Ziaja, HerbikaPlant, Krem pod oczy z bławatkiem

Ziaja, HerbikaPlant, Krem pod oczy z bławatkiem

Lekki, nieperfumowany krem do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu z bogatym kompleksem substancji aktywnych.

Rozjaśnia cienie pod oczami oraz wyraźnie zmniejsza ich widoczność.

Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek.

Aktywnie odżywia i doskonale uelastycznia skórę.

Skutecznie wygładza drobne zmarszczki.

Substancje aktywne:

wyciąg z bławatka, witaminy A i E, prowitamina B5 (D-panthenol).

jednak nie

Nie znam innego kremu za 5 złotych, który tak skutecznie spłyca drobne zmarszczki wokół oczu. Jeśli nie znajdę, dam temu 5 gwiazdek. Powtarzam, że chodzi o niewielkie zagniecenia skóry wokół oczu, a nie zmarszczki-giganty.
Co po za tym? Lekka konsystencja, szybka wchłanialność, wydajność, fajna tubka i nawilżenie skóry wokół oczu. Wszystko to za pięć złotych. Cieni pod oczami dużych nie mam, a to co jest, jest bardzo bardzo delikatnie rozjaśnione - to zastosowanie kremu jest raczej słabiutkie. Dużym plusem jest brak podrażnień - jeśli chodzi o mnie, to produkty ziaji pod oczy są mistrzem w podrażnianiu, a ten NIC A NIC nie podrażnia.
Generalnie - jest lepiej niż dobrze.

16.04.09
I stało się. Uczuliła mnie trzecia tubka tego kremu. Wróciłam do niego jako do "kremu-pewniaka" po dłuższej przerwie i zafundowałam sobie podrażnienie wokół oczu. Już go więcej nie użyję. Dwie gwiazdki to max na co zasługuje w tych okolicznościach.

Używam tego produktu od: miesiąc z przerwami
Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe

Niezły

Używam go od 4 miesięcy. Jest bardzo wydajny, bo jeszcze nie zdązyłam zyżyć całej tubki. Lekko rozjaśnia cienie pod oczami, jest delikatny, całkiem dobrze nawilża, szybko sie wchłania i nadaje się pod makijaż. Jednak efekty nie sa spektakularne. Ogólnie może być.

Używam tego produktu od:4miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

ok

rozjaśnia trochę cienie fakt, skóra jest miękka, ale mam wrażenie, że jest ciężki, lekkie uczucie dyskomfortu. Poza tym czasem podrażnia mi oczy więc nie mogę go używać na codzień. Nie jest zły, ale myślę, że są lepsze...

Używam tego produktu od:sporadycznie pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ok

kremik nie jest rewelacyjny ale kosztuje jakies 5 zlotych wiec czego wymagac.
nawilza lekko skore , i co moge powiedziec rozjasnia cienie :) z tego jestem b zadowolona bo o to mi chodzilo.
bardzo wydajny, super opakowanie higieniczne poreczne.
ze dwa razy lekko podraznil mi skore.
nie wiem czy kupie moze wyprobuje cos innego.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: zaczete pierwsze

Może być

Nawilża i trochę natłuszcza. Łatwo się rozsmarowuje. Nie wchłania się do końca, tworzy na skórze lekki film. Czasami mam wrażenie, że podrażnia oczy, ale może to kwestia nieostrożnego aplikowania. W kwestii likwidowania cieni nie wypowiadam się, bo ich nie posiadam. Tubka zakończona długim "dziubkiem" ułatwia wyciśnięcie odpowiedniej ilości kosmetyku.
Bardziej odpowiada mi krem pietruszkowy Ziaji, bo ma lżejszą konsystencję, chociaż bławatek lepiej pachnie (a raczej nie pachnie ;)).

bardzo dobry

Likwiduje cienie, zwłaszcza, gdy nakłada się go rano i wieczorem. Efekty widać po kilku dniach. (Jeśli nie będą widoczne, radzę zrobić wyniki z naciskiem na poziom żelaza, uśmiecham się.) Inną zaletą kremu jest to, że delikatnie nawilża skórę wokół oczu. I ta cena. Polecam!

ujdzie w tlumie

Pierwsze wrazenie dobre, tubka w sam raz, konsystencja też. Dzialanie kremu troche marne bo cienie jakie byly takie są nadal, ale dobrze nawilża. Ogolnie do codziennego stosowania pod oczy jest calkiem dobry.

Używam tego produktu od:dawna

nic specjalnego

kremik jest sredni.rozjasnienia cieni nie zauwazylam mimo, ze uzywam go regularnie. czasem podrazania takze skore wokol oczu. plusem jest fajne opakowanie, ktore zapewnia wygodna aplikacje i fakt, ze jest wydajny. jednak nie spelnia podstawowego zalozenia czyli likwidacji cieni.

Dobry

Skusiła mnie cena, no i firma. Krem bardzo ładnie nawilża skórę pod oczkami, nie podrażnia. Efektu rozjaśniania cieni nie zauważyłam, może dlatego, że stosuje go tylko na noc. Zmarszczek nie mam, wiec czy je wygładza nie wiem :P Ogólnie dobry krem pod oczka dla młodej kobiety, która chce używać takiego specyfiku tylko profilaktycznie.

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1-w trakcie

Dobry, ale...

Jak dla mnie jest ok. Mam ten kremik w wersji w tubeczce. Nie wysusza nic a nic jak pisały poprzedniczki, wręcz przeciwnie bardzo dobrze nawilża. Żadnych podrażnień. Może trochę szczypie jak przez przypadek wpadnie odrobina do oka. Jedyną wadą jest to że cienie pod oczami są nadal. Może trochę się zmniejszyły, ale widocznych efektów nie ma. Mimo wszystko kremik mi odpowiada.

Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

nie jest źle

Kupiłam go z myślą o moich wiecznych cieniach pod oczami. Używam sumiennnie co wieczór od kilku miesięcy. Mogę powiedzieć, że dobrze wpływa na skórę wokół oczu. Nawilża ją i relaksuje. Znacznie zmniejsza poranną opuchliznę. Co do rozjaśniania cieni, to tutaj efekt jest najmniej widoczny. Cośtam rozjaśnia, ale nie jest to spektakularne działanie.
Pewnie go jeszcze kupię, chyba, że trafię na jakiś skuteczniejszy kosmetyk.Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego

dla młodych osóbek :p

taki tam dobry kremik za 5 zł :) nawliżał skórę oczek no i nieco rozjaśniał cienie można kupić wypróbować prawie nie miał zapachu,dość wydajny - POLECAM (tylko młodym)

Używam tego produktu od:używałam go z 2 lata temu (mój pierwszy kremik pod oczka)