Manhattan, Easy Match Make Up (Podkład dopasowujący się do skóry)

Manhattan, Easy Match Make Up (Podkład dopasowujący się do skóry)

Pojemność 27,3 ml

Idealnie dopasowuje się do koloru i struktury skóry. Pozwala skórze oddychać, daje uczucie nawilżenia i zapewnia nieskazitelne naturalne wykończenie. Długotrwały. testowany dermatologicznie.
Posiada filtr SPF 18.

Fajny podkład

Bardzo przyjemny podkład na codzień. Krycie ma średnie lub nawet słabe ale nie mam wielu niedoskonałości więc dla mnie jest w porządku. Dobrze się utrzymuje - w pracy nie muszę się poprawiać. Jest lekki, praktycznie niewidoczny na skórze. Świetnie rozprowadza się gąbką lub pędzlem, palcami też daje radę. Nie wysusza i nie włazi gdzie nie trzeba. Skóra wgląda po nim lekko i naturalnie. Świetne opakowanie - widać ile produktu pozostało, nic się nie wylewa i nie cieknie.

Nawet dobry

Używałam tego produktu przez długi czas, dlatego, że nie mogłam znaleźć równie jasnego podkładu. Mam co do niego mieszane uczucia. Nie jest zły, ale do ideału brakuje mu wiele.
Plusy:
+nie zapycha
+jasne odcienie
+pompka
Minusy:
-daje uczucie lepkości
-po kilku godzinach twarz wygląda na tłustą
-zapach

Nie jest to zły produkt, ale jak dla mnie za bardzo "czuć" go na twarzy.

Niczego sobie

Podkład rzeczywiście dopasowuje się do skóry( oceniam kolor classic ivory 32). Jest bardzo wydajny, starczył mi na 2 mies( niekiedy mieszałam go z innym podkładem).
Co do działania samego podkładu to jak najbardziej godny polecenia, pod warunkiem, że nie ma się zbyt dużych problemów ze skórą, ponieważ krycie jest bardzo słabe.
Plusy;
* wydajność
* zapach (jak dla mnie całkiem ok)
* pompka idąca ku górze
* rzeczywiście wtapia się w skórę
Minusy;
* słabe krycie

+/- cena, jeśli chodzi o wydajność to w sumie adekwatna, ale jeśli chodzi o działanie w tej cenie można znaleźć coś innego. Po prostu wydaje mi się, że jest to podkład dla osób, które nie muszą zbyt dużo ukrywać - wtedy jest idealny. Może jeszcze kiedyś do niego powrócę, ale napewno będę czekać na promocję :D a narazie szukam dalej :)

nie ma mowy

kupiłam podkład i puder, puder nazywał się soft compact powder natural look. ani podkład ani puder mnie nie zachwyciły.

+brak

-bardzo się leje i wszystko dookoła brudzi
-niewydajny
-NIC nie kryje, jakbym się smarowała wodą
-bardzo podkreśla suche skórki
-zapchał mnie razem z tym pudrem

był taki beznadziejny, że po prostu wywaliłam go do kosza.

Lekki podkład na lato

Oceniam produkt w poprzednim opakowaniu.
Podkład mam od zeszłego roku, chętnie stosuję go w cieplejszych porach roku, ponieważ jest lekki. W gorące dni nie waży się i nie spływa z twarzy, u mnie daje ładne, satynowe wykończenie. Kryje delikatnie, posiadaczki cery tłustej z dużą ilością niedoskonałości nie będą zadowolone. Dobrze sprawdza się na cerze naczynkowej. Utrzymuje się przez kilka godzin, nie ciemnieje na twarzy, po aplikacji staje się właściwie niewidoczny. Utrwalałam go wieloma różnymi pudrami, zarówno droższymi jak i tańszymi i z każdym z nich "współpracował" równie dobrze. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń poza tym, że mógłby nieco bardziej kryć i mieć gęstszą konsystencję, ponieważ spływa z palców. Aplikacja jest łatwa i nie ma obaw, że pojawią się smugi.Pewnie jeszcze do niego wrócę...:)

Jasny, ale różowy

Oceniany kolor: 30 Soft Porcelain
Plusy:
- jasny kolor
- trwały
- lekko kryje, wyrównuje koloryt
- nie wchodzi w pory, nie zbiera się w zmarszczkach
- nie ciemnieje
- nie błyszczy się
- cena w miarę przystępna
- wygodne opakowanie z pompką

Minusy:
- kolor 30 Soft Porcelain wpada w róż

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Trwały i natualny

Po tym jak z drogerii internetowych zniknął Manhattan Natural Mat w obłędnie taniej cenie i odpowiednim dla mnie kolorze i kryciu postanowiłam kupić Easy Match Make Up, mając jakieś zaufanie do Manhattana (pudru clearface używam non stop)

Akurat trafiła się promocja -50% w Rossmanie, więc kupiłam go za 15zł. Od razu zaznaczam, ze nie jest wart ponad 30zł. Dorwałam najjaśniejszy odcień, chociaż jeden ciemniejszy też mógłby być dobry.

Plusem jest to, że długo utrzymuje się na twarzy jak dotychczasowe produkty Manhattan. Nie robi maski, jednakże bardzo kiepsko się wtapia w skórę i wchłania. Muszę sporo się nagimnastykować żeby rozprowadzić go równomiernie. Zanim nałożę puder również muszę odczekać dłuższa chwilę niż w przypadku innych podkładów, ponieważ po przypudrowaniu go potrafi nadal się rozmazać i widać nieestetyczne zaschnięte już smugi połączenia podkład - puder.
Na plus zasługuje moim zdaniem najlepszy sposób dozowania podkładów (kremów też, czegokolwiek) : buteleczka z tłokiem. Nigdy nie kupuję szklanych buteleczek z rurką w środku, ponieważ gdy przestaje lecieć produkt, nie da się otworzyć takiej szklanej \'konstrukcji\' a dużo podkładu zostaje. W przypadku tłoka nie ma mowy o jakimkolwiek zmarnowaniu produktu.
Ogółem podkład jest dużo droższy i gorszy niż produkt który został wycofany z oferty. Najgorzej, gdy ktoś zmienia coś co było dobre. Jednakże na plus na pewno zasługuje długotrwałość, dobre krycie po uprzednim dobrym rozprowadzeniu i praktyczna aplikacja

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca - 3 miesiące

Sama nie wiem.

Byl to moj pierwszy podklad i w sumie do czasu byl dobry. Nie wymagam wiele, chodze do szkoly, chce tylko by byl dosc lekki oraz mial chociaz lekkie krycie - nie mam wiele do zakrywania a po to mam korektor. Kupilam drugie opakowanie. Odkladalam podklad co jakis czas, ogolnie przez jakis czas uzywalam probek innych a byly miesiace gdzie radzilam sobie z korektorem. Dzis zmylam makijaz - od kilku dni do niego powrocilam. Mam na policzkach wysypke czerwonych plamek i juz wiem, ze go nie kupie i zaraz poszukuje nowego podkladu ktory kupie. Ps: krycie niezbyt mocne

Używam tego produktu od: krócej niż rok

Meh...

Plusy:
-kolor nr 30 nadaje się nawet dla bladziochów
-lekkie plastikowe opakowanie, w którym widać zużycie produktu
- dość lekki

Minusy:
-nie jest bardzo trwały
-potrafi się ważyć
-mało wydajny

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Może być

Trafiłam na ten produkt w poszukiwaniu jasnego odcienia. Po używaniu przez rok, mieszaniu z innymi podkładami mogę stwierdzić, że produkt:
- ma bardzo leistą konsystencję,
- pozostaje prawie niewidoczny na skórze,
- daje uczucie nawilżenia,
- trochę świeci się w ciągu dnia,
- dosyć szybko się kończy,
- daje naturalny efekt.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Gorąco polecam!

Dla mnie jest po prostu idealny.
Po pierwsze, to jeden z niewielu podkładów drogeryjnych, który ma odpowiednio jasny kolor, nie muszę go rozjaśniać, a blada jestem na pewno.
Po delikatnym wklepaniu cienkiej warstwy wygląda na skórze bardzo naturalnie, bez efektu maski. Myślę, że krycie można nabudowywać, choć ja na jakieś inne niedoskonałości przykrywam korektorem.
Po przypudrowaniu utrzymuje się na mojej skórze cały dzień.

Jedyne co może być dla niektórych problemem, że kolor nie wchodzi w tony żółte, a różowe. Ale nie jest to tak zauważalne i jak świnka wyglądać nie będziemy. ;)

Ilość zużytych opakowań: Jedno. Jestem w trakcie drugiego

Naturalnie wygląda, ale...

Małe krycie - co jednak daje efekt taki, że wygląda naturalnie i nie robi efektu maski.
Nie utrzymuje się długo - zależy też kto co rozumie poprzez pojęcie "długo", ponieważ ja oczekuję, że podkład nałożony z rana, pod wieczór nadal będzie wyglądał "w miarę", a ten podkład na wieczór jest już tak "starty", że ledwo co na tej twarzy jest).
Stosunkowo duża gama kolorystyczna - sama nieraz mam mały problem przy wyborze podkładu, bo często są na mnie za ciemne. Tutaj akurat odcień najjaśniejszy bardzo dobrze wpasowuje się w mój odcień skóry i nie odcina się. ;)
Chociaż sama raczej nie mam problemu z suchymi skórkami, to jednak gdy czasem jakieś się pojawią, to ten podkład ich nie podkreśla.
Nadaje się raczej do skóry suchej i/lub normalnej. Raczej nie polecałabym go do tłustej / mieszanej.
Konsystencja baardzo rzadka.
Opakowanie bardzo wygodne, z pompką. Posiada również "tłok", który pozwala na zużycie podkładu niemalże do samego końca. ;)
Podsumowując - podkład bardzo ładnie wygląda na twarzy, bo naturalnie, jednakże osobiście szukam podkładu, który będzie bardziej kryjący i długotrwały. ;)

Używam tego produktu od: dwóch - trzech miesięcy