Venita, Naturel, Szampon do włosów przetłuszczających się z ekstraktem z pokrzywy

Szampon skutecznie myje tłuste włosy i skórę głowy. Przeciwdziała przetłuszczaniu.

bardzo dobry

Dużym plusem jest cena, lekko żelowa konsystencja i to że dobrze myje i ogranicza przetłuszczanie.
Stosuję go głównie do zmywania olejków.
Nie plącze włosów ale też nie pomaga w rozczesywaniu.
Zapach też niczego sobie.
Pieni się dobrze ale trzeba go starannie wmasować we włosy.
Przezroczyste opakowanie pozwala śledzić ubytek szamponu. Wydajny, starcza na długo.

Minusem jest mała dostępność.

Kupię go ponownie, gdyż stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry ;) polecam dla osób o niewymagających włosach szukających prostego szamponu do oczyszczenia skóry głowy i włosów.

Używam tego produktu od: w trakcie
Ilość zużytych opakowań: 2. butelka

Gdyby tak nie obciążał...

Kupiłam ten szampon w Daily Shop przypadkiem, akurat w tym punkcie nie było szamponu ziołowego Polleny, więc sięgnełam po ten oto szampon.
Kosmetyk ma gęstą konsystencję, jest przezroczysty i ma mało intensywny, nieokreślony zapach.
Po pierwszych 2 użyciach efekt był zachwycający. Włosy były miękkie, nawilżone jak po odżywce, nie poplątane, a w dodatku wolniej się przetłuszczały! Niestety z czasem szampon starsznie obciążył włosy, miałam wrażenie, że tuż po myciu były przyklapnięte i znowu przetłuszczone.
Zużyłam połowę opakowanie, może kiedyś jeszcze do niego wrócę. Plusem na pewną są niska cena i to, że produkt jest polski.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0,5x400ml