Soraya, Świat Natury, Morelowy peeling ultra oczyszczający

Soraya, Świat Natury, Morelowy peeling ultra oczyszczający

Regularne złuszczanie naskórka pobudza odnowę komórkową, odświeża cerę i odmładza jej wygląd. Peeling doskonale przygotuje skórę na przyjęcie składników aktywnych w dalszych etapach pielęgnacji. Wyjątkowa formuła peelingu jest bogata w ekstrakt z owoców moreli o działaniu nawilżającym i oczyszczającym oraz rozdrobnione łupinki orzecha królewskiego, które odpowiadają za doskonałe własności ścierające i usuwają martwy naskórek.
Rezultat: Idealnie gładka skóra, Czysta i promienna cera, Mniej widoczne pory, Mniej zaskórników
Rozprowadź peeling na wilgotnej skórze twarzy, szyi i dekoltu. Masuj okrężnymi ruchami przez ok. 3 minuty. Następnie dokładnie spłucz wodą i osusz twarz ręcznikiem. Unikaj kontaktu z oczami. Stosuj 1-2 razy w tygodniu.

Fajny peeling

Tylko szkoda, że ciężko go dostać (poza rossmannem i hebe). Świetnie ściera, jest ostry. Nadaje się nawet do peelingu dłoni. Przyjemnie wygładza i usuwa suche skórki. Bardzo ładnie pachnie. Niestety nie jest wydajny.

Przyjemny kosmetyk

Zalety:
- peeling do ciała dobrze oczyszcza skórę, ma dużo ścierających drobinek
- ładnie pachnie
- jest delikatny dla skóry wrażliwej
- wygodna tubka
- niska cena
- pozostawia skórę odświeżoną, miękką w dotyku, gładką i jedwabistą

lubię

Jest to bardzo przyzwoity peeling. Łagodny w swoim działaniu. Drobinki są niewielkie i ładnie złuszcza martwy naskórek. Skóra po użyciu jest miękka i gładka. Wspomagał mnie w walce z niedoskonałościami. Przyspieszał gojenie krostek czy ranek. Poprawiał stan mojej skóry.
Jest teraz dosyć trudno dostępny dla mnie, bo nigdzie nie mogę go znaleźć.

Najlepszy!

Mam suchą, wrażliwą i naczynkową skórę i nie powinnam w ogóle peelingować jej mechanicznie... ale jednak nic nie zastąpi porządnego wyszorowania się raz na jakiś czas;-) Peelingu Soraya używam już od wielu, wielu lat, a że stosuję go może z 2 razy w miesiącu, to też starcza na baaardzo długo (zwłaszcza, że jest niesamowicie wydajny). Dla mnie jest idealny: gęsty (stosuję go na obficie zwilżoną twarz i zawsze wielokrotnie zwilżam też ręce podczas tarcia), ale za to kremowy i pomimo wielu dość ostrych kuleczek/łupinek ani trochę nie podrażnia. No właśnie - mnogość drobinek trących jest jego główna zaletą - większość peelingów ma ich tak mało, że "gonię" je palcami na twarzy. Zapach ma taki sobie - już się chyba przyzwyczaiłam i jest dla mnie neutralny. Za to efekt jaki osiągam po jego zastosowaniu jest cudowny - idealnie wypolerowana, lśniąca, zaróżowiona skóra:-) Dodam, że zawsze obowiązkowo po peelingu nakładam jakąś maseczkę, co też może łagodzić efekt ścierana. Opakowanie ok - duża tuba (150ml), może nawet nieco za duża przy moim stosowaniu (kupiłabym o połowę mniejszą, jakby była), z dobrym zamknięciem na klik, nieco ciężko się wyciska peeling przez małą dziurkę, a pod koniec opakowania trzeba ją rozciąć żeby wydobyć kosmetyk (jak się okazało "resztka" zapełniła cały 50ml słoiczek po kremie!), ale mi to nie przeszkadza. Duży plus także za cenę oraz dostępność. Próbowałam wielu peelingów, ale ten to mój hit!

Nie do końca

Pomimo tylu dobrych ocen mi nie przypadł do gustu. Zakupiłam go w sumie przez przypadek - potrzebowałam peeling i wzięłam co lepsze pierwsze z brzegu do koszyka.

Jednak podczas używania zauważyłam, że jest gęsty i ciężko się go rozprowadzało po twarzy mimo, że była cala mokra od wody. Czułam się jakbym położyła jakąś gęstą maź na twarz, próbowała to rozprowadzić pomimo, że nie bardzo chciało i wstrzymując wdech, ponieważ zapachu też nie polubiłam chciała go szybko usunąć co też trochę przyszło z trudem. Po wysuszeniu twarzy nie czułam żeby skóra była oczyszczona i odświeżona. Peeling spełnił swoje podstawowe zadanie - złuszczył naskórek, ale nie było w nim tego czegoś co by mi się spodobało wręcz przeciwnie - był nieprzyjemny.

Do plusów oprócz złuszczania naskórka zaliczę cenę za taką wielką tubkę, to, że jest on bardzo wydajny, oczywiście dostępność i to, że pomimo, że to gęsta maź, która ciężko współpracuje ze skórą to nie podrażnił jej.

Pod minusami pozostawiam to, że jednak nie oczyszcza dla mnie wystarczająco, nie mogłam wytrzymać tego zapachu oraz konsystencja.

Opakowanie skończyłam z wielką ulgą. Nie wrócę do niego, wolę szukać dalej.

Kiepski

Minusy :
- peeling jest zbyt gęsty
- zamiast pachnieć, zaczyna drażnić
- miałam wrażenie, że kładę błoto na twarz - STANOWCZO ZA GĘSTY
- wypryski jak miałam, nadal mam

nie polecam.

bardzo dobry peeling!

Skusiłam się na niego po przeczytaniu składu, kilku pozytywnych opinii, a poza tym była promocja w aptece;)
Po kilku tygodniach stosowania wiedziałam że będę do niego wracać.

Niżej plusy i minusy:
+usuwa oznaki poszarzałej skóry
+nie jest wodnisty, bardzo bogaty w złuszczające drobinki
+naprawdę gruboziarnisty- nie podrażnia i nie "zarysowuje" naskórka, dobrze i dokładnie ściera, nie niszczy skóry
+przyjemnie wygładzona skóra
+nie pozostawia dziwnej warstwy na skórze
+bardzo wydajny
+przyjemny zapach
+regularnie stosowany utrzymuje buźkę w dobrym stanie
+tani

-niekoniecznie usuwa zaskórniki

Zużyłam już około 3 opakowań, po każdym użyciu efekt jest równie dobry. Jeden z lepszych peelingów jaki miałam.

Bardzo dobry peeling za niewielkie pieniądze

Pojemność: 150ml
Cena: ok. 10-12 zł
Dostępność: drogerie

Opis producenta:

Zakupiłam ten peeling na jednej z rossmannowskich promocji. Dość dużo o nim słyszałam na polskim urodowym YouTube, więc postanowiłam sprawdzić, czy w tych wszystkich ochach i achach znajduje się choć ziarnko prawdy.

Kosmetyku w opakowaniu jest całkiem dużo, a sama tubka jest miękka i łatwo wydobyć z niej produkt do samego końca. Zatyczka też się nie zacina, ani nie pęka; a kilka razy tubka mi spadła, więc miała ku temu możliwość.

Peeling swoim wyglądem przypomina mocno zbity, mokry piasek z kawałeczkami małych kamyczków. Bałam się, czy nie okaże się zbyt ostry dla mojej cery, ale nic takiego się nie stało. Faktycznie jest to produkt dobrze oczyszczający, a skóra po jego użyciu jest miękka i gładka w dotyku. Z naprawdę uporczywymi zaskórnikami jednak sobie nie radzi, ale przestałam już wierzyć, że cokolwiek mi na to pomoże. Łatwo go zmyć z twarzy. Jeżeli po peelingu nałożymy maseczkę, możemy cieszyć się delikatną i gładką skórą przez kilka dni.

Używam go raz w tygodniu i zauważyłam, że przy tak regularnym stosowaniu poprawił wygląd mojej skóry. Dłużej zachowuje ona gładkość i miękkość i jest wyraźnie w lepszym stanie. Produkt jest poza tym bardzo wydajny, używam jednego opakowania od wakacji i mam jeszcze 1/3 tubki.

Ma przyjemny, morelowy zapach, który nie drażni nosa.

Nie jest drogi, a sprawdza się całkiem przyzwoicie. Warto wypróbować.

Plusy i minusy:
+ wygodna tubka
+ szalenie wydajny
+ przyjemny zapach
+ przy regularnym stosowaniu poprawia kondycję skóry
+ faktycznie dobrze oczyszcza
+ tani i łatwo dostępny

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Poprawny

Cóż by można rzec o tym peelingu? Hmm sama nie wiem. Niby jest ok, ale czegoś mi w nim brakuje...

Zalety:
- duża pojemność
- wydajny
- wygodne opakowanie
- przystępna cena
- bardzo dużo drobinek, które się nie ropuszczają
- dobrze złuszcza naskórek

Wady:
- jak dla mnie ma dość odpychający zapach
- nie czuję wystarczającego dla mnie oczyszczenia skóry

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

mnie nie urzekł

Naczytałam się całej masy pozytywnych opinii na temat tego peelingu, więc zapragnęłam go mieć. Nie czekałam długo, przy okazji kolejnych zakupów od razu trafił do mojego koszyka.

Tubka 150ml tego peelingu kosztowała około 11zł. Jak na jego wydajność, mało. Zaliczam na plus.
Druga sprawa to zapach, który dużo osób chwaliło. Mi się nie podoba. Nie wyczuwam w nim nic z moreli, może chodzi o morelę pół nadpsutą, to wtedy tak. Pachnie morelą.
Konsystencję ma gęstą. Kolor brzydki. Widać dużo drobin peelingujących. Drobiny te są ostre, ale nie na tyle, żeby wykonać nimi solidny peeling.
Jego stopień peelingowania w skali 1-5 oceniłabym na 3.
Po jego użyciu efektów w wyglądzie cery nie widzę. Wielki plus za to, że nie podrażnia. Jednak pomagać, też nie pomaga.

W wielkim skrócie to już kolejny kosmetyk, który jest mi obojętny i bez którego się obędę.

Daję trzy gwiazdki.
*za wygodne opakowanie. Zdecydowanie wolę tubki. Peelingu do twarzy używamy przez długi czas, więc lepiej nie dotykać palcami całego produktu
*za cenę, dostępność, wydajność. Swoją tubkę mam od lutego, a do końca roku wystarczy mi na pewno. Używam go raz, dwa razy w tygodniu, a nie mam pewności czy mąż mi nie podkrada. Wydajność bardzo dobra
*za brak podrażnień. Co prawda nie widzę też efektu, ale sporo peelingów robi mi źle, także delikatność tego doceniam.

W wielkim skrócie po raz drugi.
Można spróbować jeśli nie widzimy lepszej alternatywy. Ja się więcej nie skuszę.

Używam tego produktu od: luty 2015
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tuby

Mój ulubiony peeling do twarzy

Używam go od wielu lat, wcześniej opakowanie miało zupełnie inną szatę graficzną niż na zdjęciu, a niedawno nastała kolejna zmiana i oprócz wyglądu znacznie zmieniła się pojemność opakowania - zmalała, i to o POŁOWĘ, ze 150 na 75 ml, a niestety cena pozostała bez zmian, co wywołało u mnie pewien niesmak... Ale i tak nadal go kupuję, bo nie znalazłam lepszego. Mimo wszystkich zmian działanie produktu wciąż pozostaje niezmienne - bardzo dobrze ściera i oczyszcza skórę, polecam zwłaszcza fanom mocnych zdzieraków o niezbyt wrażliwej skórze, delikatesom niekoniecznie. :)

Używam tego produktu od: ok. 6 lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Zadowalający.

Bardzo dobry produkt w dobrej cenie.

+ Polska firma.
+ Duże i wygodne opakowanie.
+ Zapach.
+ Idealnej wielkości drobinki złuszczające. Dla wrażliwców mogą być zbyt duże.
+ Dobre złuszczanie i wygładzenie.

- Wad nie zauważam.

Używam tego produktu od: lipiec 2015