Bio Cosmetic, Botanic Garden, Krem regenerujący do rąk i paznokci `Miód & wanilia`

Odżywczy krem do zniszczonych rąk i paznokci. Unikalna kombinacja mlecznych protein i wyciągu z miodu ujędrnia i nawilża, jednocześnie hamując rogowacenie skóry, łagodząc podrażnienia i głęboko odżywiając tkankę.

Słodki zapach, wydajność i poręczne opakowanie

Przypadła mi do gustu buteleczka z pompką i zapach, więc nie wahałam się wypróbować, choć nie znałam wcześniej tej firmy. Kusiła również niska cena, w promocji za niecałe 5 zł (za pojemność aż 250 ml). Kremik świetnie się sprawdził i po wykończeniu pierwszego od razu kupiłam kolejny.

Plusy:
+ prześliczny, słodki zapach, dokładnie taki, jak lubię (choć wydaje mi się, że był mimo wszystko przyjemniejszy przy pierwszym opakowaniu, widocznym na zdjęciu; drugie kupiłam już po jego zmianie - a właściwie zmianie designu etykiet - i tu zapach był już nieco mniej intensywny i bardziej kremowy niż słodki)
+ bardzo wydajny
+ niska cena
+ fajnie nawilża dłonie
+ szybko się wchłania, nie pozostawia ich lepkich
+ opakowanie z pompką

Minusy:
- trudno dostępny, pojawia się jedynie okresowo w Mediq w Galerii Krakowskiej
- nawilżenie jest dość krótkotrwałe, nie jest to głębokie odżywienie, ale przy braku większych problemów z dłońmi spokojnie wystarczy

Jak dla mnie super kremik, gdy znów się pojawi to pewnie kupię kolejne opakowanie. Czasem produkty mało znanych firm okazują się być perełkami.

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć
Ilość zużytych opakowań: dwa

Świetny, wydajny, łatwy do aplikacji, pięknie pachnie :)

Krem dostałam w prezencie- z racji wykonywanego zawodu- dłonie miałam wiecznie przesuszone, skórę na nich nieprzyjemnie napiętą.

Krem Bio Cosmetic Botanic Garden to zmienił- świetnie się wchłania, na prawdę pięknie pachnie ( ja mam ten o zapachu migdałowym ) i przede wszystkim jest Bardzo poręczny (...resztki z tubki... ) i baaaardzo wydajny ( stosuję od kilka miesięcy regularnie i dopiero teraz zamówiłam kolejne opakowanie ).

Pozostawia dłonie nawilżone, nie klejące.

Ale minusem jest to, że trudno dostać go w drogeriach - a kupując przez internet trzeba płacić drugie tyle za przesyłkę. Wie ktoś gdzie można go dostać - warszawa/okolice ?

Ilość zużytych opakowań: 1 duże 250 ml

Dobry kremik

Poszukiwałam fajnego kremu z pompką i pewnego razu natknęłam się na ten we wrocławskim Leclerc\'u. Cena była przystępna, na półce były tylko 3 opakowania więc kupiłam choć nigdy wcześniej nie słyszałam o tej firmie i postawiłam w łazience obok mydła do rąk, abym mogła go użyć po każdym myciu ;)

Plusy:
+ ładny, delikatny zapach
+ opakowanie z pompka
+ dobra konsystencja (krem spływa po ściankach opakowania, więc długo można używać pompki, ale ostatecznie i tak trzeba rozciąć opakowanie)
+ przy regularnym stosowaniu dłonie są całkiem dobrze nawilżone i gładkie, skórki przy paznokciach nie są suche
+ krem zostawia przyjemny film na dłoniach, ale się nie lepi
+ przystępna cena

Minusy:
- dostępność (właściwie widziałam je tylko w jednym sklepie)
- trzeba trochę poczekać aż się wchłonie
- wymaga częstego stosowania

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno