Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Korektor kamuflujący Catrice Camouflage Cream - kremowa i matowa konsystencja korektora gwarantuje wysokie krycie maskując wszystkie niedoskonałości cery, cienie pod oczami oraz przebarwienia.
Dostępny w 3 kolorach: 010 Ivory, 020 Light Beige, 025 Rosy Sand

do twarzy, pod oczy
kryjące
w kremie

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Uwielbiam!

Uwielbiam go, jest jednym z ulubionych moich kosmetyków. Korektor ma kremową konsystencję, dobrze się go aplikuje, fajnie się rozprowadza i idealnie wtapia się w skórę, kryjąc niedoskonałości. Jest baaaardzo wydajny, mam go już od dłuższego czasu i jeszcze końca nie widać - a nowy już czeka kupiony ???? Cena? Świetna. Nie mam się tu do czego przyczepić, serio.

Doskonały na trudne zadania

Korektor ma idealną kremową formułę, świetnie się sprawdza do przykrycia niedoskonałości na twarzy. Jest gęsty i ma duże krycie przez co nie sprawdzi się do przykrycia okolic pod oczami (będzię się brzydko odznaczał).

Kiedyś niezły, dziś są już lepsze produkty na rynku

Kiedyś jak tylko wszedł na rynek, naprawdę trzeba było polować na niego, bo szybko się wyprzedawał. Na przebarwienia, na różnego typu niedoskonałości sprawdzał się super, naprawdę dało się nim wszystko zakryć. Ale nie wyglądało to do końca estetycznie. Jak dla mnie wyglądał na twarzy za sucho, za ciężko. Oczywiście była to wina tak treściwej konsystencji. Jest to konsystencja tak jakby pasty zamkniętej w małym słoiczku, także oczywiście najbardziej higienicznie będzie używanie produktu pędzelkiem. Obecnie jego płynna formuła, moim zdaniem jest o wiele lepsza. Lepiej się stapia z podkładem i jest totalnie niewidoczna. No i oczywiście aplikacja jest o wiele wygodniejsza. Obie wersje nie zapychają. Cena obu wersji jest super, szczególnie że często są promocje.

Korektor Catrice - idealny ! ❤️

Super korektor, idealnie kryje, nie zapycha, super się nakłada, to już moje kolejne opakowanie i na pewno nie ostatnie! :) Cena jak na tą jakość jest śmiesznie niska, polecam Wszystkim :)

Niezły

Zdecydowałam się na ten korektor po pozytywnych opiniach właśnie na wizaż.pl. Zdecydowanie mogę polecić ten korektor bowiem idealnie komponuje się z resztą makijażu tworząc jednolitą całość. Kryje dobrze wszelkie niedoskonałości, cienie pod oczami oraz przebarwienia. Przy tym faktycznie jest wydajny i tani. Łatwo przy pomocy palców czy gąbeczki rozetrzeć go pod oczami czy w miejscach gdzie chcemy coś zakryć. Polecam niezły korektor w rewelacyjnej cenie.

Zdecydowanie najlepszy dostępny kamuflaż

Trafiłam na Niego przypadkiem w Hebe. Wcześniej używałam kamuflażu marki Wibo,który dobrze krył jednak był tłusty i skutkował świeceniem się cery,zapychał bardzo pory. Ten kamuflaż to istna perełka! Wbrew pozorom bardzo wydajny. Firma Catrice Cosmetics udostępnia go jedynie w 3odcieniach. Mam cerę śniadą, najkorzystniejszy dla mnie jest odcień cielisty (015), średni.

Jeśli używamy go zgodnie z zastosowanie to się sprawdzi. Znam przypadki gdzie zostaję on nałożony w zbyt dużej ilości i się warzy. Ale jeśli nałożymy odpowiednia ilość na zmiany które chcemy zakryć to on zrobi cała.robote w stu procentach.

Super pod cienie i do punktowego stosowania

Uzywam go glownie na powieke do pracy na mokrych formulach, tintach, sprawdza sie idealnie plus do punktowego stosowania zakrycia wszelkich niedoskonalosci :)

Idealny w punkt.

Jest on o zwartej konsystencji , idealnym kolorze , który dopasowuje się do koloru skóry .Nałożony punktowo ukrywa wszystko , jest on naprawdę dobrej jakości , zastyga i jest trwały. Do aplikacji może kłopotliwy ponieważ jest w okrągłym słoiczku ale ja nakładam go szpatułką. Wtedy jest bardziej higienicznie. Chętnie do niego wracam - polecam. Używam głównie do punktowej korekty na większe obszary nie polecam za ciężki.

Idealny do punktowego stosowania

Korektor kryjący kupiłam pod wpływem dobrej opinii koleżanki , a okazał się dla mnie hitem.Jest on zamknięty w okrągłym słoiczku , niestety jest to mało higieniczne rozwiązanie , ze względu na aplikacje , ponieważ nakładam go palcami.Jest on o zbitej konsystencji , idealnym kolorze , który dopasowuje się do koloru skóry , nie za różowy , nie za żółty.Nałożony punktowo ukrywa wszystko , jest on naprawdę dobrej jakości , zastyga i jest trwały.Chętnie do niego wrócę , polecam.

Mieszane uczucia

Kupiłam ten korektor z polecenia znanej youtuberki, która pokazywała jak zakrywa nim swoje tatuaże i stwierdziłam, że muszę go wypróbować. Skoro ona zakrywała nim swoje tatuaże to mi uda się zakryć nim nieproszonych gości na mojej twarzy? Nic bardziej mylnego.
Kamuflaż zamknięty jest w plastikowym słoiczku, dostępny na Rossmannowskich półkach za kilkanaście złotych. Zawsze gdy próbowałam go dorwać najjaśniejsze kolory były niedostępne, więc kupiłam trochę ciemniejszy niż planowałam.
Produkt ma bardzo tępą konsystencję, jest ciężki, gęsty i lepki. Ciężko się go nakłada i rozprowadza, ale opuszek palca w tym celu wystarcza.
Kolor oksyduje, więc po jakimś czasie pojawiają się na twarzy nieestetyczne ciemne plamy.
I owszem kryje, ale daje nieprzyjemne uczucie na twarzy.
W mojej ocenie taki oblepiony niczym plasteliną wyprysk na pewno lepiej zagoi się bez tego specyfiku.
Uważam, że lepsze efekty można uzyskać przy pomocy lżejszych korektorów.

Ma swoje humorki

Używam go na pojedyncze wypryski lub drobne przebarwienia. Czasami idealnie wtapia się w skórę, a ma takie dni, gdy wygląda tak paskudnie, że już wolę syfka niczym nie przykrywać.

Jest w malutkim zakręcanym opakowaniu, w podróży bardzo wygodnie się go używa. Jego konsystencję określiłabym pomiędzy gęstym kremem a miękką plasteliną - tak też trochę pachnie... jak plastelina. Nakładam go punktowo palcem, wklepuję i pudruję.

Zwykle radzi sobie bardzo dobrze z małymi niedoskonałościami, wszystko maskuje i świetnie dopasowuje się do skóry. Ma też takie dni, gdy wchodzi w pory, zmarszczki mimiczne i w co tylko może wejść... a w ogóle nie zakrywa niepożądanych gości.