Matrix, Total Results, Repair Break Fix (Eliksir odbudowujący włosy zniszczone)

Matrix, Total Results, Repair Break Fix (Eliksir odbudowujący włosy zniszczone)

Eliksir odbudowuje uszkodzenia włosów oraz pomaga wygładzić i wypełnić włókno włosa (efekt uzyskany po użyciu szamponu, odżywki lub maski oraz Eliksiru Brak Fix). Delikatna formuła eliksiru szybko się wchłania i odbudowuje uszkodzenia włosów. Eliksir pomaga wygładzić i wypełnić włókno włosa a także chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Bardzo fajna

Mam bardzo zniszczone włosy które są suche i łamliwe ale przetłuszczają się u nasady czyli wszystkie klątwy faraona. Jest to jedyna odżywka która mi nie przetłuszcza włosów. Momentalnie sie wchłania we włosy i nie pozostawia tłustej powłoki na włosach która obciąża włosy. Pachnie bardzo przyjemnie. Jest bardzo wydajna i wygodna w użyciu. Włosy się mniej krusza przy stylizacji i są bardzo mięciutki w dotyku. Napewno warto spróbować!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

takie sobie

Kończę opakowanie i nie zauważyłam żeby jakieś regeneracyjno-naprawcze cuda wydarzyły się na moich włosach pod wpływem tego kosmetyku.

Ładnie pachnie, jest mega wydajny i lekki, włosy trochę lepiej się rozczesują i troszkę chętniej ze mną współpracują...
Niby fajnie, ale takie efekty to mam po zwykłej odżywce d/s lub pierwszym lepszym "jedwabiu", nawet lepsze.
Nie zaobserwowałam jakichś większych, długofalowych korzyści dla włosów, tylko doraźne ułatwienie ogarnięcia czupryny.

Ot zwykła odżyweczka bez spłukiwania, żaden tam eliksir.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

działa

Serum bez spłukiwania, jednak dzięki lekkiej formule nie obciąża włosów. Bardzo ekonomiczne, na moje długie włosy (za łopatki) starcza porcja wyciśniętych 2-3 pompek. Świetnie się sprawdza zarówno na mokrych, jak i suchych włosach. Odżywia, ujarzmia napuszone włosy, pięknie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetne :) !

Namiętnie rozjaśniam włosy do platyny i nic nie zregenerowało moich włosów jak serum Matrix Repair.Co prawda używałam także odżywkę oraz szampon,ale efekty były piorunujące :)
+dobrze nawilża
+odbudowuje