Tołpa, Huminea Strefa T, Żel do mycia twarzy (do cery trądzikowej, z niedoskonałościami)

Łagodny, a zarazem intensywnie oczyszczający żel do mycia twarzy. Nie zawiera mydła. Dokładnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, łagodzi podrażnienia i zmniejsza wydzielanie łoju. Ściąga rozszerzone pory i wygładza powierzchnię skóry. Posiada właściwości antybakteryjne, przyspiesza ustępowanie zmian trądzikowych. Stosowanie żelu rano i wieczorem pozostawia uczucie nawilżenia i świeżości.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol (and) Thymus Vulgaris, Propylene Glycol (and) PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Sodium Lactate (and) Sodium PCA (and) Inositol (and) Glycine (and) Fructose (and) Urea (and) Niacinamide (and) Sodium Benzoate (and) Lactic Acid, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Peat Extract, Panthenol, Triclosan, Parfum, Tetrasodium EDTA, Sodium Chloride, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-diol

Gorąco polecam!!

Ten żel jest cudowny <3
Testowałam już wiele żeli z górnej i dolnej półki, ale żaden nie był tak dobry jak ten...

+ idealnie oczyszcza
+ nie ściąga skóry
+ bardzo pomaga z krostkami
+ przyjemnie lekko chłodzi
+ po użyciu skóra jest wygląda na odprężoną i jest pięknie rozświetlona
+ przyjemny zapach, jakby męskiej wody toaletowej, bardzo delikatny
+ świetna konsystencja; przy wyciśnięciu jest to taka galeretka, po nałożeniu na zwilżoną twarz świetnie się pieni i rozprowadza
+ cena
+ ładne, estetyczne opakowanie
+ niewiarygodna wydajność!!

średniaczek

Nawet nie najgorszy. Fajnie oczyszcza, bez problemu usuwa makijaż, przyjemna konsystencja która dobrze się rozprowadza. Skóra po myciu nie była ściągnięta, tylko miło odświeżona. Nie zauważyłam jakiejś poprawy na skórze, była jedynie ładnie odświeżona.

Idealny

Żel zakupiłam za namową koleżanki. Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do alergii. Jako jedyny nie ściąga i nie podrażnia mojej skóry. Pory są wyraźnie zwężone.

Świetny!

Przekonuję się do kosmetyków z Tołpy. Żel dobry, skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia, nie ma po nim wrażenia ściągniętej skóry. Jak dla mnie rewelacja :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Jest ok!

Skórę wrażliwą, mieszaną z niedoskonałościami trochę wysusza i napina. Ale jest w porządku! Natomiast do demakijażu w ogóle nie polecam! Oczy strasznie mi po nim łzawią!

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:

Dobry

Bardzo dobry żel za niewielkie pieniądze. Jest delikatny, nie podrażnia i nie przesusza skóry. Dobrze się pieni. Skóra po jego użyciu jest faktycznie oczyszczona i odświeżona.Używam tego produktu od: kilku miesięcy

Tak

Kupiłam go w promocji z kremem do twarzy za 20zł i za taką cenę jest rewelacyjny. Tołpa przekonuje mnie do siebie coraz bardziej. Ale do rzeczy. Żel jest delikatny, ale dokładnie oczyszcza skórę, zmywa makijaż, nie wysusza, jest dość wydajny. Ma świetny, charakterystyczny zapach, poręczną tubkę i przyjemną nawet bez promocji cenę. Skład również wydaje mi się poprawny. Nie zwalcza zaskórników, nie matuje jakoś znacząco. Nie mam większych problemów z cerą, więc mnie pasuje. Kupię pewnie znów.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze

ok

Ogólnie jestem zadowolona z tego żelu.Jest wydajny,dobrze się pieni,usuwa zanieczyszczenia.Ma ładny, delikatny zapach.Nie wysusza skóry i powoduje ściągnięcia,chociaż lepiej stosować krem po jego użyciu.
Nie wiem czy kupię ponownie,bo stosowałam lepsze żele do mycia twarzy.Ale ogólnie polecam do wypróbowania.Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

przecietny

Plusy:
+ zapach jest w porzadku. Jest wprawdzie troszke gorzkawy, ale nie narzekam, bo moglby byc gorszy :rolleyes:
+ dobrze myje
+ nie podraznia skory
+ wydajny (juz odrobinka wystarcza na uzycie)
+ wygodne opakowanie (stoi na zakretce)

Minusy:
- nie pomaga na swiecenie strefy T. niestety :(
- nie rozni sie niczym od kazdego innego przecietnego zelu do mycia twarzy

Generalnie zachwycona nim nie bylam, ale dobrze zmywal, wiec jakichs wiekszych zarzutow do niego nie mam. Nie kupie ponownie, poniewaz nie bylo to nic specjalnego.

Używam tego produktu od: ponad roku

Zlikwidował zaskórniki!

Żel jako pierwszy do tej pory zlikwidował ciemne zaskórniki z mojego nosa, a wszelkie rozszerzone pory po jego użyciu są idealnie czyste, JEDNAK tylko gdy używam go w określony sposób: biorę prysznic przez ok. 15-20 minut, w tym czasie skóra staje się rozmiękczona i pory otwierają się i dopiero wtedy myję twarz żelem - efekt super czystej cery. Wcześniej myłam twarz przed prysznicem i efekt był dużo gorszy, żel prawie w ogóle się nie pienił (a pod prysznicem pieni się ładnie). Konsystencja żelu jest co prawda &quot;tępa&quot; i po wyciśnięciu z tubki żel łatwo ucieka z rąk.

bardzo ładnie pachnie i to w nim lubię najbardziej:) uprzyjemnia poranną pielęgnację bo na wieczór mam wrażenie że za słabo oczyszcza. Denerwuje mnie jego konsystencja, po wyciśnięciu trudno rozprowadzić w dłoniach i zawsze trochę ląduje w umywalce:/ nie mam jakichś wielkich problemów z trądzikiem więc w tej kwestii się nie wypowiadam, mi ani nie pomaga ani nie szkodzi;) taki o zwykły ładnie pachnący żel do buzi

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Takie niewiadomo co

W sumie to bardzo dziwny żel. Fakt że nie uczula, ładnie pachnie i dobrze się pieni - za to powinny być 3 gwiazdki ALE... zupełnie nie leczy skóry. W sumie używam go i nie widzę żadnej poprawy stanu skóry. Nie mam też efektu czystej skóry - czasem myję buzię 2-3 razy. Tak jakby nic nie robił. Nie lubię używać produktu dla samego używania.
Producent obiecuje wiele ale nie spełnia obietnic. Zawiodłam się mimo, że inne produkty Tołpy są naprawdę dobre :)
Tak więc temu żelowi podziękujemy, nie kupię go ponowie bo są lepsze

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze