Eau Thermale Avene, Hydrance Optimale UV (Krem nawilżająco-ochronny dla skóry wrażliwej UVB 15 - UVA 15)

Hydrance OPTIMALE UV zapewnia skórze ochronę przeciwsłoneczną jednakową przed promieniami UVB i UVA, a dzięki zawartości Pre-tokoferolu, silnego czynnika przeciwutleniającego, chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. Krem zapewnia skórze idealny komfort przez cały dzień.

gorszy niż myślałam

Krem nie jest zły, ale jest gorszy niż myślalam. Wcześniej używałam Hydraphase XL, może się po prostu przyzwyczaiłam do tamtego kremu. Ale do rzeczy. Zalety:
1. Rzeczywiście pięknie nawilża, czuć to prawie od pierwszego użycia.
2. Nie wałkuje się na nim podkład, czy korektor.
Wady:
1. Mało wydajny (daleko w tyle za Hydraphase XL)
2. Nie chroni tak jak wspomniana konkurencja, przybyło mi piegów :-)
3. Zatyka pory.
4. Twarz po nim świeci się tak, że ani rusz bez pudru. Nosek musiałam przypudrowywać kilkakrotnie w ciągu dnia.
Dlatego już go nie kupię. Wracam pokornie do Hydraphasy XL. Acha, i zapłaciłam za niego 59 zł, nie zaś 40, jak jest to w zgłoszeniu.

****

Ja również początkowo nie byłam zachwycona tym kremem. Byłam nawet strasznie zła na siebie, że kupiłam kolejny kosmetyk nieprzetestowawszy go wcześniej. Aczkolwiek... już po tygodniu sumiennego stosowania moja skóra stała się delikatniejsza, gładsza i świetnie nawilżona. Błyskawicznie się wchłaniał i nie 'gryzł' z żadnym z moich podkładów. Moja skóra go piła.

Krem naprawdę rewelacyjnie regeneruje buźkę, pozostawiając ją w niebotycznie lepszej kondycji. Jest odprężona, świeższa. Faktycznie jest leciutki i odpowiedni szczególnie na zbliżające się lato.
Jest bardzo wydajny.

świetny!!!

bardzo dobry krem na dzien, ktory swietnie nadaje sie pod makijaz. uzywalam kremu w trakcie stosowania zelu zorac (retinoidy), po ktorym moja skora nie tolerowala praktycznie niczego, ten krem dawal jej przyjemne ukojenie :). polecam!

po prostu bardzo dobry

Zaczęłam go używać kilka miesięcy temu, gdy moja skóra była w nieszczególnym stanie - była przesuszona i się okropnie łuszczyła po użyciu nieodpowiedniego kremu z kwasami, zresztą tej samej firmy. Pani w aptece mi poleciła i jestem bardzo zadowolona.
Krem świetnie się wchłania, nie pozostawia uczucia lepkości ale też nie "wsiąka całkowicie" (uczucie, którego wprost nie znoszę), pozostawia skórę miękką i przyjemną w dotyku. Jedyny krem, który nawet późną nocą, po całym dniu siedzenia w nagrzewanych pomieszczeniach i wieczornych spacerach na mrozie, nadal sprawia, iż czuję się komfortowo i nie mam uczucia "ściągniętej skóry".
I filtry. Ogromny plus za filtry:)

ilość zużytych opakowań:3. Będą następne

świetny krem...!

Swiatny krem. Doskonale nawilża, daje uczucie komfortu i zapewnia skuteczną ochronę przeciwsłoneczną dzięki zawartym filtrom (dostępny również bez fitrów). Dobrze wchłania się, nie podrażnia ( polecam dla wrażliwców). Ma przyjemny bardzo delikatny, prawie nie wyczuwalny zapach. Dlatego doskonale nadaje się na słoneczne lato (sama stosowałam go wlecie i moja skóra była bardzo zadowolana). Opakowanie ładne, krem bardzo wydajny. Jedna tubka wystarczy na trzy miesiące.
Z czystym sumieniem polecam!!!