Mincer Pharma, Krem energizujący z wyciągiem z żurawiny i kozim mlekiem przeciwzmarszczkowy

Żurawina rozjaśnia szarą, zmęczoną skórę, dodaje jej blasku, działa energizująco i liftingująco. Bogactwo minerałów odżywia, regeneruje i zmiękcza. Mleczne proteiny pobudzają skórę do produkcji kolagenu odpowiadającego za jej jędrność. Zabezpiecza przed wpływem wolnych rodników. Aktywne składniki: koenzym Q10 i Retinol skutecznie chronią skórę przed procesami starzenia. Dla skóry: obciążonej skutkami palenia, szarej i zwiotczałej. Efekt: skóra nawilżona, dotleniona i rozświetlona.

fajny

Bardzo fajny kremik :-) lekko rozjaśnia, ujednolica cerę, delikatnie napina i nawilża, nie zapycha. Zmarszczki jakby mniejsze.... wrócę do niego jeszcze :-)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Przyjemny :)

Krem ma białą konsystencję, która mi skojarzyła się z bazą silikonową. Ma taki poślizg :/
+ nie zapycha
+ nie podrażnia oczu
+ dobrze się wchłania
+ skóra po nim jest gładka, miękka i rozpromieniona
+ dobrze nawilża - co jest widoczne i wyczuwalne na skórze przez cały dzień :)
+ posiada filtry
+ cena :)

Pół gwiazdki odejmuję za tą niby higieniczną pompkę - mnie się zepsuła, ale dałam radę naprawić. Czasami zdarza się, że krem zalega na wieczku od pompki, bo wyciśnie się za dużo. Poza tym, gdy już jesteśmy przy końcu to trochę niewygodnie się wyciska. Minusem jest też dostępność - ja swój krem kupiłam na Allegro, bo w sklepach ani widu, ani słychu.