IsaDora, Express Star Gloss (Błyszczyk do ust)

IsaDora, Express Star Gloss (Błyszczyk do ust)

Błyszczyk, który łączy kolor z niezwykłym brokatowym połyskiem.
Pozostawia na ustach półtransparentny, rozpraszający światło film.
Drobinki brokatu podkreślają połysk.
Zapewnia długotrwały efekt.
Posiada wygodny aplikator w postaci pędzelka.
Substancje czynne:
naturalne olejki zmiękczające - wygładzają usta, chronią przed wysychaniem i pierzchnięciem, nawilżają, zapewniają uczucie komfortu.

Uwielbiam go!

Uwielbiam błyszczyki, wolę je dużo bardziej niż pomadki. Dlatego poznałam już wiele i dziś chcę zachęcić do zaopatrzenia się właśnie w produkt IsaDora.

Zalety:
- błysk i blask w hollywoodzkim stylu,
- długo utrzymuje się na ustach,
- nawilża wrażliwą i delikatną skórę ust.

Wady:
- chciałoby się napisać, ze mógłby być tańszy, ale wiadomo, że dobry produkt wart jest swojej ceny.

Polecam bardzo serdecznie, bo wybór wśród kolorów jest i każda znajdzie coś dla siebie.

rewelacyjny błyszczyk!

Produkt z zestawu świątecznego. Nie jestem fanem błyszczyków,ale Isadora w odcieniu 54 Reflecting Bloom bardzo przypadła mi do gustu!

Ma przyjemny,nie odrzucający zapach i smak.
Utrzymuje się całkiem całkiem długo na ustach.
Drobinki nie wyglądają tandetnie,delikatne rozświetlenie.
Nie nadaje koloru tylko podkreśla naturalny kolor ust.

Produkt miło się aplikuje. Jak na błyszczyk raczej wydajny,gęsty.Nie spływa.
Polecam błyszczykomaniaczkom !

Używam tego produktu od: Wigilii 2013 czyli ok 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedna miniaturka

Najlepszy jaki miałam!

To zdecydowany hit wśród błyszczyków!
+ Pięknie się mieni i lśni na ustach
+ Długo się utrzymuje
+ "Powiększa" usta

Drobinki nie wyglądają tandetnie, jak to czasem bywa w błyszczykach. Ten to absolutne cudo wśród błyszczyków.
Mam odcień Reflecting White, jest boski!!!
Mój KWC wśród błyszczyków.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Niezły

Wybrałam kolor wisniowy, nie pamiętam dokładnej nazwy. Bardzo odpowiada mi konsystencja - gęsta i "treściwa", jak ktoś wczesniej napisał. Połysk również niezły, podobnie jak trwałośc.
To, co mi zdecydowanie w tym błyszczyku nie odpowiada, to dośc mocno wyczuwalne drobinki brokatu. W sumie spektakularnego efektu nie dają, a fizycznie i konkretnie czuje się je na ustach.
Następny błyszczyk Isadory po jaki sięgnę, to będzie jednak mega wet gloss.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

fantastyczny

Mam błyszczyk nr 50. Błyszczyk bardzo dobrze się rozprowadza dzięki wygodnemu pędzelkowi. Pozostaje długo na ustach. Drobinki pięknie się błyszczą. Nie wysusza ust. Naprawdę fantastyczny produkt, tylko dlaczego taka wysoka cena...

Piękne kolory

Posiadam obecnie kolor64 reflecting cherry z drobinkami brokatu. Kolor prześliczny, wiśniowy ale bardzo naturalny. Usta pięknie błyszczą , fajnie podkreślone,pięknie mienią się w słońcu.Usta nawilżone, dość długo utrzymuje się na ustach. Minus-te drobinki brokatu które jednak czuć na ustach. Isadora ma cudowną kolorystykę.

Ilość zużytych opakowań: w użyciu 2

Raczej zwyczajny, ale ok.

Mam miniaturę błyszczyka w kolorze nr 70 Dream Pink, niby ostry róż z drobinkami, na ustach transparentny.
Ciśnie mi się na usta sformułowanie "błyszczyk jak błyszczyk" i jest ono moim zdaniem bardzo trafne. Zalety produktu to wygodny aplikator-pędzelek, ładny (choć może nieco zbyt intensywny) zapach, i ładny połysk. Błyszczyk lekko się klei, co mi osobiście nie przeszkadza, używałam już bardziej klejących i bywałam z nich bardziej zadowolona (jak choćby z JT). Trwałość jest ok jak na błyszczyk, nie znika sam z siebie bardzo szybko, chociaż próby jedzenia czy picia nie przejdzie.
Wady są zasadniczo dwie, no może trzy - pierwsza jest taka, że błyszczyk lubi się rozlewać poza kontur ust, należy uważać i nakładać go mało. Druga wada to to, że drobinki zawarte w błyszczyku nie rozkładają się równo i lubią się zbierać w załamaniach ust. Trzecia to już cena, nie lubię płacić dużo za coś, co nie robi na mnie wrażenia, więc nie kupiłabym ponownie.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

kolor <3

Dostałam go jakiejś promocji razem z próbką tuszu do rzęs. Mam błyszczyk w kolorze Dream Pink (70). Widząc go pierwszy raz byłam zafascynowana tym soczyście różowym kolorem. Opakowanie z pewnością przyciąga. Na ustach staje się pół transparentny, nie tylko błyszczą się, ale drobinki brokatu sprawiają, że dodatkowo iskrzą się. Super efekt! Mam wrażenie, że powiększa odrobinę usta, uwydatnia je - wydają się pełniejsze. Z pewnością poprawia ich wygląd. Ładnie nawilża, ani trochę nie wysusza. Szkoda tylko, że ten błyszczyk ma magnes na moje włosy - kleją się kiedy tylko pojawi się odrobina wiatru. W sumie już się przyzwyczaiłam do tego, bo ta wada dotyczy 80% tego typu kosmetyków. Mimo wszystko dyskwalifikacja za to. Będę szukać dalej. Za prawie 50zł raczej nie kupiłabym ponownie bo wiem, że można spokojnie dostać błyszczyk tańszy i tej samej jakości.

świetny!

Blyszczyk wygralam w wizazowym konkursie isadorowym, Mam odcien pink, dosc intensywny roz, na ustach jednak nie tak mocny. Blyszczyk zawiera drobinki, ktorych generalnie nie toleruje, ale przy tym blyszczyku przyjmuje z pokora. Mega wspaniale trzyma sie na ustach i w ogole sie nie klei. Konsystencja dosc gesta, ale latwo aplikuje sie na usta, nie wazy sie. Drobinki delikatnie mogoca na ustach, nie migruja po twarzy. Nie sa gryzace. Blyszczyk nie wylewa sie poza kontur. Trzyma sie na ustach okolo 2 godzin, lekko je nawilza. Na pewno nie wysusza. Ma zapach gumy do zucia, nie wszystkim moze to pasowac. Aplikator w formoe pedzelka, ktory nie rozchodzi sie na wsztstkie strony, jest precyzyjny. Wole gabeczki, ale ten pedzelek jest naprawde ok. Ogolnie jestem zadowolona. Podoba mi sie i z przyjemnoscia uzywam.

Używam tego produktu od: kilka dni

rewelacja, 1szy zużyty do końca

suma napoczętych obecnie błyszczyków: 24, jest to mój pierwszy w życiu zużyty do końca błyszczyk, szybko się nudzę i kupuję następny i następny...
+długotrwały
+lśniąca tafla z drobinkami brokatu
+ładny zapach
+nie wysusza
+tani
++++ zazdrość koleżanek( pytania co to za błyszczyk)
z czystym sumieniem polecam;)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 5, normalnych opakowań

cudo.

dlugo utrzymuje sie na ustach, swietnie blyszczy, ma neutralny zapach (ani ladny - nie zjada sie go z ust, ani brzydki - nie odpycha przy nakladaniu [tak jak np. nawilzajacy tej samej firmy]).

na pewno nie kupie go (dostalam w prezencie) i nie uwazam, zeby jakikolwiek blyszczyk byl wart tyle pieniedzy (mialam tak samo dobre, ale tansze).

jednak pozostanie jednym z moich faworytow, jest naprawde godny polecenia.

Używam tego produktu od: trzech miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

kupię jeszcze nie raz

To błyszczyk doskonały, jego kolory są wspaniałe i chce się mieć je wszystkie:D

Dzięki świetnemu pędzelkowi z aplikacją nie problemu, opakowanie bardzo ładne a błyszczyk dość długo utrzymuje się na ustach i wygląda a na nich naprawdę nieziemsko:)

Używam tego produktu od:kilku łądnych lat