Avon, Poranny blask (Krem na dzień)

Avon, Poranny blask (Krem na dzień)

Ostatnio nabyłam ten oto krem i muszę powiedzieć, że nigdy nie byłam tak zadowolona z kremu na dzień tej oto firmy. Skóra po nim nie jest tłusta bardzo szybko się wchłania i buźka jest taka delikatna! Dodatkowo chroni przed wolnymi rodnikami i wygładza zmarszczki (choć tego nie spostrzegłam bo mam go dopiero 2 tygodnie).

Moja skóra jest zadowolon

mimo, iż podobnie jak wiele krytykujących ten krem kobiet mam tłustą cerę - jestem z niego zadowolona. Nie zostawia tłustego filtru, szybko się wchłania i moja twarz "czuje" się po nim bardzo przyjemnie rozświetlona. W przeciwieństwie do wielu kremów, a właściwie prawie wszystkich, których próbowałam - nie powoduje pojawienia się gnębiących mnie, a zupełnie niestosownych w moim wieku (30 lat) wyprysków. Stosuję go więc na co dzień - i latem i zimą.

nie dla mnie

Dla suchej skory moze bylby dobry, ale na mojej, sklonnej do swiecenia, wyglada tragicznie :( Skora nie jest rozswietlona tylko zolta i blyszczy sie niemilosiernie. Krem sie kiepsko wchlania i nie nawilza. Kupilam go na lato, na wyjazd, ale niestety musialam na gwalt szukac czegos innego, bo po uzyciu tego kremu wstydzilam sie pokazac ludziom na oczy. Jedyna zaleta to zapach - taki cytrusowy.

rozczarowanie

uzywalam go juz jakis czas temu, zaraz po tym jak trafil do katalogu. jedyne jego zalety to zapach i cena-za to 2 gwiazdki!!!
nie nawilza, zostawia na twarzy jakis dziwny film.
Drobinki rozwietlajace zbyt duze, widoczne, efekt dosc kiczowaty. Poza tym zostawaly na dloniach, mozna bylo przez nieuwage pobrudzic ubranie.
ogolnie kiepski

extra

ja się w nim zakochałam :)każdy ma inną cerę - jednym zostawia tłuste smugi, a mi w moją suchą twarz wchłania się w 3 sekundy, choć go nie skąpię.rozswietlenie też się pięknie zgrało z kolorem mojej twarzy.może go ulepszyli, bo teraz wygląda trochę inaczej niż na zdjęciu i ma logo 'solutions'jedyne, do czego można mieć 'ale' to niezbyt udane zamykanie tubki, jest to jednak bardzo malutki minusik Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i będą następne!

calkiem dobry

Krem rzeczywiscie rozswietla, ale nie stosuje go na cala twarz tylko raczej pod oczy i daje to calkiem niezly efekt. jesli wezmie sie jego odpowiednia ilosc to mozna sobie poradzic z tlustym filmem. generalnie jest dla mnie prawie identyczny z balsamem rozswietlajacym nivea body, taka sama konsystencja itd. minusem jest to, ze wcale nie nawilza, a efekt rozswietlenia jakos nie utrzymuje sie dlugo.

milusi

Leciutki, szybko sie wchlania, slicznie pachnie,bardzo wydajny. Zostawia te zlote drobinki, ktore na mojej twarzy dzialaja cuda, wydaje sie gladsza i jasniejsza :-)Bardzo wygodnie opakowanie na wyjazdy. Wracam do niego kazdej wiosny.Dalabym mu 4*, ale ma jedna paskudna ceche: te troche kremu ktore sie wycisnie w nadmiarze nastepnego dnia jest zastygniete w blonke, nadajaca sie tylko do zdjecia i wyrzucenia. W ten sposob marnuje sie sporo kremu :-(Ilość zużytych opakowań: 3Mój komentarz: ...

Marny

Jak dla mnie jest bardzo kiepski:((Czulam sie jakbym miala maske na twarzy. Zapach...lepiej nie mowic.... Walkowal mi sie na twarzy a jesli chodzi o rozswietlanie to twarz miala jakis taki zoltawy odcien i wygladalo to okropnie:(((Ilość zużytych opakowań: jedno i zadnego wiecej

nie lubię

Mnie również nie przypadł do gustu. Efekt rozswietlenia owszem jest, ale nieładny, jakiś taki żółty; poza tym nizbyt dobrze się rozprowadza, tworzy smugi; a no i zapach też niezabardzo. Nie polecam.

koszmarek...

NIEWATPLIWIE ROZSWIETLA!!! Blyszcalam po nim jak nigdy dotad... Pozostawia tlusta powloke, ktora nie chce sie wchlonac - nieprzyjemne uczucie... I tak okropnie blyszczy... Brrr... Nigdy wiecej.

może być

Powiem, że nawet mi odpowiadał. Doskonale nadaje się na lato - buźka się po nim na pewno nie świeci i jest ładnie rozświetlona. Nie ma on może jakichś specjalnych właściwości pielęgnacyjnych, bardziej chyba nadaje sie dla młodych osób. Poza tym - jest wydajny i cenę ma w porządku.Ilość zużytych opakowań: 1

Ładnie rozświetla.

idealny do rozświetlenia twarzy.zawiera połyskujące drobinki,które dyskretnie migoczą w każdym świetle.to mi się w nim bardzo podoba,bo efekt rozświetlenia jest widoczny,ale i jest bardzo delikatny :) śliczny zapach i miła konsystencja.przy dłuższym stosowaniu nadaje skórze zdrowy koloryt,nie taki samoopalaczowy,tylko ładnie opalony :) no ale...no właśnie nie traktowałabym tego kremu,jako kremu pielęgnacyjnego ;) bo wogóle nie nawilża,wręcz ściąga skóre i to fakt pozostawia na skórze tłusty film. ja go stosuje właśnie bardziej do roświetlenia twarzy.mój sposób na ten krem:nakładam krem nawilżający,potem krem "Poranny blask"(ale nie za dużo),a potem pudruje twarz sypkim pudrem.Absolutnie nie nadaje się jako baza pod podkład,bo się wałkuje.lubie go bardzo jako rozświetlacz i za wysokie filtry.jest bardzo wydajny.

ściąga mi buzię :(

dziwny ten krem.Konsystencja i zapach ok.Nawey jak nakładałam to wydawało mi się, że się polubimy ale niestety jak dla mnie ściąga mi skóre na buzi, błyszcząc się ( to pewnie te złote drobinki).Absolutnie nie odczułam nawilżania.Opinia koleżanki:bardzo ładnie wyglada na jej buzi,nadaje jej zdrowy wygląd i koloryt.Koleżanka zadowolona z niego bardzo.