Venita, Henna Color, Odżywka do włosów z ekstraktem henny

Venita, Henna Color, Odżywka do włosów z ekstraktem henny

Odżywka zawiera naturalny ekstrakt z henny, który regeneruje, wzmacnia i odżywia strukturę włosów, zmniejsza łamliwość końcówek. Włosy stają się jedwabiste w dotyku i pełne blasku.
Do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów.
Sposób użycia: odżywkę wmasować w wilgotne włosy. Pozostawić przez 2 - 3 min. Dokładnie spłukać. W przypadku dostania się odżywki do oczu natychmiast przemyć je wodą.

Całkiem dobra

Skusiłam się ze względu na zawartość ekstraktu z henny. Odżywka ładnie pachnie, dobrze rozprowadza się na włosach i nie ścieka. Trzymałam ją ok. 10 minut. Włosy po wysuszeniu były miękkie w dotyku, łatwo się rozczesały i dobrze układały. Po kilku kolejnych użyciach odżywki czuć, że są grubsze i dzięki temu po ułożeniu włosów fryzura wydaje się być pełniejsza. Cena odżywki niewygórowana.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie

dobry

Kolor: biała, perłowa, z żółtawym połyskiem

Konsystencja: dość gęsta

Zapach: typowy dla odżywek, produkt niearomatyzowany

Moje wrażenia: Ciężko przy nakładaniu odżywki uzyskać efekt papki na włosach. Nawet przy nakładaniu dużych jej ilości. Włosy są takie jakby wmasować w nie odżywkę bez spłukiwania.. Przy spłukiwaniu kosmetyku nie są takie śliskie jak w przypadku innych produktów, być może ta odżywka zostawia mniejszą warstwę surfaktantu na włosach. Po wysuszeniu włosy są inne w dotyku, ale nie stają się one bardziej "śliskie". Sprawiają za to wrażenie grubszych w dotyku. Nie zauważyłam też pojawiania się rozdwojonych końcówek podczas używania tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1 całe opakowanie

Dobra i niedroga

Nie mogłam nie wypróbować tej odżywki ponieważ już sprawdziłam balsam koloryzujący z henną i szampon podtrzymujący kolor więc zabrałam się za testowanie Zalety:
- wyraźnie poprawia kondycję włosów
- niezbyt gęsta konsystencja
- dobrze rozprowadza i trzyma się na włosach
- niedrażniący, przyjemny zapach
- nie obciąża włosów
- włosy są miękkie i delikatne w dotyku
- niska cena
Wady
- jak dla mnie za duże opakowanie do zużycia

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno jeszcze nie zużyte do końca

Dobra

Już po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam poprawę kondycji włosów. Włosy wcześniej szorstkie nabrały miękkości i łatwiej się rozczesują. Po miesiącu zauważam, że zdecydowanie mniej włosów wypada co wcześniej mnie trochę niepokoiło. Uważam, że odżywka dobrze zdała egzamin.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Wzmacnia włosy

Odżywkę zakupiłam razem z szamponem tej serii gdyż dostałam rabacik przy zakupie obu sztuk :)
Odżywka ma przyjemny zapach. Po nałożeniu na włosy nie spływa, tak więc przez kilka minut można ją spokojnie potrzymać na włosach. Odżywia włosy co czuje się zaraz po umyciu. Wysuszone włosy łatwo się rozczesują i ładnie połyskują. Stosuję ją 2-3 razy w tygodniu po każdym myciu i czuję, ze moje włosy wzmocniły się.

Używam tego produktu od: od miesiąca