Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące porost włosów, aktywny wyciąg z bursztynu, d`panthenol oraz witaminy A, E, F, H. Systematycznie stosowana poprawia metabilozm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka zapobiega rozdwajaniu włosów i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Przynajmniej nie szkodzi

Mam włosy szybko się przetłuszczające [myję codziennie], w stanie dobrym. Z grzechów popełniam jedynie suszenie suszarką, może dlatego nie widziałam większych efektów tej odżywki.
Przeprowadziłam zalecaną 3-tyg. kurację:
1 tyg. - włosy bardziej podniesione, sztywniejsze, trochę szorstkie. Nie obciążone, średnio błyszczące.
2 tyg. - mniej więcej to samo, może lekkie obciążenie włosów.
3 ty. - włosy strasznie obciążone, ledwo dotrwałam do końca kuracji, bo po kilku godzinach od mycia i aplikacji Jantaru włosy były tłuste.
Podsumowanie - kiepsko się aplikuje, ma konsystencję wody, dużo się rozlewa po palcach i rękach. Ma ładny zapach, który krótko utrzymuje się na włosach. Wydajna.
Wielkich efektów nie było, po zaprzestaniu kuracji włosy były dokładnie takie jak przed nią.
Przynajmniej nie zaszkodziła, może jedynie minimalnie wysuszał włosy.Używam tego produktu od:3 tyg.

Lubię bursztynowe kosmetyki

Produkt trudno dostępny. Szukałam w aptekach i w drogeraiach. W końcu dopadłam w GC
Według zaleceń producenta stosowałam 3 tygodnie.
Po upływie tego czasu zauważyłam, że włosy są puszyste, nawilżone, błyszczące.
Czy szybciej rosną, jak zapewnia producent to nie zauważyłam zmian, być może za krótko stosowałam.

Używałm tego produktu 3 tygodnie

Uwielbiam produkty Farmony

Szukałam dość długo żeby ją kupić.
Kurację trzeba przeprowadzić przez 3 tygodnie. Tak tez zrobiłam.
Włosy są puszyste, nawilżone, błyszczące. Trochę się wzmocniły :) jednak nie zauważyłam, żeby mniej wypadały i szybciej rosły.

średnia

Nie zauważyłam specjalnej poprawy stanu włosów po zastosowaniu owej odżywki, ale też im nie zaszkodziła. Jest łagodna dla skóry głowy, nie podrażnia, ma bardzo przyjemny zapach. Niestety aplikacja jest dość uciążliwa, bo odżywka ma konsystencję wody. Początkowo rozlewałam sporą jej część zanim doszłam do wprawy. Stosowałam na noc, przed porannym myciem głowy, bo niestety trochę sklejała włosy co sprawiało, że wyglądały na nie umyte. Ogólnie może być. Jeśli ktoś ma faktycznie zniszczone włosy, to może się dopatrzy efektów, ja stosowałam ją trochę profilaktycznie i z ciekawości, jako urozmaicenie.

skuteczny

Często farbuję włosy,są trochę przez to zniszczone,trochę się przetłuszczją,plączą przy myciu.Ale od momentu pierwszego zastosowania tej odżywki po prostu problem jakby zniknął.Mimo iż nie należy jej spłukiwać,nie obciąża włosów,nie wysusza,skóra głowy nie swędzi,no i cena,tani produkt a jaki skuteczny!!!
Używam tego kosmetyku od 2 tygodni.
ilość zużytych opakowań:w trakcie pirwszego