Olay, Complete Care, Krem odżywczy na noc

Olay, Complete Care, Krem odżywczy na noc

Specjalna formuła z hydro-perełkami pomaga przywrócić naturalny poziom nawilżenia i zapewnia uczucie natychmiastowego komfortu.

Krem dostarcza skórze odżywcze składniki podczas snu, kiedy jest ona na nie najbardziej podatna, a także pobudza naturalne procesy regeneracyjne naskórka.

Skóra nabiera witalności, staje się aksamitna, gładka i pełna blasku. Krem szybko się wchłania, więc skóra może naturalnie oddychać przez całą noc.

Cena: ok. 30zł / 50ml

EEEE.. SŁUCHAM ??

Niestety posuje mu srednia...miałam podrazniona , przesuszona skore ,a dodam ,ze typ mojej cery to tłusty.Kupiłam go zachecona opiniami na wizazu i sie suuper zawidłam. Rano wstałam z jeszcze bardziej piekaca, czrwona skóra ! Moze jest ok do cery nieproblematycznej ! U mnie sie nie sprawdził nic a nic!! Oddałam chłopakowi , ktory jest zadowolony wiec daje 3 ***

Rewelacja!!!!!!!!!!!!

Właśnie kończe moje pierwsze opakowanie. Nie lubię się rozpisywać, ale moim zdaniem to najlepszy krem na noc. A tak właściwie, on, suche chusteczki i krem do mycia twarzy uratowały mi cerę!!!!! Nigdy wcześniej nie miałam tak gładkiej i dobrze nawilżonej cery!!!! Napewno będę się go trzymała!!!

Bardzo dobry krem na noc,usuwa zmeczenie,rano buzka jest promienna i wyglada zdrowo.Ma ladny zapach i fajna konsystencje,jest bardzo wydajny,bardzo dobrze nawilza moja czesto odwodniona skore,nie zatyka porow i jak na razie jest to pierwszy moj krem numer jeden

bardzo dobry

Bardzo fajny kremik - bardzo dobrze sie wchłania, rano buzia jest wypoczęta i swietnie nawilżona. Odkąd go używam pojawia mi sie również mniej wyprysków.
ilość zużytych opakowań: 2
Recenzja: ...

Dobra porcja nawilżenia

To moj 1szy krem na noc,wiec nie mam za bardzo porownania. Pierwsze co mnie zauroczylo w tym kremie to konsystencja-nie jest rozwodniona tylko taka bardziej zbita,dzieki czemu nakladanie go przed snem na buzie i dekolt jest czysta przyjemnoscia:-) krem naprawde dobrze nawilza,nie zostawiajac na mojej mieszanej cerze tlustej warstwy (choc wcale by mi to nie przeszkadzalo,w koncu to krem na noc).rano skora jest wypoczeta i zdrowa. polecam.

dobry

krem ma świetną konsystencję , otlua twarz puchową kołderką :) super zapach , i wszystko było by ok gdyby nie fakt , że przy kończeniu 1 słoiczka zaczeła lekko swiędzieć mnie skóra , co jest zjawiskiem bardzo dziwnym w moim przypadku bo nigdy jeszcze nie zareagowałam alergicznie na krem. Tak wiec pewnie już go nie kupię z obawy o uczulenie , tak poza tym krem super i tego mi własnie szkoda ......:(

mój nocny przyjaciel ;)

nie mogę się doczekać, kiedy nałożę go na twarz, szyję i dekolt. Wydajny, cudownie się rozprowadza, natychmiast wchłania a cera jest matowa i milutka, nie ma wcale reakcji uczuleniowej, choć jak dobry kream na noc działa podobno b. intensywnie. Dla mnie superowy!:)

rewelacyjny

Krem całkowicie mnie zaskoczył, mam cerę mieszaną, po tym kremie nie wyskoczyły mi żadne niespodzianki, twarz była rano wypoczęta, miała jednolity kolor, była gładka. krem bardzo wydajny. Jednym słowem jest SUPER!!!

całkiem dobry

dobrze nawilża , świetnie się wchłania bez pozostawiania jakiejś tłustej warstwy i klejenia się do poduszki brrr ładnie wygładza skórkę tylko troszkę mało wydajny ale ogólnie całkiem całkiem

bardzo mi się podoba

Opakowanie mogłoby być lepsze, mimo że słoiczek ma zabezpieczenie, ale i tak uważam, że tubki czy buteleczki z pompką są lepsze, higieniczniejsze. Kremik ma lekką konsystencję i prześlicznie, a przy tym bardzo delikatnie pachnie. Bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, skóra oddycha. Rano cera rzeczywiście jest ładnie nawilżona, gładziuteńka i wygląda zdrowo. W dodatku krem jest w przystępnej cenie! Polecam.

całkiem dobry

Krem ma delikatną konsystencję, przyjemny zapach, dobrze się rozprowadza. Bardzo dobrze nawilża i nieco rozjaśnia skórę. Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że się lepi po nałożeniu przez jakąś godzinę, ale nie zauważyłam, żeby zatykał pory (mam cerę mieszaną). Ogólnie bardzo polecam.

Używam tego kosmetyku: od miesiąca / ilość zużytych opakowań: 1

krem na piatke!

Oczarowana wersja tego kremu na dzien zakupilam krem na noc.
Rowniez jestem z niego bardzo zadowolona.
Stanowi swietne uzupelnienie dziennej pielegnacji.
Szybko sie wchlania,nie pozostawia tlustej warstwy,dobrze odzywia,skora jest gladka i ladnie wyglada z rana;krem ma delikatny zapach,higieniczne zamkniecie.
Rowniez goraca polecam!