Britney Spears, Fantasy The Nice Remix EDP

Britney Spears, Fantasy The Nice Remix EDP

`Fantasy The Nice Remix` marki Britney Spears to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Zawierają takie składniki, jak kiwi, muffinka, jaśmin i piżmo. Wprowadzone na rynek w 2014 roku.

Nuty zapachowe: kiwi, muffinka, jaśmin, piżmo

kwiatowe, owocowe
wody perfumowane
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

Baardzo słodki

Według mnie zapach ten nie jest identyczny ze standardowym Fantasy. Jest słodszy - czuć w nim bardzo mocno muffinkę (głównie w początkowej fazie ekspozycji zapachu).
Trwałość zapachu też jest dobra ~7h.
The Nice polecam szczególnie zimą, ponieważ w pozostałe pory roku może być za ciężki.

Ilość zużytych opakowań: jedno/100ml

Deja vu ?

Uwielbiam słodkie zapach wtęcz jadalne. Dlatego też jestem szczęśliwą posiadaczką prawie całej gamy zapachów od Britney. Fantasy the Nice jest śliczna. Słodka wręcz jadalna ale niestety....Pachnie prawie identycznie jak oryginalna wersja. Jedynie biała czekolada została zamienieniona na muffinke przez co zapach jest lżejszy ale tak to praktycznie to samo. Jeśli ktoś jak ja kocha pierwowzór to będzie zadawolony...Ale w sumie po co wydawać kase na drugi praktycznie taki sam zapach ? No właśnie. A jeśli ktoś nie posiada osławionej żarówiasto różowej kuli to polecam kupić Fantasy the Nice-jest tańszy a różnicy nikt nie zauważy :)