Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące porost włosów, aktywny wyciąg z bursztynu, d`panthenol oraz witaminy A, E, F, H. Systematycznie stosowana poprawia metabilozm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka zapobiega rozdwajaniu włosów i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

w porządku

Odżywkę tę na początku stosowałam zarówno do włosów jak i skóry głowy, jednak zauważyłam, żę nieco przesusza moje włosy, w związku z czym wcierałam ją codziennie w skalp i muszę przyznać, że działa. Rzeczywiście włosy były jakby mocniejsze, nie wypadało ich tak dużo i tak jak napisały wizażanki - pojawiły się baby hair:) Mały minus z powodu aplikacji, bo troszkę trzeba się "natrzepać" aby wydobyć odpowiednią ilość odżywki. Być może kiedyś do niej wrócę...

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Cudowna!

Zacznę może od efektów po zastosowaniu jej na całe włosy po myciu.
Przelałam ją sobie do buteleczki z atomizerem i namiętnie psikam nim całe włosy po każdym myciu albo w ciągu dnia. Od razu widać wzmocnienie włosów, są gładkie, błyszczące, puszyste i mięciutkie! I nie obciąża :)

Czasem wmasowuję ją w skórę głowy, ale tu trudno mi się wypowiedzieć o efektach, bo stosuję też inne wcierki i sama nie wiem od czego mam baby hair :)
Ale stosowałam ją często w wakacje i wtedy sporo urosły mi włosy, więc całkiem możliwe że przyśpiesza porost :)
Odkąd pierwszy raz jej użyłam to ciągle zamawiam ją na dozie, pewnego dnia pewnie zamówię z 5 sztuk przed obawą że już na stałe ją wycofają, ale mam nadzieje że do tego nie dojdzie ;)

Ilość zużytych opakowań: 3-4

świetna choć niezgodna z CG

Po tej odżywce zauważyłam, że moje baby hair są coraz dłuższe i mocniejsze, stosowałam ją jako wcierkę na skalp. Jednak po jakimś czasie dokładniej sprawdziłam jej skład i wystraszyło mnie to, że jest ona niezgodna z CG i porzuciłam ją :/ ale na pewno do niej wrócę bo daje świetne rezultaty a jeśli używa się od czasu do czasu szamponu z siarczanami to Polyquaternium-11 i Peg-12 Dimethicone nie wyrządzą szkody lokom i falom. Naprawdę polecam :)

(odejmuję pół gwiazdki bo czasami miałam wrażenie jakby troszkę przetłuszczała moje włosy ale jeśli tak było to minimalnie)

taka sobie

Po pierwszej aplikacji włosy były gładkie i miękkie. Podczas stosowania widać było delikatną poprawę, niestety spowodował powstawanie łupieżu i swędzenie głowy, więc po zużyciu butelki zrezygnowałam z dalszej kuracji.

Plus za nieznaczną poprawę i wygładzenie włosów.

Minus za zapach, kojarzył mi się w męską wodą toaletową, również aplikacja była koszmarna przez butelkę.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

działa!

Nie przetłuszcza włosów u nasady, nawilża skórę głowy i włosy, śa po niej bardzo elastyczne i nie puszą się.
Największą jego zaletą jest to że wpływa na porost włosów, faktycznie szybciej rosną :)
Aplikator ma kiepski cięzko wydobywa się produkt, ale przelałam do buteleczki ze spryskiwaczem :)
Lubię jej zapach

Ilość zużytych opakowań: 1-100ml

bardzo dobry

Dostałam go od mamy z instrukcją używania od znajomej fryzjerki, która kazała wcierać płyn w skórę głowy na suche włosy, trzymać pod ręcznikiem ok. 30 minut, a potem wymyć włosy.

Stosowałam kilka miesięcy, to była duża butle i nie zużyłam całej, a efekty są:

- włosy przestały mi potwornie wypadać
- końcówki się nie łamią, są ładne, chociaż ich nie podcinam
- ogólnie kondycja włosów jest dobra (są po balejażu)

Na przetłuszczanie się włosów płyn nie wpłynął - to jest niestety bez zmian.
Na porost włosów też nie wpłynął - rosną mi 3cm miesięcznie i tak zostało.

Poza tym nie podrażnia, nie szczypie, nie uczula. Jeśli będę miała znowu problemy z włosami, kupię ponownie.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

niestety ten tez nie dla mnie

Jestem posiadaczka cienuitkich ,delikatnych włosow. Chcialam je w zimie troszke zagescic,przyspieszyc porost by wiosne i lato przywitac z burza włosow. Niestety wcierki z alkoholem powoduja u mnie podraznienie ,swedzenie skalpu i łupież. Dlugo polowałam na JANTAR bo wiedzilam,ze on wyzej wymienionego skladnika nie zawiera. Po kilku aplikacjach niestey okazało sie ,ze skora mojej głowy reaguje na Jantar tak sama jak na wcierki z denaturatem.Uzywałam go 2 tygodnie,ale po tym czasie nic sie nie zmieniało,wiec po co mialam sie meczyc. Byłam bardzo zawiedziona> Jantar jest tanim polskjm produktem,ładnie pachnie,zawiera w swoim składzie sporo cennych ziolowych ekstraktow,niestety zbyt ktorko go stosowalam,aby sie przekowac o ich wlasciwosciach

Używam tego produktu od: uzywałam 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: mam 1 butelke

warto dac jej szanse.

kupilam z ciekawosci, troche przez marzenia o przyroscie jaki osiągnela catt :) moje wlosy jednak sa dosc oporne na rozne przyspieszacze, dodatkowo w czasie kuracji uzywalam innych (drozdze, skrzypokrzywa) ale kilka zasadniczych plusow moge wymienic :
+ napewno przyspiesza porost wlosow, jednak to kwesta indywidualna,
+ bogaty, naturalny sklad
+ nie ma alkoholu w skladzie
+ koi podraznienia skory glowy
+ nie powoduje szybszego przetluszczania sie wlosow
+ uwalnia od strasznego swędzenia suchej skory glowy po myciu a walczę z tym od kilku lat
+ baby hair sa grubsze
+ wlosy u nasady staly sie mocniejsze i bardziej odzywione
+ cena, 9.90 na dozie
+ filtr uv

- butelka, bardzo niewygodna, szklana, ciezko nalozyc na skore glowy, ja uzywalam strzykawki
- z dlugoscia wlosow nie robi nic, w moim przypadku oczywiscie,
- cięzko dostępna
- troche malo wydajny przy codziennym stosowaniu(kuracji)

Warto wyprobowac gdy toczy sie walka o szybszy przyrost, nawet jesli nie zadziala to zalagodzi podraznienia, wzmocni wlosy;) Niedlugo kliknę kolejna buteleczkę.

Rewelacja :)

Jantaru zaczęłam używać latem, kiedy to moje jasne włosy całkowicie się wysuszyły i były w złym stanie. Mijają jakoś 2 miesiące i muszę powiedzieć, że z efektów jestem bardzo zadowolona. Przed kuracją podcięłam włosy i jestem zaskoczona efektami, końcówki prawie się nie rozdwajają, włosy są miękkie i szybciej rosną. Efekty widać gołym okiem :) Fakt, kosmetyk nie jest wyjątkowo wydajny, ale moim zdaniem, ale nie jest bardzo drogi, na 3 tyg. kurację wystarcza ok 1,5 butelki :) Polecam !

Używam tego produktu od: koniec sierpnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

6cm w 7tyg. mówi samo za siebie

Jantar kupiłam z ciekawości, chciałam przyspieszyć porost włosów. No i udało się :)

Tak jak zalecił producent, wcierałam w skalp codziennie przez 3 tygodnie, potem tydzień przerwy i następne 3 tyg.

\'+\'
Po około tygodniu zauważyłam, że mniej wypadają.
Potem było jeszcze lepiej- po 7 tygodniach urosły 6cm, co uważam za super wynik :)
Odżywka jest lekka, ma wodnistą, nietłustą konsystencję. Nakładałam ją codziennie wieczorem, jeśli akurat myłam to po myciu.
Jako odżywka do włosów też świetnie się sprawdziła. Włosy są po niej nawilżone i gładkie, nie puszą się. Dodatkowo chroni przed UV- ogromny plus.
Produkt ma świetny, ziołowy skład. Zero chemii i alkoholu.

\'-\'
Niestety nie jest mega wydajna (4 butelki poszły w 7tyg.) ale myślę że to kwestia sposobu nakładania. Można wykorzystać do tego opakowanie po kosmetyku w sprayu, lub strzykawkę.
Butelka jest bardzo niewygodna- taka jaką ma Amol. Akurat w Amolu jest ok, ale tu można się wkurzyć :) Ja wyjęłam ten aplikator i lałam sobie porcję na talerzyk, wtedy wcierałam. Lub też przelewałam sobie do butelki ze sprayem.

Myślę, że warto wypróbować, bo 6 cm w 7 tygodni brzmi niewiarygodnie. Na pewno jeszcze nie raz zastosuję taką kurację.

Polecam!

Dodaję zdjęcia- porównanie przed (koniec maja czyli 2 mies. przed rozpoczęciem kuracji) i po (koniec sierpnia)

Używam tego produktu od: lipca 2011, jedna kuracja która trwała łącznie 7 tyg.

Super!

Recenzja z dnia 2011-09-29

Niestety nie dołączę do fanek Jantaru... Robiłam do niego podejście kilka razy i za każdym razem miałam nadzieję, że może i na mnie tak świetnie podziała, ale niestety w moim przypadku się nie sprawdził...

Stosowałam wg zaleceń producenta.
Poza ładnym zapachem i ceną reszta to same minusy:

- zwiększył przetłuszczanie włosów (mam włosy z tendencją do przetłuszczania, jednak Jantar skrócił czas świeżości moich włosów o połowę)
- strasznie sklejał włosy (czy stosowany jako wcierka, czy jako odżywka na długość), co prowadziło do ogromnych problemów z rozczesaniem ich, nawet TT było ciężko, co równoznaczne jest z większą ilością wypadających włosów :/
- nie zauważyłam żadnego pozytywnego wpływu na włosy - szybszego porostu, zmniejszenia wypadania, wzmocnienia cebulek, baby hair
- opakowanie, szklanka butla bez aplikatora, przelewałam go do opakowania po rzepce lub seboradinie
- dostępność (nigdzie stacjonarnie nie można go dostać, a na dozie zazwyczaj jest niedostępny)

Już raczej nie pokuszę się na taką klejącą wcierkę :)Używam tego produktu od: ..Ilość zużytych opakowań: >3

Edycja z dnia 2013-03-28

Nie wiem czy kiedyś trafiałam na tak felerne egzemplarze czy odpadki z produkcji ale podchodząc kilka kolejnych razy do tej wcierki - radykalnie zmieniłam zdanie o tym produkcie.

Do edycji idzie punkt w którym narzekałam na kleistość wcierki. Jantar, który teraz kupuję jest rzadki i w żadnym wypadku się nie klei, włosy super się rozczesują a do tego przy regularnym stosowaniu przyspiesza porost włosów. POLECAM! :)

Niestety dalej przetłuszcza włosy i jest trudno dostępny... Za to odejmuję gwiazdkę.

Genialna !!!

Bardzo dobry produkt,na dodatek polski i niedrogi :)
Efekty są szybko widoczne moje włosy są lśniące, bardziej elastyczne ,nie mają porozdwajanych końcówek.
Zauważyłam że stały się podatne na ukłądanie ale też troszkę sztywniejsze, co daje efekt grubszych włosów, a nie miękkich piórek.
Do tego włosy są zdrowsze i bardziej błyszczące.
Odżywka genialna,poprawa była widoczna już po 3 użyciu !
Cena, jest śmiesznie niska, zważywszy na to, jakie preparat daje efekty :)