Hakuro, Pędzel do podkładu H18

Hakuro, Pędzel do podkładu H18

Pędzel kosmetyczny popularnej polskiej marki Hakuro. Pędzel H18 wykonany został z wysokiej jakości włosia syntetycznego, tricolorowego z dominującym kolorem kremowym. Włosie elastyczne, odpowiednio giętkie, ułożone zostało w lekko spłaszczonej skuwce. Stanowi idealne narzędzie do rozprowadzania wszelkich produktów płynnych, kremowych - szczególnie jednak do podkładu, korektora. Pędzel nie pozostawia nieestetycznych smug, perfekcyjnie umożliwia aplikację produktów płynnych. Łatwy w utrzymaniu czystości i użytkowaniu. Nawet w najmniej doświadczonych rękach pozwoli osiągnąć rewelacyjne efekty. Rączka drewniana, malowana na czarno wraz ze srebrną skuwką tworzą estetyczną całość.

• Trwałość / wykonanie: 5

milosc od pierwszego uzycia

Ten pedzel jest GENIALNY <3.
Uwielbiam go.

Jest mieciutki, swietnie rozprowadza podklad. Moja buzia jest po nim gladka, naturalna, bez wzgledu na to jakiego podkladu uzyje, wyglada on na niej jak druga skora.

Wloski mu nie wypadaja, nie odstaja nawet po wielu myciach, nie rozkleja sie. Latwo sie myje nawet zwyklym mydlem w kostce (choc to pewnie zalezy od podkladu).

Jedyna drobna wada to odrobine za krotka raczka. 2cm wiecej na pewno ulatwiloby uzywanie pedzla. Poza tym bez wad.

• Trwałość / wykonanie: 4

Dobry

Nie przepadam za pędzlami języczkowymi do podkładu.
Ten ma miękkie włosie i jest ładnie wykrojony.
Użyłam go kilka razy do podkładu, ale jednak to nie moja bajka.
Za to świetnie sprawuje się podczas aplikacji bazy pod makijaż.
Przyznam, że najczęściej używam go do nakładania maseczek.
Nie gubi włosia. Nie rozkleił się. Oczywiście napisów już nie ma.

• Trwałość / wykonanie: 5

Bardzo dobry dla wprawionych

Dziwią mnie trochę niskie oceny tego pędzla, szczególnie zarzut smużenia - podkłady tego typu pędzlami nakłada się wieloma bardzo krótkimi ruchami i wtedy nie ma szans na smugi.
Używam go do różnych podkładów i z żadnym nie mam problemów, efekt jest idealny, a nawet zwykły podkład z Rimmela za 30zł wygląda po nałożeniu go H18 jak Estee Lauder DW ;) Pędzel faktycznie czasami trochę kłuje, ale poza tym ma same zalety: bardzo dokładnie nakłada produkt, nie pochłania go zbyt wiele, ma idealny kształt, nie jest za duży, bardzo dobrze się go myje i nie traci włosia ani kształtu.
Jestem z niego bardzo zadowolona, myślę, że posłuży mi jeszcze dłuuuugo.

Produkt zawiódł mnie

Po fantastycznym wrażeniu jaki wywiera na mnie pędzel Hakuro h50s, byłam bardzo optymistycznie nastawiona do tego pędzla, jednak bardzo się zawiodłam. Używam do sporadycznie.

- Pędzel drażni moją skórę, tj. najzwyczajniej w świecie kłuje
- Nierównomiernie rozkłada podkład, śmiem wręcz twierdzić, że nie nadaje się do podkładu...

+ Łatwy do umycia

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zależy jaką ma pełnić funkcję..

bo na pewno nie nadaje się do podkładów. Używam go raczej do nakładania bazy lub maseczek i tu sprawdza się w porządku. Ale raczej jest bardziej zbędny niż przydatny.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

zbędny

Nadaje się jedynie do nakładania kremu bądź maski.

NIE NADAJE SIĘ PO PODKŁADU ponieważ wtedy robi smugi nie nierównomiernie nakłada produkt.

Dobrze się myje, nie odkształca.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Klapa wśród Hakuro

Plusy:
+miękki
+ładnie wygląda

Minusy:
-po mniej więcej roku czasu użytkowania włoski zaczeły wypadać -za każdym razem kiedy dotknę włosie to zostaje mi w ręce kilka włosków
-zostawia smugi na twarzy i trzeba palcami rozprowadzić podkład
-cena ok. 30 zł
-dostępność tylko w internecie

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Smuży...

PLUSY:
- pędzel jest dobrej jakości, włosie jest zwarte i nie wypada
- włosie jest odpowiednio elastyczne
- łatwo się go czyści

MINUSY:
- robi spore nieestetyczne smugi, więc mimo wszystko trzeba poprawiać podkład palcami
- włosie trochę kłuje

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

bardzo dobry pędzel

Nie jest tajemnicą, że lubię się z pędzlami Hakuro. Mam ich ponad 10, uważam, że są dobrej jakości, w rozsądnej cenie. Do tej pory używałam &quot;szpachli&quot; od Marionnaud, ale podczas zakupów rzucił mi się w oczy tego typu pędzel z Hakuro, a że cena niska, to wzięłam i nie żałuję.

+ miękkie włosie, które dobrze współpracuje z płynnymi podkładami (akturalnie Teint Ideal Vichy)
+ bardzo dobrze układa się &quot;do twarzy&quot;
+ skuwka trzyma się odpowiednio, pędzel dobrze leży w dłoni;
+ włosie bezproblemowo się myje, nie rozchodzi na wszystkie strony, jest zwarte.

Jedyny minus jaki widzę, to dostępność, ale tak było, jest i będzie, że pędzle Hakuro sprzedawane są tylko przez internet.

Polecam, świetny i niedrogi pędzel do podkładu.

Używam tego produktu od: kilka tygodni