Estee Lauder, Perfectionist Corrective Serum for Lines/Wrinkles (intensywne serum korygujące zmarszczki)

Firma Estee Lauder proponuje łagodną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów kosmetycznych (lasery, zastrzyki, głębokie peelingi): swoje najnowsze serum Perfectionist.

Nie zawierający retinolu kosmetyk działa delikatnie, lecz szybko i efektywnie, stymulując w sposób ciągły naturalne procesy odbudowy skóry.

Producent obiecuje:

-dzień 1: natychmiastowa redukcja aż do 29% drobnych zmarszczek, skóra głęboko nawilżona i promienna;

-tydzień 1: głębokie zmarszczki są "podniesione", dzięki działaniu składników opatentowanych jako "BioSync Complex", stymulujących naturalną produkcję kolagenu i elastyny;

-miesiąc 1: skóra wyraźnie odmłodzona, płytkie i głębokie zmarszczki wygładzone o 50%.

Testy kliniczne prowadzone przez firmę Estee Lauder dowiodły, że stopień redukcji zmarszczek po 4 tygodniach stosowania serum równy jest efektowi 24-tygodniowej kuracji preparatami opartymi na retinolu (porównywano z produktami tej samej firmy, np. "Diminish").

64% stosujących "Perfectionist" kobiet zauważyło poprawę już po pierwszym dniu, 78% po pierwszym tygodniu, a 84% zauważyło znaczną poprawę, ogólne odmłodzenie i podniesienie rysów twarzy po miesiącu stosowania.

Serum należy nakładać rano i wieczorem. Następnie nałożyć krem nawilżający. Jeżeli stosujesz także inne serum Estee Lauder (np. "Advanced Night Repair" lub "Idealist") nakładaj "Perfectionist" po nich.

Produkt przeznaczony do każdej cery, testowany dermatologicznie i okulistycznie.

Świetne

Serum kupiłam pod wpływem ocen na Wizażu.
Skończyłam niedawno 37 lat.
Wprawdzie nie mam zmarszczek(dobre geny;)),jedynie mimiczne wokół oczu,ale wiadomo-nie będę przecież wiecznie młoda.
Zaczęłam stosować w lipcu,i muszę przyznać,że faktycznie skóra jest w lepszej kondycji.
Bardziej napięta,gładka,dobrze nawilżona,a zmarszczki mimiczne-idealnie wygladzone.
Nawet mój mąż widzi różnicę:)
Serum zaraz po nałożeniu na twarz zmienia się w bazę silikonową-dzięki temu mój makijaz potrafi przetrwać wiele godzin.
Nie wyobrażam sobie dnia bez tego kosmetyku.
Rzadko stosuję na noc,ale pomimo tego,że smaruję nim twarz tylko raz dziennie,to i tak efekty są zadowalające.
Aplikacja-świetna.
Wystarczy lekko nacisnąć pompkę,i wylatuje tyle kosmetyku,ile w danej chwili potrzebuję.
Zapach-śliczny,opakowanie również.
Czuc ten luksus,choć przyznaję,że cena jest trochę zaporowa.
Ale w pewnym wieku taki luksus się zwyczajnie należy należy-bo jestem pewna,że 10 lat temu nie kupiłabym tak drogiego kremu.
Człowiek do pewnych rzeczy musi dorosnąć;)
Naprawdę polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1+kilka próbek

Super!

Dostałam 10 próbek tego serum, stosuję od miesiąca więc mogę się wypowiedzieć :) Kosmetyk jest cudowny, konsystencję ma kremową ale po chwili na twarzy robi się jak baza silikonowa :) Makijaż trzyma się na nim cały dzień, ładnie matuje, wygładza, napina. Przetestowałam już tyle kosmetyków do twarzy ale ten to dosłownie cudo! Z czymś takim sie jeszcze nie spotkałam, po jego użyciu nie mogłam przestać dotykać twarzy :) :) Zmarszczek nie mam, więc nie wiem czy je likwiduje. Cena jest dość wysoka, ale myślę, że kiedyś pokuszę się na pełnowymierowe opakowanie. Moja mama jest również nim zachwycona :)

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: próbki

Fantastyczny!

To jest mój KWC w pielęgnacji!
Używam go już od kilku lat i moja trzydziestoparoletnia buzia wygląda idealnie. Nie uczula, nie wysusza (moja cera jest bardzo wymagająca: haniebnie sucha i wrażliwa), rozjaśnia, liftinguje, wygładza i pięknie pachnie. Zawsze moja buzia wygląda na wypoczętą i świeżą chociaż ostatnio ze snem mam na bakier (maluszek w domku). Używam go z Pradą Reviving Bio-Firm, pięknie współgrają i rezultaty są cudowne! Polecam!!!

Używam tego produktu od: 3lat

...ale jako baza pod makijaż

Preparat zakupiłam żeby polepszyć stan cery w okresie jesienno zimowym, używam go jednocześnie z Estee Lauder, Advanced Night Repair. Tak naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć czy stan cery poprawił mi się od kosmetyków czy tez jest to efekt serii zabiegów jakie stosuje u dermatologa (lasery, dermabrazja) ale jedno jest pewne jeszcze żaden kosmetyk ani żadna baza pod makijaż nie sprawiła, że makijaż utrzymuje się bardzo długo w stanie nienaruszonym a cera jest matowa baaardzo długo (dziewczyny z tłustą cerą wiedzą jak trudno jest uzyskać taki efekt). Nie wyobrażam sobie rezygnacji z tego kosmetyku ani też nakładania makijażu bez tego serum. Jestem uzależniona od niego:)Dobrze byłoby gdyby ciut więcej nawilżał ... ale nikt nie jest doskonały:)

Używam tego produktu od:2 miesiące

To jest to!

Rewelacyjne serum!

Mam wymęczoną cerę przez ciągłe niedosypianie (małe dziecko), pojawiły się pierwsze zmarszczki (głównie mimiczne). Natomiast to serum sprawia, że aż się sama do siebie uśmiecham w lustrze. Skóra wyraźnie gładsza, aksamitna w dotyky, pięknie nawilża i lekko napina, trudno mi wypowiedzieć się co do efektów długowalowych, gdyż to dopiero drugi tydzień stosowania, ale te zaobserwowane już teraz jak dla mnie są spektakularne.
Używam go pod kremik, też Estee Lauder, Future Perfect (dla cery mieszanej) - pięknie się komponują.
Zaczynam wierzyć, że moja twarz wróci do formy :)

Wrażenia etetyczne też na medal - ładne, zgrabne opakowanie, wygodna pompka, no i CUDOWNY zapach.

Jedynym minusem jest cena, ale jak dla mnie kosmetyk jest jej w 100% wart.

Ilość zużytych opakowań: 1 próbka, w trakcie pierwszego opakowania

perfekcyjny

Jestem zachwycona tym kremem, niewątpliwie to właśnie jego szukałam przez długi czas.
Nie mam zmarszczek, stosuje serum zapobiegawczo i wiem że trafiłam w dziesiątkę.
Zalety:
- idealnie napina skórę, mam jedynie dwie małe zmarszczki mimiczne i są one idealnie wygładzone
- poprawił stan mojej cery, jest gładka i promienna, do tego stopnia iż nie muszę stosować podkładu!!!
- wygodna aplikacja, jedno klikniecie to jedna kropelka serum, nie ma możliwości by zużyć go więcej aniżeli potrzeba
- ładne opakowanie
- świetny pod makijaż choć ja używam go głównie na noc, mam po nim tak ładną buzię iz nie widzę potrzeby by nakładać go również rano

Jedyna wada to cena, ale cóż.. za luksus sie płaci a Perfectionist niewątpliwie takim kosmetykiem jestUżywam tego produktu od: miesiąca

super, ale wysusza

Ten specyfik kupiłam po to aby zapobiegał, ewentualnie korygował moje pierwsze, powstające własnie zmarszczki (30 lat mi stukneło :D). W tym zakresie spisuje sie na medal. Napina skórę, dobrze ją ożywia, delikatnie rozjaśnia, zmarszczki mimiczne po 2 miesiącach stosowania stały się mniej głębokie (jakieś 10-15 %). Nie oczekuje od serum cudów, to nie operacja, jeno mazidło. Wydaje mi się...że skuteczność w zakresie likwidacji zmarszczek rokuje też dobrze w kwestii zapobiegania...ale to już sprawa mało wymierna :D. Mam tylko jedną uwagę. Jeżeli chodzi o moją skórę, to troszke ją wysusza...no, może nie wysusza, ale powoduje dziwne wrażenie braku nawilżenia (może to przez ten efekt lekko liftingująco-ściągający hmmm). Nie zmienia to faktu, że jest to nieprzyjemne i mi nie odpowiada. Za to odejmuję gwiazdkę. Używam tego produktu od:pierwsze, 50 ml
Ilość zużytych opakowań:pierwsze, 50 ml

bardzo fajny ale szukam dalej.

Serum jest bardzo wydajne. Stosowałam dwa razy dziennie i starczył mi na ponad dwa miesiące. Ma przepiękny zapach a rozprowadzanie go na twarzy to prawdziwa przyjemność. Buzia jest po nim bardzo wypoczęta i wygładzona. makijaż trzyma się dzielnie przez cały dzień.
Cudów nie zaobserwowałam. Szukam dalej....

Używam tego produktu od:ponad dwóch miesięcy

godny polecenia

Ladne opakowanie i wygodna pompka (tylko gdy kosmetyk sie konczyl nie mozna bylo wydobyc resztki
:-( )
Fajnie rozprowadza sie na skorze - tak slizgo, silikonowo :P
Mily w stosowaniu wygladzil i rozjasnil buzie, lekko wygladzil zmarszczki mimiczne.
Posiada, subst nawilzajace, subst regenerujace , składniki rozjasnające, wzmacniające naczynka ochronne, ozdywcze, rewitalizujące, wit C, wit E.
Warto wyprobowac.

Używam tego produktu od:***

Drogi luksus

Postanowiłam zmienić recenzję, ponieważ, powinnam sugerować się swoimi odczuciami, a nie mamy :) Nie jest to napewno serum dla dojrzałych kobiet !!! Oczywiście natychmiastowa likwidacja 30% zmarszczek to bujda :] Natomiast nawilża, super pachnie, jest aksamitne. Jest doskonały jako baza pod makijaż, który trzyma się wieki :) Również dobry jest jako podkład pod filter, który dużo szybciej się wchłania i dużo lepiej wygląda. Cera jest aksamitna. Jednak nie mogę polecić go , ponieważ sama napewno nie kupię kremu za 400 złotych :]

Podobny do Idealist

Jak do tej pory, zuzylam tylko jedno opakowanie, bo normalnie uzywam Idealist i chyba jestem jeszcze ciut za mloda na Perfectionist. Uwazam, ze efekt jest podobny do Idealist, co nie dziwi, poniewaz maja dosc podobne sklady. Wygladza i wyrownuje cere. Trudno mi sie wypowiedziec na temat zmarszczek, bo ich jeszcze za bardzo nie mam :) Ale jak sie zaczna pojawiac, to sie przerzuce.

super

aksamitny ,super sią rozprowadza,zapach subtelny.Po dwóch tygodniach widać pierwsze efekty,a po miesiącu wyrażnie.spłycone zmarszczki wokół ust .Twarz jest rozświetlone a owal napięty.Cudo-warte tej ceny jak wiele kosmetyków tej firmy.