Max Factor, Wild Collection, Wild Mega Volume Maskara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Innowacyjna maskara Wild Mega Volume Maskara Max Factor natychmiast przyciemnia i podkreśla wygląd każdej rzęsy dzięki nieustraszonej szczoteczce Amplifier. Formuła zawiera miękkie włókna, które idealnie przywierają do szczoteczki w kształcie klepsydry. W jej zwężeniu krótkie włókna zbierają większą ilość maskary i sprawiają, że produkt idealnie rozprowadza się u podstawy rzęs dając bazę do budowania większej objętości. Okrągła główka szczoteczki tuszu Wild Mega Volume Maskara Max Factor z dłuższymi włoskami pozwala wydłużyć rzęsy i idealnie wyciągnąć ku górze ich końcówki. Wynik to 3 razy więcej objętości i wyrazisty look.

Efekt sztucznych rzęs.

Zawsze lubiłam mieć mocno podkreślone rzęsy, więc zawsze kuszą mnie tusze z których krzyczy napis : VOLUME. Do tego bardzo przyciąga tez seledynowe opakowanie, które jest naprawdę duże.
Plusy:
-duża pojemność,
-cena,
-pogrubienie,
-rozdzielenie,
-trwałość (nie osypuje się i nie rozmazuje),
-nie ma problemu z jego usunięciem przy demakijażu,
-spektakularny efekt na rzęsach,
-dobra, duża szczotka (do małych oczu może być za duża).
Polecam dla wszystkich kobiet lubiących mieć mocno pogrubione rzęsy. Naprawdę działa cuda.

Klapa...

Zamówiłam ten tusz na jednej ze stron internetowych czytając o nim całkiem niezłe opinie, jednak okazało się że to tusz nie dla mnie. Ekstremalne pogrubienie okazało się przeciętnej jakości. Na szczoteczce pozostawały gródki czyli na rzęsach również. Nie pokuszę się o niego już nigdy.

MEGA!!!

Mój ulubiony tusz! Daje efekt mega pięknie podkręconych i pogrubionych rzęs. Zdecydowanie numer jeden jak dla mnie! Nie kruszy się.
Małym minusem może być wydajność (jedno opakowanie starczyło mi na ok. 6-7 miesięcy średnio codziennego malowania).

Zwyczajny, daleko w tyle za innymi tuszami MF

Tusze MF znam chyba jak mało kto. Używam ich wiernie od kilku lat. Ta fascynacja tuszami tej marki nie ma końca, bo zawsze powstaje coś nowego. Przy tym tuszu czuję niedosyt. Niby coś nowego, ale... to już było i to nie to.
Polecam spróbować jakieś kultowe tusze MF. Wild Mega Volume używam jako odskocznię. Kolorowe opakowanie sugeruje, że to produkt na wiosenno - letnią porę. Efekt na pewno nie będzie spektakularny ale na co dzień w sam raz. Tusz zachowuje się poprawnie. Nie odbija się, ładnie podkreśla rzęsy, nieco pogrubia, łanie rozdziela.
Nie podoba mi się innowacyjna szczoteczka, która nie zauważyłam by coś poprawiała a przez nią nabiera się za dużo tuszu. Podsumowując tusz jest poprawny, ale nie ma się czym zachwycać.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

całkiem dobry, ale....

zacznę od plusów. bardzo głęboka czerń, pięknie podkreśla wszystkie rzęsy, utrzymuje się cały dzień, nie kruszy się:) efekt końcowy jest rewelacyjny:) aczkolwiek taki sam jak po moim ulubionym 2000 calori:)

jego największym minusem jest szczoteczka, nie da się nią umalować rzęs tak żeby nie umazać przy tym całych powiek, po prostu jest to niewykonalne. Właśnie dlatego nie kupiła bym tego tuszu ponownie, zbyt dużo czasu muszę codziennie marnować na wycieranie powiek i poprawiane tego co przy tym zepsułam.

podsumowując tusz jest świetny, a szczoteczka beznadziejna.

Używam tego produktu od: prawie trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Lubię

Bardzo lubię mascary od Max Factora, dlatego też skusiłam się na przetestowanie Wild Mega Volume :) Opakowanie być może nie zachęca, ale jest to naprawdę interesujący tusz.
Na plus:
- nie osypuje się w ciągu dnia
- ładna czerń
- spełnia obietnice producenta (pogrubia i odrobinę podkręca rzęsy)
- ciekawy kształt szczoteczki.

Na minus wymieniłabym to, że tuszu nabiera się zbyt dużo na szczoteczkę, przez co kończy się o wiele szybciej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

Fajny tusz

Jest to tusz, do którego wracam skruszona, kiedy to na jakiś czas daję szansę innemu. Tusz ładnie podkreśla rzęsy, wydłuża, pogrubia. Nie jest to efekt naturalnych rzęs, ale to jest u mnie na plus akurat. Nie osypuje się i jest wydajny.
Nie daję pięciu gwiazdek, bo szukam czegoś jeszcze doskonalszego, ale tak czy inaczej to bardzo dobry tusz.

Używam tego produktu od: chyba 2014
Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Tusz działający cuda ! :)

Odkąd kupiłam ten tusz, jest on moim ulubionym i już nie chcę żadnych innych. Długo szukałam odpowiedniego tuszu dla siebie, próbowałam droższe, tańsze, z różnych firm. Koleżanka poleciła mi ten tusz, więc kupiłam go gdy tylko był w promocji. Zapłaciłam okolo 28 zł, czyli nie za dużo jak na dobry tusz. Wygląda niepozornie ale potrafi zdziałać cuda! Nie muszę poprawiać rzęs w ciągu dnia, wystarczy, że nałoże rano ten tusz i cały dzień mogę się cieszyć świetnym ich wyglądem. Rzęsy są znacznie wydłużone, pogrubione i tworzą firanę rzęs. Serdecznie polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Naprawdę warto

Tusz- REWELACJA! :) Jako że 2000 calorie był w moim przypadku kompletną klapą nie byłam przekonana do firmy Max Factor. Zaryzykowałam i opłaciło się :) Tusz super pogrubia, a w przypadku posiadania długich i podkręconych rzęs efekt jest spektakularny. Nie skleja rzęs, nie zostawia "pandy" pod oczami. Pół gwiazki mniej za tandetne opakowanie, które sprawia, że tusz robi wrażenie dodatku do gazety dla nastolatek. Aczkolwiek jego jakość i to, co robi z rzęsami rekompensuje wygląd opakowania. Nie jest wodoodporny, według mnie to także zaleta, aczolwiek to kwestia preferencji. Cena jest ok, według mnie jak najbardziej adekwetna do działania. Gorąco polecam! :)

Używam tego produktu od: jakiś czas

Polecam !!!!!

Strzał w dziesiątkę!!!
Nie byłam przekonana co do tuszy Max Factor ale ten okazał się świetny
Plusy:
ładnie rozdziela rzęsy
pogrubia
unosi i wydłuża
fajna czerń
po nałożeniu dwóch warst nadaje niesamowity efekt wydłużonych , długich i pięknie rozdzielonych rzęs

minusy- opakowanie może nieco zniechęcać ale to kwestia gustu

Kolejny bardzo dobry tusz Max Factor!

Jestem wielką fanką tuszów Max Factor. Jednymymi kosmetykami z górnej półki, których próbowałam były Lancome Hypnose i Dolls Eyes. Upłynie dużo czarnego tuszu zamin skuszę się ponowanie...

Ten produkt kupiłam z powodu promocji 2 za 1 i wzięłam go jako dodatek do 2000 calories (a okazał się bardziej w moim typie) Dopiero sprawdzając recenzje dowiedziałam się, ze jest pogrubiający.

Moje rzęsy są absolutnie jasne, regularnie stosuję Lipocils, są więc w dobrej kondycji.

Tusz jest w kolorze głębokiej czerni. Nałożenie 3-4 warstw powodowało u mnie firankę rzęs. Ładnie rozdzieloną, wywiniętą do góry (tu zawsze wspieram się... igłą i zalotką- nie otwieram nawet zalotki, mozna posłużyć się w ten sam sposób łyżeczką :). Pomalowanie rzęs zawsze zabiera mi mnóstwo czasu, nawet kilkanaście minut. Muszą być idealnie rozdzielone, równomiernie wydłużone i pogrubione. I taki efekt osiągałam tym tuszem (z naciskiem na pogrubione, wydłuża odrobinę). Powiedziałabym, że on badzo ładnie osadzał się na rzęsach- dość dużo u nasady i stopniowo "w szpic" do końca. Nie spływał, ani się nie kruszył. Łatwo się go zmywało. Gruba szczoteczka- kwestia przyzwyczajenia. Opakowanie- rzecz gustu.

Tusz jest wydajny i nie zmiania swoich właściwości przez ponad miesiąc.

W chwili obecnej minusem jest dla mnie dostępność- w UK w każdym supermarkecie za grosze, często w ciekawych promocjach, we Francji jeszcze nie widziałam stoiska Max Factor :(

Używam tego produktu od: przez około 6 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 (z pewnością nie ostatnie!)

Naprawdę świetny

Od dłuższego zcasu robiłam do niego podchody, aż wkońcu zdecydowałam się. I bardzo dobrze zrobiłam.
Tusz jest rewelacyjny, od pierwszego użycia bardzo pogrubił moje rzęsyi dobrze rozczesał. Dwie warstwy dają spektakularny efekt. Nie podrażnia oczu, nie tworzy grudek, zgrabne opakowanie, dobrze się go nakłada.
Jak dla mnie póki co to najlepszy tusz tej firmy, zaraz obok 2000 Calorie. Nawet droższe tej firmy nie dały takiego efektu. Polecam

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.