Dr Irena Eris, Normamat, Nawilżający sebo - normalizujący krem na noc

Dr Irena Eris, Normamat, Nawilżający sebo - normalizujący krem na noc

Normamat to pierwsze rozwiązanie z zastosowaniem Intelligent Sebo Technology, które pozwala na inteligentną pielęgnację cery normalnej i mieszanej, która miejscowo przetłuszcza się i miejscowo ma skłonność do przesuszania, niezależnie od wieku.
Krem do stosowania na noc o intensywnych właściwościach regulujących, polecany do codziennej pielęgnacji cery normalnej i mieszanej. Sebo - normalizacja polega na stabilizacji wydzielania sebum i optymalnym poziomie nawilżenia skóry (uzyskanie równowagi hydro - lipidowej). Dzięki unikalnej kompozycji specjalnie wyselekcjonowanego naturalnego nektaru kwiatowego oraz bioaktywnej pochodnej cynku skóra staje się jedwabiście gładka i zmatowiona. Zawarte w kremie immu - ultrasomy sprawiają, że wzrasta naturalna odporność skóry na niekorzystnie czynniki środowiska zewnętrznego.
Krem stosować codziennie wieczorem, nanieść na oczyszczoną skórę.
Polecany do codziennej pielęgnacji cery normalnej i mieszanej, niezależnie od wieku

Warty zakupu

Ten krem naprawdę mnie zaskoczył, gdy już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek znajdę jakiś dla siebie :D dobrze działa na moją młodą, mieszaną cerę, gdy chcę ją doprowadzić do normalności, zostawia ją miękką i wyciszoną. Jedynym minusem może być cena, ale krem jest bardzo wydajny, mam go już bardzo długo, mimo, że jest go dosyć mało.

KOlejny dobry kremik z serii

JAk uwielbiam jego brata na dzień tak i temu nie będę obojetna.

PLUSY
-ładnie nawilża
-pięknie pachnie
-wydajny
-szybko się wchłania
-łatwodostępny
-nie zaycha mojej mieszanej cery

MINUSY
- chyba tylko cena ale czekam na promocję żeby zakupić go w pełnowymiarowym opakowaniu

Ilość zużytych opakowań: 1 op 20 ml

Ulubieniec z tej serii :)

I znów hymn pochwalny ku członkowi rodziny Normamat... ;)

Długo szukałam kremu na noc, który nie przetłuszcza nadmiernie skóry, nie wchłania się godzinami oraz dobrze nawilża skórę.

Ten krem tak ma!
Jest idealny pod każdym względem. Ma bardzo lekką konsystencję (nieco bogatszą niż nektar nawilżający na dzień), która w zetknięciu ze skórą błyskawicznie się wchłania i matuje. Matuje znacznie wyraźniej, niż krem na dzień, co jest o tyle przyjemne, że po wstaniu z łóżka człowiek nie świeci się jak natłuszczona patelnia ;) Od razu po aplikacji kremu można położyć się do łóżka, rozpuścić włosy, nie martwiąc się, że poduszka przyklei nam się do policzka, czy że te świeżo umyte włosy natłuścimy kremem do twarzy.

Krem na noc doskonale wygładza skórę, wzorowo nawilża i odpręża. Ma przy tym bardzo delikatny zapach, dla mnie nieco owocowy, jak reszta rodzeństwa z serii :)

Jak dla mnie, numer jeden. Zero konkurencji :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

genialny

Zakupiłam na promocji obie wersje na dzien i na noc.
Wersja noc:
Jestem pod naprawde wielkim wrazeniem! Bardzo dobry produkt godny polecenia z czystym sumieniem. Rano moja twarz nie jest jak "polana olejem" :)
Plusy:
-spełnia swoją funkcję! Czyli:
Pochłania nadmiar sebum
Reguluje wydzielanie sebum
Matuje
Nawilza
Poprawia kondycje skóry
Odżywia
Ma fajna konsystencje
Przyjemny zapach

Jezeli chodzi o minusy to jedynymi jakich sie doszukalam to cena i pojemnosc wzgledem ceny. Troche dla mnie kosztowny, ale oczywiscie dla kogos moze byc to nie wielki wydatek:)) dlatego nie odejmuje za to gwiazdki ,poniewaz produkt spełnia swoje zadanie, a cena jest dla każdego sprawą indywidualna:)