzi pedzelkiem z inglota 31T.Jest wodoodporna sprawdzilam kilka razy na deszczu śniegu, brwi dalej byly idealne. Jest bardzo wydajna, mi wystarczy na pewno na 1-1,5roku. Warta swojej ceny

najlepszy produkt do brwi

miałam już do czynienia z kredkami do brwi, cieniami i pomadami, ale ten korektor do brwi jest zdecydowanie najlepszy. po pierwsze jest bardzo wydajny: minęło 1,5 roku, a ja wciąż jestem w trakcie 1 opadkowania. bardzo łatwo się go nakłada, trzyma się cały dzień i wytrzyma nawet największą ulewę.

Jestem na nie

Nie jestem jakimś laikiem w podkreślaniu brwi, umiem podkreślić swoje, cudze też umiem. Jednak ten produkt do najprzyjaźniejszych nie należy. Chociaż jeszcze nawet nie chodzi o problem z nakładaniem, bo to jest pikuś. Rozchodzi się o kolorystykę. Pamiętam, jak wybierałam sobie w Sephorze kolor i wybrałam 20, ale wydawał mi się za rudy, więc przeszłam dalej, do 25, która wydawała mi się już lepsza, nieco chłodnawa, więc kupiłam. Pierwsze aplikacje już przyniosły rozczarowanie, bo nie dość, że produkt jest upierdliwy w nakładaniu (zazwyczaj podkreślam brwi cieniem do brwi, bo jest to łatwiejsze i krzywdę trudniej sobie zrobić, a do tego nie zajmuje to miliona godzin), to jeszcze na mnie kolor jest rudy, po prostu rudy i to widać. I owszem, brwi podkreślone tą farbką może i wyglądają dobrze, ale te kolory są beznadziejne. Po kilkunastu użyciach wyrzuciłam całą tubkę Aqua Brow do śmieci, bo nie będę malować moich chłodnych w odcieniu brwi na rudo, do tego aplikacja i potrzeba przesadnego uważania z produktem też nie jest mi potrzebna, więc podziękuję. Jestem niezadowolona z wywalonych w błoto pieniędzy.
Żeby nie być gołosłowna co do efektu zamieszczam zdjęcie - podkreślone są ok, ale ten kolor... Ble