KillyS, Aktywny utwardzacz do paznokci

KillyS, Aktywny utwardzacz do paznokci

Przeznaczony do miękkich paznokci. Niemal natychmiast po zastosowaniu następuje efekt utwardzenia paznokci. Działa na keratynę wzmacniającą paznokcie. Sprzyja wzrostowi paznokci i przedłuża trwałość lakieru.

MEGA !!

Zacznijmy od tego, że nie wszytskie paznokcie są takie same i tak samo reagują na lakiery, odżywki itp.

Np. używałam utwardzacza SallyHansen za ok 50zl i moje paznokcie nic a nic nie stały się mocniejsze, ładniejsze. Ciągle się łamały.

Zrażona sięgnęłam po firmę Killys. Poleciły mi ją 3 osoby.
I jak?.
Jestem zadowolona bardzo. ta odżywka jest mega!! Świetnie nabłyszcza i przy ODPOWIEDNIM stosowaniu naprawde utwardza moje paznokcie.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 3 / duże

Bardzo fajny utwardzacz!

Kupiłam utwardzacz, bo rozdwajały mi się paznokcie, a znudziło mi się 5x dziennie smarowanie ich (świetnym balsamem do paznokci Herba Studio). Po nim nie zostawał efekt lakieru..

Do rzeczy:
Produkt kupiłam w SuperPharm za 12,99.
Wzięłam go nie czytając opinii w internecie, od razu pomalowałam pazurki pojedynczą wartwą.
Co prawda po całym dniu na cześci rozdwojonej było widać odpryski ale pokryła to kolejna warstwa. Codziennie przez 3 dni dokładam wartstwę a na 4 dzień zmywam.
Po zmyciu nie były szczególnie twarde (tak jak podczas posiadania go na paznokciach), ale też nie gieły się, ani nie rozdwajały dodatkowo. Dałam im dzień odpoczynku i pomalowałam dzisiaj drugi raz.

-----------------------------------------------

PLUSY:
- ładnie błyszczy
- szybko wysycha
- trzymają sie na niego naklejki
- kiedy jest na paznokciach, są one bardzo twarde
- wygląda na paznokciach jakbym miała frencha ;)
- paznokcie sie przestały rozdwajać

MINUSY:
narazie nie zauważyłam, ale jeśli się pojawią na pewno zmienie ocenę.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: hm.. po 4 malowaniach nie widać żeby coś ubyło

dobry ale ma minusy

A więc tak zapach jest dziwny dla mnie cos w rodzaju zmywacza zmieszanego z lakierem jesli chodzi o działanie to napewno daje połysk szybko schnie i utwardza niestety wątpie aby sprzyjał wzrostowi paznokci aha i jeszcze jedno albo ja mam felerny egzemplarz albo nie wiem Problem polega na tym że jak pomaluje paznokcie kolorowym lakierem a po jakimś czasie(tzn albo jak wyschnie lakier albo na drugi dzien) maluje utwardzaczem to jesli za duzo razy przejade po paznokciu pedzlem to pędzelek mam w kolorze popszedniego lakieru ;/

Używam tego produktu od:pół roku

W sumie to plus

Kupiłam go ze względu na te wszystkie rzyczy jakie miał zdziałać.
Owszem, utwardza paznokcie.
Owszem, lakier wytrzymuje dłużej.
Ale żeby paznokcie szybciej rozły? Co to, to nie.

Poza tym szybko schnie, powoduje, ze paznokcie ładnie się mienią, jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: .

TAK!!!

Potrzebowałam lakieru bezbarwnego, nawierzchniowego, aby położyć na ciemny kolor. Zależało mi w sumie tylko na połysku, a dostałam:

- niesmaowity połysk
- szybkie schnięcie
- utwardzenie lakieru
- trwałość

Jak więc mogłabym być niezadowolona z tego kosmetyku?:)

Ponadto zapłaciłam za niego ok. 11zł.

Jedyny minus - okrutnie śmierdzi.

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: ...

nie

Nie kupie go na pewno juz nigdy. kupilam go skuszona opiniami na wizazu. Porazka. Pomlawany popoludniu, juz rano po chodziennych czynnosciach odpryskuje, Absolutnie nie kompatybilny z kolorem. Sam w sobie ok, bo i tak na przezroczystym nie widac odpryskow.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:jedno

NIE NIE NIE!

Kolejny dowód na to ,że nie zawsze opinie na wizażu przekładaja sie na rzeczywistość. O wiele (wlasciwe to o NIEBO) lepszy utwardzacz INGLOTA DIAMOND TOP COAT ma nizsze notowania. Mam paznokcie słabe, łamliwe, praktycznie długość większa niż za opuszek palca to tragedia dla mojego lakieru i paznokci. Używam na codzień ciemnycn czerwonych , różowych lub brązowych lakierów, wiec widzę każdy najmniejszy odprysk. Ten utwardzacz jest beznadziejny! Nie utwardza ani troche! Po 1 dniu miałam odrpyski, jakie mialam zawsze gdy nie stosowałam utwardzacza. Ponadto zawiera formaldehyd, ktory jest bardzo szkodliwy dla skorek, niestety moej skorki nie sa idealne, po 2 tyg stosowania tego bubla mialam tak przesuszone skorki ze widac to bylo z daleka.
nie polecam, szczegolnie dla osob z NIEidealnymi paznokciamiUżywam tego produktu od:3 tyg

Mój Jedyny!

Wypróbowałam juz mnóstwo różnych utwardzaczy do paznokci, jeden były lepsze drugie gorsze, ale nie znalazłam tego JEDYNEGO. Aż w końcu trafiłam na ten utwardzacz Killys.

Nie zamienie go na żaden inny!

Ma jak dla mnie same plusy:
+ szybko schnie
+ przy regularnym stosowaniu utwardza naturalne paznokcie
+ rewelacyjnie przedłuża trwałość lakieru!
Raz pomalowany nim lakier trzyma mi się na paznokciach tydzień! Bez odprysków! A to dla mnie bardzo ważne.

Czy go kupię ponownie ? Tak tak tak tak! :DUżywam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 i zaczynam drugie

CUDO!

Te maleństwo uratowało mi paznokcie. Miałam je słabe, cieńkie i łatwo się łamały. A po tygodniu dzięki tej odżywce moje paznokcie stały się mocniejsze i ładniejsze. Poza tym te maleństwo wybiela płytkę. Idealna też na żółte paznokcie. Polecam bardzo!

dobry jedynie na lakier

Kupiłam go w momencie gdy paznokcie łamały mi się jak zapałki i nie sprostał oczekiwaniom. Może faktycznie minimalnie je utwardził ale szybko schodzi z paznokcia czy to jedna warstwa czy dwie. Po jakimś czasie zaczęłam nakładać 1 warstwę na lakier kolorowy i okazał się naprawdę dobry:
+ dzięki niemu połysk lakieru nie znika po jednym dniu
+ przedłuża jego trwałość do min. 4 dni bez rysy
+ przytwierdza naklejki i inne ozdoby tak że nie mają szansy odpaść
+ przyspiesza wysychanie lakieru
+ nie zgęstniał mimo iż już się kończy
+ bardzo wydajny
Odbieram gwiazdkę bo jego przeznaczenie jest chyba inne...

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:końcówka 1

dobry

jestem zadowolona z tej odzywki, jest ona duża i biorąc pod uwagę jej objętość- wolno gęstnieje. po zużyciu 3/4 buteleczki mogę stwierdzić, ze pazurki są twardsze, mocniejsze i ładniejsze. jego wadą, jest to, ze zaczyna dość szybko odpryskiwać, a że stosowałam go jako bazę pod lakier kolorowy - skracał jego żywotność :(
generalnie poleciłabym ją, natomiast są na rynku lepsze :) ale czesto droższe

fajny

w sumie fajnie utwardza ale przy malowaniu czystej płytki radze malować tylko jedną warstwe, po nałożeniu drugiej preparat w wodzie szybko się rozwarstwia.
znacznie lepiej sprawdza się jako baza pod lakier kolorowy, lub nałożony na wierzchnią strone pomalowanej kolorem płytki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze