Revlon, Super Lustrous Lipgloss (Błyszczyk)

Revlon, Super Lustrous Lipgloss (Błyszczyk)

Kategoria
Marka

Revlon Super Lustrous Lipgloss to błyszczyk, którym można zaakcentować kolor szminki i przedłużyć jej trwałość, lub używać indywidualnie. Rozświetla, powiększa usta. Zawiera odbijające światło drobinki. Błyszczyk Revlon Super Lustrous wzbogacono w witaminy i olejek aloesowy - w ten sposób usta są pielęgnowane, nawilżone i gładkie. Dostępny jest w 10 kolorach.

Efekt
z drobinkami
w płynie /z aplikatorem

Średniaczek

Kupiłam go kilka lat temu, bo był po promocji. W sumie do tej pory zastanawiam się, co mnie tknęło, aby kupic sobie błyszczyk, bo za nimi nie przepadam.

Miałam błyszczyk z samymi drobinkami, transparentny, bo chciałam go używać też na matowych pomadkach, aby nadać im połysku. Gdy używałam go samego nawet podobał mi się ten jego połysk, a drobinki ładnie się mieniły. Niestety, nałożony na szminki jako nabłyszczacz wyglądał fatalnie: sciągał kolor z ust i wyglądałam jakbym się obsliniła...

Faktem jest, że błyszczyk utrzymywał się na ustach dosyć długo, pomimo rozmawiania czy mojego nawyku oblizywania usta. Nie miał mocnego sztucznego smaku ani zapachu. Dosyć wydajny.

Jak jakżdy błyszczyk trochę się też kleił. Nie miał mocnych własciwosci nawilżających. Za taką cenę i po Revlonie oczekiwałam czegos więcej.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Genialny!!!

On jest fenomenalny
-nie klei się
-ładnie pachnie
- jest całkiem nie drogi (są droższe błyszczyki)
- mają super kolory
Błyszczyk jest naprawdę fajny jam mam kolory 180 pink pop i 150 peach petal czyli róż i nude.

Używam tego produktu od: w trakcie 1 dużgo
Ilość zużytych opakowań: 0 dużych

piękny efekt

uwielbiam go!
jest bardzo bardzo dobry. ma piękne kolory,
cudownie odbija światło,
jest trwały,
nie klei się,
ładnie pachnie,
ładne opakowanie
dla mnie doskonały! ma same plusy
(teraz mam kolor 180 w buteleczce wygląda dość przerażająco - cukierkowy róż :D, ale po nałożeniu daje tylko delikatną poświatę )
te z drobinkami mniej wolę ale sa równie dobre)
Gorąco polecam. Każda wielbicielka błyszczyków POWINNA GO MIEĆ!Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: duuużo... kilka :)

edycja: chyba się niestety zepsół ostatnimi czasy, bo po stosowaniu codziennie ostatniej buteleczki usta były w opłakanym stanie :( suche, niestety zaczerwienione i piekące... zatem coś tu jest nie tak. bez blistexa na noc nie dało by sie go stosować a efekt po nałożeniu jest naprawde cudny...
odejmuje mu 2 gwiazdki z żalem :(

rozczarowanie

tak jak w tytule jestem rozczarowana blyszczykiem.
opakowanie eleganckie, ale blyszczyk sie wylewa.
posiadam kolor w nr 150.
wlasnie... wydawalo by sie,ze piekny nude. po nalozeniu na usta piekna tafla, blysk,efekt wizualnego powiekszenia ust. ale blyszczyk lubi sie zbierac w zalamaniach ust, tworzy "kreche" miedzy ustami...bylby naprawde fajny, poniewaz kolor intensywny, blysk na medal...
moze ja trafilam na jakis feralny produkt?
dawalam mu kilka razy szanse, stosowalam na pomadki ochronne, a nie posiadam wysuszonych ust a on i tak sie niemilosiernie zbiera wszedzie...
troche klejacy, ale to przeciez blyszczyk.
dwie giazdki za blysk i intensywnosc koloru.
ah i nawet nie wiem jaka jest trwalosc, od razu go zmywalam z ust.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie cale

Niezły...

Mam 3 kolory: Life\'s a peach, Pink Pop i Shine that pink. Napaliłam się jak szczerbaty na suchary, ale trochę mnie rozczarował. Jest dobry - nie przeczę, ale trwałość taka sobie.

Plusy:
- nie klei się, nie zostawia obleśnej białej krechy
- ładne kolory
- fajna konsystencja
- znośny zapach
- cena w stos. do jakości w porównaniu z np. Diorem-ok.

Minusy:
- trwałość taka sobie, zjadam go dość szybko, najdłużej wytrzymuje Pink Pop, ale też bez rewelacji
- mam wrażenie że jakoś zbyt zmiękcza mi skórę, która później złazi z mych warg.

Warto go kupić bo jest dość dobry i przyjemny w użyciu, ale spodziewałam się większej trwałości.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte 3

porządny

zalety:
> ładne gustowne opakowanie
> piękny efekt gladkich, ponętnych, lśniących ust
> dość trwały, nie warzy się, nie zbiera w kącikach ust
> pielęgnuje usta, działa ochronnie (lubię używać go zimą)

wad nie zauwazyłam
pół gwiazdki mniej za niezbyt bogatą gamę kolorystyczną

rewelacja

jak juz wspomniano ponizej blyszczyk daje efekt tafli wody, zaplacilam za niego 40 zl warto zainwestowac te pieniadze, posiadam numer 200 lilac pastelle, piekny delikatny fiolet, bez drobinek to najwazniejsze, w przyszlosci zakupie tez pink pop, rozowy odcien

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1ego

usta jak z reklamy

Nareszcie znalazłam to czego szukałam. Miałam już różne błyszczyki ale ten bije na głowę wszystkie!
Plusy
-ładne kolory, ja posiadam odcienie: life\'s peach ( brzoskwiniowy z liliowym połyskiem), glossy rose(róż prawie niewidoczny na ustach, daje efekt baby lips), i rudo-brązowy, którego nazwy nie pamiętam
-daje przepiękny efekt tafli wody !
-fajna kremowa konsystencja , przyjemnie odczuwalna na ustach
-nie wysusza ust, czego nie lubię w innych błyszczykach,
-ładne , solidne opakowanie, przypominające opakowania kosmetyków z wyższej półki

Minusy
-cena regularna, ale w internecie można kupić o niebo tanie

Podsumowując polecam wszystkim dziewczynom chcącym uzyskać efekt tafli wody. Jan na pewno nie rozstanę się już z !nim

Ilość zużytych opakowań: trzy

Przyjemny

Trafiony zakup. Nie mam wielkich wymagań co do błyszczyków - byle kolor był ładny, w miarę trwały i absolutnie ŻADNEGO lepienia.
Ten te oczekiwania spełnia.
Dodatkowo wygodne, nie za duże opakowanie. Zapach smakowity.
Mam coffe gleam.
Osobiście mogę polecić.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

przeciętny

To taki błyszczyk jakich wiele. Ja mam kolor 04 lustre nude. To taki nude wpadający w pomarańcz.
plusy:
- ładny wybór kolorów
- wydajny
- łądnie wygląda na ustach
minusy:
- bardzo nie trwały nawet jak na błyszczyk
- mnie schodzi nie równomiernie i często osadza się w kącikach ust
-cena wysoka jak za taką jakość produktu, ja zapłaciłam w douglasie 41zł

Jak na razie najlepszy

Zdecydowanie mój błyszczykowy faworyt.
Klei się stosunkowo mało, jest trwały, ślicznie podkreśla usta, daje efekt tafli wody i nie ma drobinek (kolor Nude lustre). Muszę wypróbować inne kolory, bo błyszczyk jest naprawdę świetny i wydajny. Trochę nierównomiernie schodzi z ust za co odejmuję pół gwiazdki. Ale w ogólnym rozrachunku warto! Chociaż i tak będę dalej szukać ideału.

Używam tego produktu od: dwóch lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: trzy

mój faworyt

Błyszczyk kupiłam po przeczytaniu opinii na Wizażu. I bardzo jestem z niego zadowolona. Jest to najlepszy błyszczyk, jakiego używałam. Mam kolor Coral Reef- taki koralowy, pięknie wygląda na ustach:) Super się mieni, lśni, uwydatnia usta. Poza tym delikatnie pachnie, nie klei się i wytrzymuje kilka godzin. Muszę wypróbować jeszcze jakiś jaśniejszy róż:) bo błyszczyk jest naprawdę rewelacyjny.

Używam tego produktu od: wczoraj