Olay, Complete Care, Krem odżywczy na noc

Olay, Complete Care, Krem odżywczy na noc

Specjalna formuła z hydro-perełkami pomaga przywrócić naturalny poziom nawilżenia i zapewnia uczucie natychmiastowego komfortu.

Krem dostarcza skórze odżywcze składniki podczas snu, kiedy jest ona na nie najbardziej podatna, a także pobudza naturalne procesy regeneracyjne naskórka.

Skóra nabiera witalności, staje się aksamitna, gładka i pełna blasku. Krem szybko się wchłania, więc skóra może naturalnie oddychać przez całą noc.

Cena: ok. 30zł / 50ml

super

efekty dużo lepsze niż się tego spodziewałam i to już po kilku dniach stosowania!:) cera ma bardziej jednolity koloryt, pory są mniej widoczne, jest bardziej sprężysta i wygląda poprostu na zdrowszą... Polecam:)

Używam tego produktu od:tygodnia

tak, tak

Kremik jest fajny, ma bardzo lekką, przyjemną konsystencję, nie czuć go na skórze a jednak jest :) Nawilza i czuję sie taka zrelaksowana...
Plus za zapach, aplikację, wchłanianie i miekkość buzi po użyciu.

Teraz minusy: gratuluję pomysłu z podważaną plastikową osłonka. Przy pierwszym otwieraniu wywaliłam pół kremu...
Drugą (i ważniejszą kwestią) jest niepokojąca ilość krostek (i całkiem sporych kroch), które zaobserwowałam odkąd uzywam tego kremu.

Ale ponieważ dopiero zaczynam swoją przygodę z olay, a jestem wrażliwcem i alergikiem - dam mu szansę i zobaczymy.

dałam mu szansę i warto było. Już 3 opakowanie :)
Polecam.
W ogóle lubię Olay
Używam tego produktu od: dawna

Idealny :)

Przez dluzszy czas szukalam kremu odzywczego na noc, ktory nie bylby przeznaczony dla kobiet po 25 roku zycia :) Przyznam z e w ogole lubie ta firme wiec zdecydowalam sie na ten kremik ..w gruncie rzeczy jesli chodzi o odzywcze kremy na noc to nie ma zbyt duzego wyboru .. w kazdym razie kupilam ten krem i po raz kolejny sie nie zawiodlam :) Skora po nim jest rzezcywiscie odzywiona, nawilzona i pieknie pachnie ..do tego szybko sie wchlania ..czego chciec wiecej .. ? :D

Używam tego produktu od:miesiaca

tak i nie

Prawdą jest że ten krem niestety wysusza skórę, rzeczywiście budzę się rano z przesuszoną skórą, ale faktem jest że od czasu kiedy zaczęłam go używać stan mojej skóry się poprawił, ma ładniejszy kolor i pojawia się znacznie mniej niespodzianek i za to daję 3 a nie 2 gwiazdki

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Nie polecam

Średniak jak dla mnie, zadnego efektu nawilżenia a do tego rano skóra ściągnięta jeszcze bardziej, zdecydowanie lepszy Nivea Visage na noc i do tej opcji powrócę. A Olay jestem bardzo zawiedziona i na pewno nie skuszę się już więcej na kosmetyki tej serii. A ten słoiczek do kosza.Używam tego produktu od: 1 mieśiąc

rewelacja

Bardzo dobry krem na noc.
Dobrze nawilża, szybko sie wchłania nie pozostawiając filmu na skórze.
Rano skóra jest matowa, gładka i nawilzona.
Porównując z nivea visage moge stwierdzić, że jest nawet lepszy od nivea - przynajmniej do zimy będę go używać, bo jest lżejszy.
Nie zapycha, nie uczula.

No i ma jeszcze jedną zaletę - ślicznie pachnie :)

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:narazie 1

świetny!!!

Zdecydowanie najlepszy krem na noc jaki miałam. Lekka i przyjemna konsystencja. Krem szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na twarzy (czego nie znoszę), a równocześnie "czuję" że na tej twarzy jest. Dobrze nawilża i odżywia, nie zapycha. Gdy zdarzy mi się przesadzić z glinką i mam skórę suchą jak wiórek - krem ten jest najlepszym dla niej ratunkiem. Szybko ją regeneruje, zaczerwienienia znikają i w ogóle robi się delikatna i przyjemna.
POLECAM!!!

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:ok. 1

super:)

Jestem bardzo zadowlona z tego kremiku...Ma bardzo miła konsystencje, przyjemny zapach i szybko sie wchlania. Rano czuje, ze moja skora jest bardzo dobrze nawilzona.Moim zdaniem poprostu iIdealny kremik na noc

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2 opakowania

nigdy więcej

Zachęcona pozytywnymi recenzjami tego kosmetyku postanowiłam go wypróbować. I to był błąd.
Z ręką na sercu to najgorszy krem na noc jaki stosowałam. Według mnie krem na pewno nie jest odżywczy, co najwyżej lekko nawilżający.
Zapach jest przeciętny, konsystencja lekka, przez co krem szybko się wchłania, ale najważniejszy jest efekt stosowania, a w moim przypadku byl on po prostu koszmarny. Posmarowałam się nim na noc a rano mialam twarz pełną drobnych pryszczy i grudek, po drugiej nocy było jeszcze gorzej. Szybko wróciłam do swojego starego kremu i sytuacja powróciła do normy. Dodam że nie posiadam jakiejś specjalnie wrażliwej cery i nigdy wcześniej nie miałam takich problemów.
Jedno jest pewne - to nie kosmetyk dla mnie i wolę trzymać się od niego z daleka.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jeden słoiczek

sprawdza sie

Krem ma bardzo przyjemny zapach i konsystencje. Nie podraznia skory, nie powoduje zadnych niepozadanych reakcji, wypryskow itd. Co jest wielkim plusem nie zostawia tlustego filmu na twarzy, blyskawicznie sie wchlania. Mimo ze ma ograniczone wlasciwosci odzywcze, przy mojej mieszanej cerze sprawdza sie znakomicie. Jednak nie polecalabym osobom o suchej skorze.

U?ywam tego produktu od:
Ilo?? zu?ytych opakowa?: 1

BEZ SUPER EFEKTU!!

Owszem ma miły zapach ,nie powoduje żadnych podrażnień . Produkty OLAY u mnie nie powodują reakcji alergicznej jak większość kosmetyków.
Używam kremów tej firmy ze względów bezpieczeństwa ale super efektu nie widzę.
JEST NIESZKODLIWY ALE PRZEREKLAMOWANY.

Używam tego produktu od:2006

nie zachwycił mnie

Po raz drugi dałam szansę firmie Olay i znów nie jestem zadowolna. Kremik ma dobrą, treściwę konsystencję, jednak - jak dla mnie - znikome właściwości nawilżające i odżywcze. Po zastosowaniu wprawdzie błyskawicznie się wchłania, co można uznać za plus, ale rano budzę się za to ze ściągniętą skórą twarzy. Natomiast, mimo że to krem na noc, sprawdza się na dzień pod podkład. I tylko dlatego daję 3 gwiazdki. Dodam, że nie zauważyłam poprawy kondycji mojej cery.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:połowa 1