Dermesa, Płyn na pękającą skórę stóp i rąk

Dermesa, Płyn na pękającą skórę stóp i rąk

Kosmetyk ziołowy o delikatnym, roślinnym zapachu - prawie nie wyczuwalnym, bez konserwantów, barwników, zagęszczaczy i sztucznych aromatów. Doskonale nawilża, regeneruje i chroni skórę: suchą, szorstką, zniszczoną, zrogowaciałą, przemrożoną (przywraca normalny, zdrowy wygląd), pękającą (nawet głębokie pęknięcia skóry regeneruje od 3 do 7 dni sprawiając, że skóra staje się gładka i miękka).

regenerujące, na popękaną skórę, nawilżające, wygładzające
kremy do rąk, kremy do stóp
zapachowa
lekkie
popękana, z defektami, sucha

zależy

ciągle mam nadzieję że odkryję tani, ziołowy, naturalny, genialny kosmetyk
i dlatego ciągle kupuję jakieś naturalno-ziołowe cuda
30ml tego płynu nabyłam za 9zł, co nie jest mało, zważywszy, że w tych okolicach można mieć niezły krem do stóp
konsystencja stwarza problemy - nie ma jak tego aplikować - ani nalać na rękę bo przecieka ani pryskać, bo wtedy połowa ląduje w powietrzu dookoła
trzeba aplikować naprawdę mało - 1 psiknięcie na każdą stopę to w sam raz, bo inaczej zostawia na stopach i wewnętrznej stronie dłoni warstwę, nie lepką, ale taką dziwną, mam wrażenie jakby stopy sie pociły mocno
lepiej jest na wierzchu dłoni - tam tego uczucia nie ma,
nawilża, ale chyba lepiej sie sprawdzi na skórze po prostu suchej i szorstkiej niż zrogowaciałej, chociaż razem z pumeksem i moczeniem nóg daje radę
plusem jest to, że wsiąka szybko i robi sie w ogóle niewyczuwalny, idelany na dzień, nawet stopy w klapkach się nie ślizgają, po warunkiem ze nie używamy go dużo!
o wiele lepiej sprawował sie na rękach - nawilża na długo, czuć jego działanie nawet po myciu rąk, dodatkowo nawilża skórki wokół paznokci
30ml wystarczyło na prawie 2miesiące używania 2 razy dziennie na stopy, często też na ręce

Ilość zużytych opakowań: 1 małe 30ml

Rewelacja!

Kupiłam kiedyś mojej mamie, która niestety odstawiła go na półkę, bo sposób używania wydał jej się zbyt skomplikowany (tzn. aplikować ileś tam razy dziennie itp.) I tak sobie stał i stał, a mi pięty pękały i pękały... No i przypomniało mi się o nim. Kupiłam porządny pumeks, spryskałam stopy dermesą... I efekt jest naprawdę pozytywny! Może stopy nie wyglądają jak w reklamie (cóż, nie mam w oczach photoshopa), to już nie muszę się na pewno martwić o dziury w rajstopach itp. Działa szybko i jest skuteczny. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka dni?
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

Rewelacyjny !

Szokujące działanie. Nie sądziłam, że cokolwiek pomoże przesuszonej i zniszczonej skórze moich rąk. Specyfika mojej pracy wymaga bardzo częstego mycia rąk i na dokładkę stosowania rękawiczek. Masakra. Przetestowałam wiele kremów również z serii dermokosmetyków i nic. Oczywiście poza krótkotrwałą poprawą brak było jakichkolwiek dłuższych efektów. Niedawno przez przypadek przeczytałam o Dermesie i podeszłam do niej bardzo sceptycznie. Nie oczekiwałam cudu. A tu szok - skóra jest gładka a nie szorstka, sprawia wrażenie delikatnej i nawilżonej. Po prostu zauważyłam poprawę i to znaczącą. Denerwujący jest zapach choć jest bardzo delikatny i lepkości jaka jest na skórze. Ale zniosę wszystko bo nareszcie jest produkt zasługujący na KWC i to za 8 złotych(30 ml).

Używam tego produktu od:w trakcie

Genialny

Kupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu i bardzo się cieszę, że trafiłam na ten specyfik. Żaden krem do stóp nie potrafi tego co ten płyn. Już po kilku użyciach skóra na stopach, w tym oczywiście piętach, jest delikatna, gładziutka i miękka. Zużyłam pół buteleczki latem ub. roku, resztę zużyję niedługo, jak będzie trzeba odsłonić stopy. I na pewno kupię znowu, bo dla mnie to jest rewelacja, KWC.

Używam tego produktu od:pół roku

skuteczny

Najpierw dostałam probke kremu w plynie z firmy, potem zakupilam jedno opakowanie w aptece, sa efekty, skora jest gladka, jasniejsza , produkt b. wydajny - wystarczy przy czestym uzywaniu na dwa miesiace,Dla mnie osobiscie wygodnieszy w uzyciu niz krem - zauwazyłam ze nalezy go dozowac częściej ale w malych porcjach ( kilka kropel) wtedy sie b.dobrze wchlonie i nie ma uczucia lepkości..Zaważylam tez że pielęgmnuje naskorek wokol paznokci.Wcieranie go w paznokcie sprawia , ze naskórek nie przywiera do paznokcia i b.wolno rosnie.

Używam tego produktu od:2 m-cy

Mały czarodziej :-)

Miałam problem z malymi zaziorkami na pietach ,zadne kremy sobie nie radzily :-/
Kupilam ww i juz po 1 aplikacji poczulam i zobaczylam poprawe.

Płyn uzynil z emam gladkie ,miękkie piety w zaledwie tydzien przy codzinnej 1 razowej aplikacji.

Szybko sie wchłania,nie lepi sie ,nie zostawia tlustej warstwy.

Minus za opakowanie i spsob aplikacji -wolalabym w postaci kremu.
Ale za tak rewelacyjne dzialanie i tak niska cene jestem wstanie mu to wybaczyc.

bardzo wydajny.

dla mnie KWC.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Nic specjalnego

A na mnie ten produkt nie robi żadnego wrażenia. Nawet w najmniejszym stopniu nie regeneruje suchej skóry, nie wchłania się dobrze - mimo, że nietłusty, na skórze pozostawia nieprzyjemną, lepką warstwę. Nawilżenie jest krótkotrwałe.
PS. Czy naprawdę nikt jeszcze nie zauważył, że znakomita większość opinii nt. Dermesy ma cechy typowego spamu reklamowego? Zastanawiający jest też fakt, że produkt dodał do bazy KWC... sam producent.

świetny!

mialam tak wysuszona skore, ze zaden kosmetyk mi nie pomagal dopoki nie kupilam Dermesy. jest to fantastyczny kosmetyk o małej liczbie składników, nie uczulający i rewelacyjnie nawilżajacy. Nie pozostawia tłustej warswy,
Rewelacja!

R E W E L A C J A !

Długo się głowiłam jak sobie poradzić z suchymi, szorstkimi i pękającymi piętami. Wszystkie eksperymenty kosmetyczne skończyły się tym że obecnie mam w domu drogerię z kremami do stóp ;-> Na szczęście na Wizażu dokopałam się do DERMESY. Zakupiłam małe opakowanie płynu w sklepie zielarskim i zaczęłam używać 2 razy dziennie na moje koszmarne pięty. Po 3 dniach stosowania widziałam dużą poprawę a po tygodniu...... NOWE STOPY! Jeszcze nigdy nie miałam tak zadbanych i gładkich pięt! Wszystkie problemy z suchą skórą i z pękającymi piętami zniknęły. Pięty są nawilżone, miękkie i gładkie. Teraz stosuję na całe stopy i żaden inny specyfik nie jest mi już potrzebny :-)
Gorąco polecam :-)Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: drugie

nieskuteczny

Po ponad 2 tygodniach stosowania (zgodnie z instrukcją producenta) moje stopy są nadal dziurawe. A producent deklaruje że po 3-10 dniach leczone są nawet głębokie pęknięcia. Nic z tego :( I jakieś żółte sie moje stopy porobiły. Troszkę śmierdzi, ale da się ścierpieć. Daję 2 * za to że po uzyciu jest rzeczywiście uczucie nawilżenia, choć krótkotrwałe.

Używam tego kosmetyku ponad 14 dni

dobry, ale....

No to ja będę pierwszą osobą, która tak strasznie nie jest zachwycona. Po pierwsze-powinna byc inna konsystencja tegoż specyfiku, płyn jest mało wygodny. Po drugie (i ważniejsze) płyn działa może na pękająca skórę, ale na zgrubiałą niestety nie. Po nasmarowaniu skóra jest miękka, fakt, ale jak się raz zapomni wetrzeć to wszystko wraca do stanu poprzedniego...
Ale zasadniczo jestem na tak :) tylko nie z takimi wielkimi zachwytami