Estee Lauder, Pure Color, Velvet (lakier do paznokci)

Estee Lauder, Pure Color, Velvet (lakier do paznokci)

Sześć zmysłowych, nasyconych odcieni, dających efekt aksamitnego wykończenia.
Nie blaknie na słońcu, trwały, odporny na odpryskiwanie, szybko wysycha. Specjalnie zaprojektowany pędzelek pozwala na aplikację lakieru zaledwie trzema podstawowymi pociągnięciami. Śliczna buteleczka - "kostka lodu".

piękny połysk

bardzo podoba mi się połysk jaki mają te lakiery, nasycone i eleganckie
posiadam jeden kolor klasyczną czerwień
kryją już przy pierwszej warstwie, dość długo się utrzymują a do tego to śliczne opakowanie :) polecam
cena troszkę wysoka ale warto

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Niezwykła głębia koloru

Kolejna wariacja na temat Pure Color, właściwie kolekcja kolorów. Skusiłam się na jeden i szybko uznałam, że zasługuje na swoją odrębną kategorię i recenzję, jest rzeczywiście przepiękny! Kolory autentycznie sprawiają wrażenie trójwymiarowych, właśnie aksamitnych, a to dzięki solidnym dodatkom połyskujących drobinek w tym samym kolorze, ale innych odcieniach (np. czerwony lakier, jasna i ciemna czerwień "pyłków"). Paznokcie wyglądaja prawdziwie luksusowo.
Wystarczy jedna warstwa, lakiery doskonale kryją.
W przeciwieństwie do swoich poprzedników (Pure Color i Pure Color Crystal), dość dobrze się trzymają - 3 dni na pewno.