The Body Shop, Blusher Brush (Pędzel do różu)

The Body Shop, Blusher Brush (Pędzel do różu)

Lekko zokrąglony po brzegach, pełny pędzel średniej wielkości znajduje zastosowanie w aplikacji różu i innych pudrowych produktów (np. rozświetlaczy). Średnio miękki, wykonany ze sztucznego, syntetycznego włosia, na wygodnej rączce, pozwala na precyzyjne nakładanie kosmetyków i naturalny, łagodny efekt.

Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle
do różu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

rewelacyjny

Pędzel jest bardzo dobrze wykonany. Włosie jest średniej długości, sprężyste i mięciutkie na końcu. Używam od dwóch tygodni, myłam go już cztery razy razy, a jak do tej pory pędzel nie zgubił ani jednego włoska
Jest idealny do sypkich różów mineralnych.
Duży plus za rączkę, na której pędzel można postawić oraz za cenę.
Minusów nie znalazłam :D
Na pewno kupię jeszcze jeden do bronzera, ale podejrzewam, że więcej nie będę potrzebować. Wygląda na niezniszczalny :-)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Ten pędzel do różu jest poprostu fajniutki. ładnie sie nim naklada róż lub puder brazujacy na policzki, wogole mozna ładnie wymodelować twarz. Nie jest zbyt drogi. Nie wychodza z niego wlosy. Myje sie dobrze mydlem i schnie szybciutku. Poprostu same zalety. Na dodatek jest trwaly, nic sie z nim nie dzieje.

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:pierwszy

Ekstra

Fantastyczny pedzel do rozu. Swietna jakosc i super trwalosc, dobrze wyprofilowana raczka, wygodny w uzyciu. Wlosie idealnie sciete, roz sam sie naklada, nie trzeba miec super wprawy. Wlosie mimo ze sztuczne to jednak idealnie miekkie i elastyczne tak jak trzeba. Warto zainwestowac, bo na pewno starczy na lata.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Radość modelowania

Tak jak reszta pedzli TPS równiez ten to doskonałośc.Swietnie wyprofilowany, miekki (rewelacyjnej jakosci włosie sztuczne)spawia, ze modelowanie policzków to wielka przyjemnosc.Po praniu nic sie z tym pedzlem nie dzieje, nie traci włosów.Polecam goraco!!!

Używam tego produktu od:3 miesiecy

IDEALNY!!!

Bardzo się cieszę ,że natrafiłam na pędzle TBS. Są genialne!!! Dzięki temu pędzlowi wiem jak idealnie nałożyć róż niem ma mowy o żadnych plamach. Polecam bo na pewno ułatwi imakijaż i przekona wszystkie dziewczyny,że to nic trudnego mieć pięknie wymodelowane różem policzki.

Napisałam,że kupię ponownie ,ale inny pędzel np. do nakładania podkładu bo ten jak i do pudru mnie zachwyciły. Są warte swojej ceny:))))

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:

genialny!

Moj pierwszy pedzelek z Body Shopa.
Niesamowicie wygodny, latwy w uzyciu. Mieciutki, przyjemny w dotyku...
Trwalosc znakomita, mimo wielokrotnego uzywania i mycia wyglada jak nowy. Nie wypadl ani jeden wlosek.
Wygodna raczka, ladne wykonanie. Super!

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:

odkrycie !

Przyłączam się do poniższych pozytywów! Zainwestowałam 13 Eur i w końcu odkryłam co to znaczy "stopniowo budować kolor":) Zdecydowanie zamierzam stworzyć wielką kolekcję pędzli TBS !

Używam tego produktu od: kilku tygodni

boski

pedzel jest swietny. to moj pierwszy TBS ale jest tak dobry ze juz polecialam po jakze zachwalany pedzel do pudru
w nastepnej kolejnosci kupie chyba ten do podkladu
co do samego pedzla to wlasciwie wszystko zostalo juz powiedziane: jest mieciutki nie gubi wlosia nie odksztalca sie pranie nie sprawia problemow... jednym slowem super:)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Uzależniający

Bardzo zgrabny pędzel. Byłam przyzwyczajona do skośnie ściętych pędzli do różu, ale teraz widzę, że błądziłam.
Używam go także do brązera (jakoś innym pędzlem sobie nie radzę, TBSem pudrowym osiągam efekty "solaryjne" ) i także sprawdza się świetnie. Nie jest zbyt tani, ale jego jakość to rekompensuje.
I teraz najważniejsze: to najmilszy do myziania pędzel na świecie. Jak Ci źle i smutno to jest najprostsza terapia - pędzel TBS w dłoń i do dzieła.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: używam 1

Cudowny

Doskonale miękki i delikatny. Bardzo ładnie rozprowadza róż na twarzy, nie pozostawia smug. Idealna wielkość i kształt.
Bardzo dobry jakościowo, od czasu, kiedy go kupiłam, nie wypadł ani jeden włos. Jeśli kiedykolwiek się zużyje, na pewno nie kupię innego.

Delikatny.

Tak tak, dopóki nie spróbowałam to nie wiedziałam, że aplikacja różu może być tak prosta i przyjemna, a róż leży dokładnie tam gdzie powinien, dokładnie w takiej ilości jak należy.

Jestem zadowolona, wiem, że nie zrobię sobie krzywdy miziając się różami. Bardzo lubię delikatny efekt jasnych kolorów, i to co dla mnie w przypadku tego pędzla jest zaletą, dla innych może być wadą.
Otóż zgadzam się z opiniami na MUA, ten pędzel naprawdę nabiera bardzo mało koloru i samego produktu przy aplikacji. Raczej nie uzyska się nim mocniejszego efektu.

Potężną i niekwestionowaną zaletą jest natomiast jego miękkość, można się nim malować i malować, sama przyjemność.

Pędzel podobnie jak pędzel do pudru, wykonany jest z doskonałej jakości sztucznego włosia.

Pranie znosi dzielnie, nie traci kształtu, jest zwarty podobnie jak ten do pudru, stąd dość długo schnie.

Polecam dla miłośniczek delikatnego makijażu.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Cudeńko!!

Nie spodziewałam się, że tak duże znaczenie ma dobry pędzel do różu... Ten Body Shopu to ideał. Miękki, delikatny, perfekcyjnie przycięty. Jakikolwiek róż czy rozświetlacz nim nałożony wygląda dużo lepiej niż po użyciu każdego z pędzli, jakie dotychczas miałam. Zapewnia makijaż perfekcyjny-podobnie jak pędzel do pudru TBS. Zapewniam, że warto je kupić!!

Używam tego produktu od: ok miesiąca