Estee Lauder, Lucidity (Puder sypki)

Estee Lauder, Lucidity (Puder sypki)

Puder sypki przeznaczony dla cery suchej, normalnej i mieszanej. Zapewnia nieskazitelną, rozświetloną twarz. Spłyca optycznie zmarszczki i nierówności skóry. Zawiera specjalne drobinki rozpraszające światło, które pozwalają osiągnąć efekt idealnej ale naturalnej gładkości.
Testowany dermatologicznie.
Na europejskim rynku dostępny tylko w 3 kolorach, na amerykańskim - aż w sześciu.

Już nie mój!

Produkt nie najgorszy, był przez długi czas ze mną!
Posiadałam kolor light, był w tonacji różowej, ale na twarzy wyglądał bardzo naturalnie (używałam go głównie zimą). Nie zatykał porów, nie wysuszał i nie podrażniał! Czy spłycał optycznie zmarszczki i nierówności skóry to tego nie zauważyłam, posiadał bardzo delikatne drobinki rozświetlające mało widoczne na twarzy.
Dawał efekt pudrowości!
Co do opakowania to ładnie wygląda, natomiast było bardzo niewygodne, zawsze coś wysypałam, ciężko było wydobyć puder, puszek też się nie sprawdził!
Na plus to bardzo duża pojemność!
Ja znalazłam coś lepszego i to w dużo niższej cenie!

Pięknie rozświetla twarz :)

Puder sypki zakupiłam wraz z podkładem tej samej firmy i jako duet spisują się znakomicie. Puder uszlachetnia rysy i pięknie rozświetla twarz - nie ma nachalnych drobinek, jest to raczej subtelne rozświetlenie, które sprawia, że twarz aż promienieje :) Ponadto utrwala makijaż w 100%, np kiedy wracam z nocnej imprezy, moja twarz wygląda naprawdę bardzo dobrze i wielokrotnie nie mogę się nadziwić jak to jest możliwe, bo kiedy ja jestem spocona, wykończona, moja twarz wręcz przeciwnie :) Bardzo gorąco polecam mimo, że cena nie zachęca, to jakość jest pierwsza klasa :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

super

puder ładnie rozświetla cere :)twarz jest swierza i promiena mozma stosowac solo .... nie zostawia smug ,ujednolica kolor skory :)

Używam tego produktu od:tygodnia

nawet solo super

Otóż około rok temu postanowiłam przestać codziennego używania podkładu. Mam naprawdę delikatną cerę a codzinne używanie podkładu (wypróbowałam wiele) powodowało u mnie pogorszenie stanu skóry, zwłaszcza masakryczne powiekszenie porów. Z pudrów wypróbowałam nivea, MF Creme Puff i to nie było TO.

Poczytałam recenzję, wypróbowałam testery i dokonałam dobrego wyboru-Lucidity. Nie robi maski na twarzy, cera oddycha, jest tak naturalnie upiększona. Używając korektora, Lucidity i podkreślając rzęsy mogę spokojnie wyjść do pracy. A moje pory maja się znacznie lepiej :)

Na większe wyjścia stosuję na podkład, efekt o wiele lepszy niż samego podkładu. Jak dla mnie świetny, bardzo wydajny, polecam.

Używam tego produktu od:niemal roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 przy codzinnym używaniu

Od lat

Bardzo lubię Lucidity. Używam od lat i nie widzę potrzeby wypróbowania innego pudru sypkiego. Ten spełnia wszystkie moje wymogi. Oceniam odcień 01 light, który jest żółtawy. Na szczęście podkład mam zawsze w chłodnym bądź neutralnym kolorze i wówczas zółć Lucidity ginie.
Puder nakładam pędzlem, nigdy załączonym puszkiem.
Utwala makijaż, usuwa zmęczonie, rozświetla i rzeźbi twarz. Na szczęście sztucznie nie matuje. Cera wygląda nieskazitelnie, jest zadbana - czyli tak, jak lubię.
Jest bardzo wydajny.
Nie widzę powodów, by szukać jego następcy.

Używam tego produktu od: kilku lat.
Ilość zużytych opakowań: kilka.

tak!!!!!!

TAK!!!!!!! To jest moj puder sypki:D Pieknie rozswietla twarz,jedyny sypki jaki mam który nie robi ze mnie wypudrowanej córki młynarza:D przy czym twarz nie swieci sie nie milosienie.Wspaniala utrawala makijaż,nie ciemnieje nie robi plam,nie obsypuje sie.Poprostu moj na wieki:D

Używam tego produktu od:1rok

fantastyczny

Jest to najlepszy puder sypki jaki miałam do tej pory.

Po pierwsze jest bardzo drobno zmielony, przez co po nałożeniu na twarz nie odznacza się, nie ma efektu "pudernicy" a twarz wyglada subtelnie i swiezo.

Pięknie rozświetla twarz, cera po jego użyciu wydaje się promienna, wygładzona, idealnie gładka a do tego wygląda bardzo naturalnie i promiennie.

Puder użyty na podkład, sprawia, że makijaż dłużej się trzyma, podkład nie spływa a buzka jest pieknie gladka i taka "szlachetna".

zaznaczylam ze nie wiem czy kupie go jeszcze gdyz jednak cena wysoka

Używam tego produktu od:1 miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 opakowania

NIE.

Jeden z kosmetyków,które bardzo mnie zawiodły.Rzuciłam się na ten puder bo spodobały mi się przepięknie błyszczące drobinki.Uwielbiam rozświetlacze więc uznałam że będzie to coś dla mnie.Do tego bardzo ładne estetyczne opakowanie i spora pojemność.Kupiłam odcień 01.I na tym zachwyty się kończą bo nie mogę dojść z tym pudrem do ładu.Ile razy próbuję nałożyć go na skórę to tworzy wstrętne smugi i plamy,co z tego że ślicznie połyskujące :/ Próbowałam chyba wszystkiego-zmiany kremu,różnych podkładów ale wychodzi na to ze musiałabym chyba zmienić skórę bo sytuacja cały czas się powtarza.

Używam tego produktu od:trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i ostatniego.

bardzo go lubię

Puder jest lekki ,drobniutko zmielony ,ma aksamitną konsystencję łatwo się go aplikuje ,ładnie stapia się z cera , fajnie rozświetla , nie rozjaśnia cery tak jak np.puder sypki Kanebo (którego już nigdy nie kupię),ma przepiękny delikatny zapach ,wielki plus za brak talku w składzie , nie podrażnia , nie zapycha , mega wydajny , jedyne do czego mogłabym się przyczepić to kiepski i twardy puszek do nakładania ale i tak nakładam go pędzlem , oraz zbyt małe dziurki w opakowaniu przez które ciężko wydostać puderek .W tej chwili to mój ulubiony puder ,miałam kiedyś też jego wersje prasowaną i też byłam b.zadowolona , ale nie ma go już u nas w perfumeriach - szkoda bo na pewno bym go kupiła do poprawek w ciągu dnia. POLECAM !!!

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

hm...

Doprawdy nie wiem, co sądzić o tym pudrze. Używam go już dobrych kilka miesięcy, a wciąż mnie zaskakuje. Czasem makijaż udaje się przepiękny, połyskliwo-matowy, a czasem puder po prostu wysusza skórę i haniebnie podkreśla skórki. Dochodzę do wniosku, że to kwestia kremu/podkładu. Nałożony na sam tłusty krem (bez bazy i podkładu) daje wrażenie subtelnego wykończenia, jakby otulającej twarz mgiełki; z kolei gdy nakładam go na podkład (Double Wear Light), robi dziwne numery: tworzy plamy i smugi, nie chce wtapiać się w skórę, przybiera pomarańczowy odcień (mam kolor 02).
Rozwiązaniem było dla mnie zastosowanie się do reguł ze strony EL: podkład nakładać tylko na miejsca, które tego potrzebują, całość delikatnie omiesć pudrem. Wtedy końcowy efekt jest zadowalający, przynajmniej w moim wypadku.
Opakowanie jest ładne, szczelne i estetyczne; puszek też ujdzie, zwłaszcza że łatwo go wyprać w wodzie z mydłem (osobiście lubię dotyk puszku na skórze).
Ostatecznie dałabym 3 gwiazdki, ale Lucidity ma u mnie wielki plus za niezatykanie porów i połyskujące drobinki. Bardzo wydajny!

Sypany KWC

Jest to najlepszy puder sypki jaki miałam do tej pory, odkąd go nabyłam używam co codziennie, choć na początku nie byłam przekonana.

Po pierwsze jest bardzo drobno zmielony, przez co po nałożeniu na twarz nie odznacza się, nie ma efektu "pudernicy" ;)

Pięknie rozświetla twarz, cera po jego użyciu wydaje się promienna, wygładzona, idealnie gładka a do tego wygląda bardzo naturalnie i świeżo.
Efekt rozświetlenia powodują malutkie świecące drobinki, które znajdują się w pudrze.

Odkąd mam ten puder zdarza mi się nie używać podkładu, kiedyś absolutnie bym nie wyszła bez podkładu z domu ;) Jednak gdy nałożę ten puder, choć on wogóle nie kryje, to cera wydaje się doskonalsza, gładsza. :)

Puder użyty na podkład, sprawia, że makijaż dłużej się trzyma, podkład nie spływa.

Jednak moja mieszana cera szybko się przetłuszcza, "rozświetlacze" jeszcze bardziej podkreślają błyszczenie. Także w ciągu dnia cera mieszana wymaga zmatowienia innym pudrem.

Jestem pod wrażeniem tego pudru, w szczególności kiedy nałożę go na twarz bez podkładu.

Fajny

Puder jest do cery suchej moze dlatego nie każdemu odpowiada. Ja jestem zadowolona. Daje lekki kolorek, trzyma sie na buzi cały dzień,nie podkresla ninii. Cóż mozna wiecej wymagac od pudru,jest poza tym drobniutko zmielony, nie wysucha skory, taki komfortowy.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu z przerwami