IsaDora, Perfect Moisture Lipstick (Pomadka nawilżająca)

IsaDora, Perfect Moisture Lipstick (Pomadka nawilżająca)

Formuła oparta na czystych olejkach roślinnych. Posiada kremową konsystencję. Dostępna w dużym wyborze kolorystycznym: w odcieniach matowych, perłowych, klasycznych, awangardowych Nie zmienia koloru i nie rozmazuje się.
Substancje czynne:
Pantenol - nawilża i zmiękcza,
witamina E - wzmacnia i chroni przed działaniem wolnych rodników,
filtry słoneczne - zapobiegają przedwczesnemu starzeniu.

w sztyfcie
nawilżające, kryjące

niezwykle trwała

Pomadkę otrzymałam wraz z kwietniowym glossy boxem. Muszę przyznać, że zarówno je kolor, jak i jakość mnie zachwyciły i z pewnością wypróbuje pozostałe kolory. Szminka jest niezwykle trwała, utrzymuje się na ustach cały dzień (po drobnych poprawkach), nie klei się, daje jedwabiste wykończenie. Nie brudzi naczyń, nie "zlizuje" się podczas jedzenia. Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Uzależnienie

Kocham tą pomadkę i za razem nienawidzę.
Mam cudowny krwisto czerwony kolor (139 winter red) trzyma się naprawdę długo, nie zostawia śladów, tylko czemu producenci wycofali się z produkcji tak idealnej czerwieni??!!!

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

bardzo przyzwoita i trwała

Zacznę od tego, że mam kilka ulubionych odcieni pomadek i staram się z każdym kolejnym zakupem kupić albo dokładnie taką samą, albo w zbliżonym odcieniu. Rzadko eksperymentuję, a te pomadki były takim uda się-albo nie uda.

Kupiłam je w promocyjnych mini-zestawach, które z okazji Dnia Kobiet miał w ofercie Merlin: lakier do paznokci, pomadka i błyszczyk. Wszystko w dopasowanej do siebie kolorystyce. Kupiłam dwa takie zestawy, zwłaszcza że kosztowały ok. 25zł (tak mi się wydaje).

Odcienie, które mam to: 77 "Satin Pink" i 78 "Vivid Pink". Pierwszy to perłowy róż, drugi - perłowa fuksja. Podczas gdy pierwszy jest bardziej zimowy, to drugi doskonale wpisuje się w obecne modne trendy na mocny kolor na ustach (pod warunkiem, że zachowamy umiar w pozostałych elementach makijażu).

Pomadki są niewielkie - 2,5g i raczej nie jest to pełna wersja, mimo tego są bardzo poręczne. Dobrze się nakładają, nie rolują się, ani nie zbierają w załamaniach ust i są bardzo trwałe. Czy najwilżają - raczej nie czuję tego efektu, z pewnością nie wysuszają, a to już wiele.

Bardzo się cieszę, że je kupiłam, eksperyment się udał. Jednak bardzo bym się zastanawiała, czy kupić je w regularnej cenie - jeśli Merlin znów będzie miał promocję na te kosmetyki, sprawdzę co mają w ofercie.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

Ulubiona

Cudowna pomadka,odkąd zakupiłam jedną pomadkę Isa Dora teraz nie wyobrażam sobie bez nich kosmetyczki.

Na plus:

+Piekny kolor

+ Czasem utrzymuje się na ustach nawet do 5h,co dla mnie jest fenomenem

+ Faktycznie nawilża

+ Opakowanie nie dość,że cieszy oko,to jeszcze samo sie nie otworzy w torebce

+wydajna,jedna warstwa nadaje kolor,jak w opakowaniu

+bardzo przyjemna,kremowa konsystencja

+ trwałość 24 m-ce od otwarcia

Minusów brak,bo za taką jakość i wydajność cena nie jest aż taka wygórowana.

zdecydowanie tak.

Świetna szminka w przystępnej cenie.
Mam odcień 148- Red Rush. Jest przepięknie czerwona ! Co w połączeniu z delikatnym podkreśleniem oczu i gładką buzią, daje niesamowicie elegancki efekt . Moje usta ładnie nawilża, kolor fakt- niezbyt trwały, konieczne są poprawki , częstsze niż w przypadku drugiego mojego faworyta - Pupa Diva\'s Rogue.

Zapach Isadory delikatny, szminkowy ale niezbyt intensywny. Lubię mieć ją na ustach, lubię do niej wracać. Zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjscia jest według mnie idealna, klasyczna.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobra pomadka nawilzajaca

Moje przygody ze szminkami to sporadyczne eksperymenty, zakonczone niepowodzeniami, ze wzgledu na to, ze wiekszosc pomadek tworzyla skorupe na ustach, wysuszala i zbierala sie w kacikach ust. Z ta pomadka jest inaczej.

Krotko przedstawie jej plusy:

- dobrze nawilza, nie tworzy skorupy
- duzy wybor kolorow, ja mam NudeCream
, zakupilam mala wersje tej szmineczki za okolo 20 zl, do wyprobowania idelana cena i wielkosc (2,5g).
- ladne opakowanie, eleganckie i co najwazniejsze, z zabezpieczeniem, czyli nie otwiera sie wtedy, gdy nie trzeba.
- dobrze sie naklada- jau zywam do tego pedzelka
- znika z ust rownomiernie

a teraz minus:

- utrzymuje sie bardzo krotko, dlatego odjelam pol gwiazdki, chociaz nie jets to szminka dlugotrwala, ale jednak troche za krotko. Po naniesieniu jej na usta, odciskam delikatnie nadmiar szminki i niestety malo jej na ustach pozostaje.Poniewaz kolor szybko znika to trzeba czesto poprawiac makijaz, przez co moze byc ta pomadka uznana za niewydajna.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

polecam

Mam szminkę w kolorze 47 Summer Red. Nie jest to klasyczna czerwień, a wpadająca w róż. Bardzo ciekawy kolor. Szminka długo utrzymuje się na ustach, nie wysusza ich, nie zbiera się w kącikach. Trzeba uważać malując się, bo lubi wychodzić "poza". Jak dla mnie, trochę za wysoka cena, ale produkt naprawdę super.

cudowna

Jest to jedna z moich ulubionych pomadek. Mam kolor koralowy.

Pomadka dobrze nawilża, jest dosyć trwała i ma soczysty ładny kolor.

Nie akcentuje suchych skórek na ustach, nie zbiera się w ich kącikach i jest po prostu przyjemna w użytkowaniu.

Dobra o każdej porze roku

Czego chcieć więcej? :)

Używam tego produktu od: kilka ładnych miesięcy wszystkie pory roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1...

Fajna

Mam dwa jasne kolory - 145 oraz 30. Oba subtelne, eleganckie, delikatnie satynowe. Szminka jest miękka, elastyczna, dobrze się rozprowadza. Trwałość taka jak w przypadku większości szminek - taka sobie. Nie wysusza ust, nie gromadzi się brzydko w kącikach, nie odbija na zębach. Estetyczne opakowanie.
Jest łatwo dostępna, gama kolorystyczna w teorii bogata, niestety, gdziekolwiek się udałam, kolory były bardzo przetrzebione i nie zawsze można było sprawdzić tester, co uważam za duże uchybienie.
Dobry stosunek ceny do jakości. Generalnie - polecam!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

OK

Bardzo dobra pomadka. Co prawda nie odczułam aby jakoś specjalnie mocno nawilżała usta, ale na pewno ich nie wysusza. Trwałość raczej tradycyjna. Plus za to, że jest bezzapachowa. Opakowanie jest estetyczne i dobrze się zamyka.

Używam tego produktu od: rok

Piękne usteczka

Ja ze swojej strony polecam jak najbardziej:)
Mam akurat taką czerwoniasta (nie wiem jaki to numer w odcieniach),ale bardzo intensywny, zmyslowy i kobiecy. Od dawna szukalam wlasnie takiego odcienia czerwonego, jest idealny.
Pomadka naprawde dlugo sie utrzymuje, zwlaszcza gdy sie nie je i nie pije za duzo. Sama bylam w szoku, ze tak dlugo sie trzyma.
Łatwa w rozprowadzaniu i dobrze nawilza usta.
Jedyny minus, a wlasciwie to nie wiem czy miunus, ze schodzi nierownomiernie (ale czy jakas pomadka schodzi rownomiernie?).

Używam tego produktu od:1 miesiąc

moja ulubiona

Mam kolor 35 natural beige. Kolor akurat taki jak lubię, moim zdaniem dość trwała, łatwo się nią maluje.
Opakowanie bardzo ładne, trwałe, nie otwiera się samo wtedy kiedy nie trzeba. Wad nie stwierdziłam.

Używam tego produktu od:roku