Avon, Planet Spa, Mediterranean Olive Oil, Dry Oil Body Spray (Śródziemnomorski olejek do ciała)

Olejek do ciała w sprayu z oliwą z oliwek. Doskonale i błyskawicznie pielęgnuje skórę, nawilżając ją i odżywiając. Zapewnia skórze satynową gładkość i przyjemny, delikatny zapach. Świetnie się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy.

do niczego

brak jakiegokolwiek efektu nawilżenias, a wręcz przeciwnie - uczucie wysuszenia.wyraźnie czuc alkohol

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2 tyg/ 1 opakowanie, nawet niecałe, odstawiłam i już nie wróce..

Recenzja: ...

ukryty zabójca

Nigdy bym go nie kupiła, przenigdy za sprawą raczej przykrych wcześniejszych doświadczeń z lipnym olejkiem w spray'u Skin-So-Soft. Tego wygrałam zaś w jakimś konkursie. Przysłali mi go w komplecie z kremem (ten jest akurat dobry) i żelem z oliwkowej serii Planet Spa. Okazał się równie beznadziejny, co poprzednik. Jedzie on niego na kilometr alkoholem, nie nawilża lecz wysusza.
Zaglądam w skład i co widzę? Listę aż sześciu składników. A na drugim miejscu - alkohol denaturowy. No, pięknie! Lepiej trzymać toto z dala od skóry, bo grozi kalectwem.
I jeszcze jedno.
Przez niego prawie co orła nie wywinęłam i karku nie skręciłam, bo ta "ożywcza" rosa spowiła tłuszczem posadzkę w mojej łazience. Ten produkt to dojenie kasy na biednych, naiwnych klientkach Avonu. Ot, co.

żałosny

Skusiłam się na kupno tego olejku w promocji poniewaz uwielbiam serię Spa Avonu. Niestety olejek kompletnie mnie rozczarował. Niedość, że wali od niego alkoholem to jeszcze nie wchłania się w skórę,a wcale nie mam takiej bardzo wysuszonej. Początkowa jego nuta zapachowa jest bardzo ciekawa ale potem czuc juz tylko alkohol. Wiem ze juz wiecej go nie kupie....

Używam tego kosmetyku -juz nie uzyje/ ilość zużytych opakowań:1 nie całe

tak 3, 5

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ... w trakcie pierwszego

plusy: moim zdaniem ladny zapach, ale po pewnej chwili, gdy ulotni sie zapach alkocholu. zawsze slysze, ze moj facet uwielbia moj zapach, jak sie popsikam ta oliwka :D. nie zostawia tlustej warstwy. szybko sie aplikuje - nie trzeba wcieraj mocno i dlugo, jest ekspresowa. skora jest po niej naprawde gladziutka, mieciutka.
minusy : nie nawilza super dobrze tj. u mnie do nog, ktore mam bardzije suche jest za slaba, aale do gornej czesci ciala super - gladziutka skora. nie radze jednak spryskiwac nia nog po depilacji. ja nogi gole maszynka i mam zawsze bardzo wrazliwe po tym. raz sie spryskalam i wiecej tego nie zrobie bo bardzo szczypie, skora piecze, jest czerwona ( pewnie przez alkohol). pisalam, ze aplikacja jest szybka. hmm. do czasu, kiedy pompka nie zacznie sie psuc, bo wtedy to trudno mowic o szybkosci. raczej o nerwach :(.
podsumowujac: za cene w promocji mozna kupic, bo zapach i ta gladkosc. szkoda, ze nawilzenie nie jest rewelacyjne i ten alkohol:(

taki mały bajer:-)

jak dla mnie to nie jest w ogóle kosmetyk pielęgnacyjny. Może bardziej upiększjacy. Skóra po uzyciu oliwki wygląda ładnie, ale osoby o suchej skórze powinny ja wczęsniej czyms nawilżyc. Skóra zyskuje dzięki niej ładny połyski, staje się miła w dotyku, ale nie trwa to długo.
Zapach ładny, ale trzeba poczekąc aż ulotni się zapach alkoholu, który jest bardzo mocno wyczuwalny.
Ja dostałam oliwkę w prezencie i sama już jej nie kupie bo jak na taki "zbednik" to jest za droga.

przyjemny

Uzywam go od kilku dni, a juz zauwazylam, ze skora jest bardziej nawilzona i mila w dotyku. Plusem jest to, ze nie pozostawia tlustej warstwy, takze od razu po spryskaniu ciala mozna zalozyc ubranie :) Poza tym ladnie pachnie. Tylko pompka mi sie troche zacina.

dobry/zapach-zly

jest za drogi i smierdzi.tak jakbym kąpała sie w suszu jarzynowym.ale za to super nawilza i nie pozostawia tłustej warstwy.wszystko byloby ok gdyby nie ten zapach! ...

:((

jestem bardzo niezadowolona, używam wyłącznie oliwek do ciała a ta okazała się beznadziejna...słabo nawilża, dziwnie szczypie po spryskaniu, a i zapach nie zachwyca, do tego straszna cena! jedyny malutki plus: nie pozostawia tłustej warstwy.

fajny

Jak dla mnie to swietny kosmetyk..Szybko sie wchlania,ladnie pachnie,wygladza.W tym olejku(w przeciwienstwie do kolegi z serii SSS) nie czuc tak mocno alkoholu.Jedyną jego wada jest dla mnie niska wydajnosc i za to * mniej

totalnie beznadziejny

Strata pieniędzy! nie nawilża, nie natłuszcza i nie pachnie, tylko śmierdzi a nutą podstawową tego zapachu jest spyrytus! mam wrażenie , że nie dość, iż nie nawilża to jeszcze wysusza skórę. Nie wydajny, pomimo pąpki i tak trudny w uzyciu, można sobie palce połamać. Nie polecam, lepiej już sprawić sobie oliwkę dla bejbików Bambino :)
ilość zużytych opakowań: 1 wymęczone- i to tylko wtedy gdy mojego męża w domu nie było, bo ma jakąś wściekłą alergię na ten zapach :D

super!

co prawda kupiła go sobie moja mama, ale jestem bardzo ciekawskim człowiekiem i musiałam zobaczyc czy owy kosmetyk jest godny polecenia... wspaniały!! doskonale nawilza skore, pozostawia bardzo przyjemniutki filmik, tak jakby otacza ciało kołderką. nawet przyjemnie pachnie jak na kosmetyki z Avonu :p: szybko sie wchłania i co najwazniejsze jest wygodna w uzyciu.

"JAK JEDWAB"

To pierwszy z produktów z serii SPA jaki kupiłam z AVONu, mówią, że to seria dla luksusowych kobiet, więc i ja za sprawą olejku do ciała chciałam taką kobietą być. Nie zastanawiając się długo wydałam 19,90...i no cóz różnie to bywa, więc PLUSY; to przedewszytkim to, że szybko się wchłania i nie pozastawia tłustej poświaty,drugi to zapach,przyjemnie oryginalnie pachnie,jest dość wydajny, no i najważniejsze, że mój mężczyzna gdy użyłam tego olejku po raz pierwszy od dwóch lat stwierdził "ale masz jedwabistą skórę,naprawde taką miłą i miękką"
MINUS;po dwóch użyciach zepsuła się pompka, chyba się zapchała,ale czy to moja wina czy producenta nie wiem, zmieniłam na pompkę od mydła w płynie i jakoś sobię radze...
Mimo to polecam ten kosmetyk każdej dziewczynie,bo efekt luksusu daje się odczuć